Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 22d. 22:32

Vaikų pramogų erdvės atidaryme – garsūs tėvai su atžalomis: atvyko ir Beata Nicholson su visa šeima

Veronika Montvydienė su vaikais, Beata Nicholson su šeima, Erika Purauskytė su dukromis
Organizatorių nuotr. / Veronika Montvydienė su vaikais, Beata Nicholson su šeima, Erika Purauskytė su dukromis

Ketvirtadienio vakarą pramogų ir verslo pasaulio atstovai su vaikais leido laiką vieno populiariausių vaikų literatūros personažų – Kakės Makės – aplinkoje. Sostinėje duris atvėrė pirmasis „Kakės Makės pasaulis“, leisiantis iš naujo pažinti pamėgtą personažą.

Pirmieji įvertinti prekybos centre „Akropolis“ įsikūrusią naująją erdvę ir pasidžiaugti visapusišku laisvalaikiu galėjo Simonas Urbonas su vaikais, Indrė Trusovė su dukra, Ieva Arnauskienė su dvynių poromis, Vaida Česnauskienė su vaikais, Veronika Montvydienė su vaikais, Jeanas Claude’as Edorhas su šeima, Beata Nicholson su šeima ir kiti svečiai.

Rašytoja ir iliustratorė Lina Žutautė, prieš daugiau nei 11 metų sugalvojusi Kakę Makę, o knygą apie šį personažą Lietuvos vaikams padovanojusi prieš 9 metus, džiaugiasi „Kakės Makės pasauliu“, kuriame pramogos skirtos ne tik pagrindiniams Kakės Makės gerbėjams – 4–6 metų vaikams – bet ir vyresniems 7–12 metų vaikams, kurie jau patys skuba atrasti pasaulį ir patirti nuotykių.

Organizatorių nuotr. /Vaida Grikšaitė-Černiauskienė su dukra
Organizatorių nuotr. /Vaida Grikšaitė-Černiauskienė su dukra
Organizatorių nuotr. /Atidarymo akimirka
Organizatorių nuotr. /Atidarymo akimirka

„Labai džiaugiuosi, kad nuo šiol vaikai turės galimybę įžengti į savo mylimos herojės pasaulį ir pasijausti taip, lyg patys gyventų ten. Kakės Makės pasaulis, iš tiesų, ne taip ir stipriai skiriasi nuo vaiko, turinčio lakią vaizduotę, pasaulio.

Ten sutiksi ir nykštukų, ir fėjų, ir monstrų, žinoma, ten bus ir mama su tėčiu, mylimiausi augintiniai bei būrys draugų. Aplankyti savo heroję tokioje vietoje – tikras nuotykis! Man sunku pasakyti, ką jaus vaikai, bet jei aš būčiau vaikas, turbūt šokinėčiau iš džiaugsmo ant vienos kojos“, – šypteli L. Žutautė.

Organizatorių nuotr. /Jeanas Claude’as Edorhas su šeima
Organizatorių nuotr. /Jeanas Claude’as Edorhas su šeima

Autorė taip pat prisipažįsta, kad net atidarius „Kakės Makės pasaulį“, dar turi svajonių, susijusių su savo personažu.

„Viena iš didžiausių svajonių – išvysti ją animacijoje. Ką gali žinoti, gal tai vieną dieną ims ir išsipildys“, – intriguoja viena žymiausių vaikų literatūros rašytojų Lietuvoje.

Mažesniems vaikams laisvalaikio erdvės įrengtos pagal Kakės Makės knygų iliustracijas. Čia mažieji galės leisti laiką Kakės Makės kambaryje, žaisti rolių žaidimus Nykštuko laboratorijoje. Vyresniems siūlomos aktyvios pramogos: laipiojimas tinklais ir per įvairias kliūtis, čiuožykla,kamuoliukų baseinas, čiuožimo lynu trasa (angl. zip-line).

Atidarymo akimirkos – galerijoje:

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:11
01:08
00:29
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką