Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaikų laisvalaikio centro atidaryme – garsūs tėvai su atžalomis: atvyko ir V.Baumila su dukterėčia

Živilė ir Viktoras Diawara su vaikais, Viktorija Macijauskienė su dukra, Vaidas Baumila su dukterėčia
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Živilė ir Viktoras Diawara su vaikais, Viktorija Macijauskienė su dukra, Vaidas Baumila su dukterėčia
Šaltinis: 15min
0
A A

Sostinėje duris atvėrė vaikų laisvalaikio ir edukacijos centras su interaktyvia erdve. Tad ketvirtadienio vakarą žinomi tėveliai su savo vaikais buvo pakviesti apsižiūrėti ir smagiai praleisti laiko.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ketvirtadienio vakarą „Cosmos Place“ erdvės atidaryme susirinko būrys žinomų žmonių su savo vaikais.

Tarp jų – Živilė ir Viktoras Diawaros, Viktorija Macijauskienė, Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, Eglė Kernagytė, Ingrida Martinkėnaitė, Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė, Laura Vagonė, Laura Mazalienė, Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel, Laurynas Šeškus ir kiti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Viktorija Siegel su Danieliumi Bunkumi ir jo sūnumi pramogavo vaikų renginyje

Nors savo atžalų dar neturi, Vaidas Baumila į šventę atvyko su mylima dukterėčia Smilte. Mergaitės mama Dainė Baumilė šiuo metu laukiasi antro vaiko, tad Smiltė rugpjūčio mėnesį turės brolį arba sesę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Donatas ir Dainė Baumilos laukiasi antros atžalos

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Vaidas Baumila su dukterėčia
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Vaidas Baumila su dukterėčia

Viktorija Macijauskienė 15min pasakojo, kad su savo vaikais laisvą laiką leiti mėgsta aktyviai: „Mes su vyru daugiausiai laiko skiriame vaikams, žinoma, nepamiršdami ir mūsų abiejų santykių. Tačiau daug ir keliaujame, einame į teatrus, muziejus.“

Kartais šeima pasiskirsto į dvi stovyklas – vyrų ir moterų. „Mes su dukra liekame dviese ir ką nors moteriškai „veikiame, o vyras pasiima sūnų ir važiuoja į sodybą. Ten jie naktį su žaisliniais šautuvais imituoja bebrų medžioklę. Aš kartu važiuoju tik tada, kai šilta būna, bet pastaruoju metu, mano dukra irgi jau ėmė su jais medžioti.“

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Viktorija Macijauskienė su dukra
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Viktorija Macijauskienė su dukra

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė teigė, kad visas jų laisvas laikas susijęs su futbolu.

„Viskas vyksta futbolo aikštelėje arba stadione. Jei kur keliaujame – kamuolys visada kartu. Kartais einame į kiną, sekmadieniais nueiname į bažnyčią. Bet aš džiaugiuosi – mūsų darbas ir laisvalaikis visada būna aktyvus“, – 15min sakė ji.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Atidarymo akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Vaida Grikšaitė-Česnauksienė su vyru Deividu ir vaikais

Apie „Cosmos Place“

Į daugiau kaip 400 kvadratinių metrų ploto interaktyvią edukacinę erdvę vaikai kviečiami ne tik žaisti, bet ir kurti, pažinti, mokytis ir švęsti. „Cosmos Place“ – tai projekcinių ekranų principu sukurta erdvė, kur animuoti vaizdai, personažai bei objektai atgyja bei veikia kartu su vaikais.

Spalvingos projekcijos bus reguliariai atnaujinamos, jose veiks įvairūs personažai ir objektai. Juos judindami ar kitaip su jais žaisdami vaikai patys sukurs daugybę skirtingų projekcijos variacijų.

Čia vaikai kviečiami ir mokytis. Inovatyviai įrengtame edukacijos kambaryje vaikai galės įgyti įvairiausių žinių – nuo kalbų iki pasaulio pažinimo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką