Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 13d. 17:30

Vaidos Grikšaitės-Česnauskienės galantiškasis palydovas vakarėliuose – brolis Vilius Grikšas

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su broliu Viliumi
Viganto Ovadnevo nuotr. / Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su broliu Viliumi

Šiuo metu Lietuvoje laiką su sūnumis leidžianti futbolininko Deivido Česnauskio žmona, „Mis Lietuva 2002“ Vaida Grikšaitė-Česnauskienė (28) šią savaitę lankėsi Manto Petruškevičiaus surengtame austrių ragavimo vakarėlyje. Kompaniją jaunai, žaviai moteriai palaikė jau neblogai sostinės mados pasaulio gyventojams pažįstamas jos brolis Vilius Grikšas.

„Mano gyvenimas būdas dabar yra kitoks – turiu du berniukus – 4-erių Deividą ir 1-erių Rojų, negaliu sau leisti dažnai keliauti į vakarinius pasilinksminimus. Auklių mes neturime, tad vaikai būna arba su manimi, arba su močiute. Žinoma, jei leidžia galimybės ir renginys įdomus, stengiuosi sudalyvauti“, – šypsojosi Vaida.

Visą vasarą su mažyliais tėvynėje buvusi gražuolė ketina Lietuvoje užsibūti dar vieną du mėnesius. „Dėl šeimyninių aplinkybių dar turime čia pabūti rugsėjį ir spalį, o Deividas yra pasirašęs kontraktą ir žaidžia futbolą Azerbaidžane. Su šeima vykti kol kas negalime vykti ten dėl teisinių dalykų. Žinoma, noriu, kad būtume kuo greičiau kartu, nes abu berniukai yra visiškai tėčio vaikai“, – pasakojo V.Grikšaitė-Česnauskienė. Ji tikino metanti visas pastangas neužsisėdėti vietoje, o prieš išvykdama iš Azerbaidžano sostinės Baku net buvusi vienos prabangios parduotuvės fotomodeliu.

Kone visą vakarą greta Vaidos su kitais svečiais bendravo brolis Vilius. Išvaizdų vaikiną tituluota gražuolė noriai pristatė vakaro viešniomis ir žiniasklaidos atstovams, pajuokaudama, esą nenori atrodyti atėjusi su paslaptingu nepažįstamuoju.

Neseniai V.Grikšas tapo vienu iš sostinėje vykusios „Stiliaus nakties“ modelių, o pernai yra pasirodęs pristatydamas dizainerio Juozo Statkevičiaus kolekciją. Vaida juokavo, kad reikiamo ūgio ir proporcijų vaikinai – visuomet reikalingi mados industrijoje, tad ir pati paraginusi brolį dalyvauti mados šou.

Anksčiau V.Grikšas yra susitikinėjęs su projekto „Lietuvos balsas“ dalyve Gabriele Senkevičiūte, tačiau, pasak vaikino, poros santykiai nutrūko.

Viganto Ovadnevo nuotr./Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su broliu Viliumi
Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su broliu Viliumi
Luko Balandžio nuotr./Vilius Grikšas
Luko Balandžio nuotr./Vilius Grikšas

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką