Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 4d. 14:39

Vaikų susilaukti negalinti Laima Tamulytė-Stončė: „Man pasisiūlė išnešioti kūdikį už 20 tūkst. litų“

Laima Tamulytė-Stončė
Asmeninio albumo nuotr. / Laima Tamulytė-Stončė

Renginių vedėja ir dainininkė Laima Tamulytė-Stončė, visiems žinoma kaip Mama Rock'n'Roll, pripažino, kad televizija reikalauja daug atvirumo, priverčia netekti asmeninės erdvės. Neseniai vienoje televizijos laidoje prisipažinusi, kad negali susilaukti vaikų, atlikėja sulaukė šokiruojančio pasiūlymo.

Atlapaširde save vadinti moteris, laidoje „Prie pietų stalo“ pasakojo, kad ji mato tikslą kalbėti viešai apie savo problemas: „Gal nustos klausinėti, pasakei kartą ir gana.“

 Visgi po paskutinių pokalbių su žurnalistais ir atviravimų televizijos kameroms apie tai, kad pašnekovė negali susilaukti vaikų, L.Tamulytė-Stončė buvo labai nustebinta, nes sulaukė netikėto pasiūlymo, kuris ją išvertė iš kojų.

„Tokių žinučių, kokias gavau po pastarosios vienos iš laidų tikriausiai niekam nesiūlyčiau gaut. Negalvojau, kad Lietuvoje vyksta tokie stebuklai, kad paiima žmonės paskambina ir ką nors pasako.

Žinutė skambėjo maždaug taip: „Aš jums galiu išnešioti vaiką už 20 tūkt. litų.“ Tiesiai šviesiai sakau, aš vos nenukritau nuo kėdės. O aš parašiau: „Gal jums su galva negerai?“ – sakė moteris.

Pašnekovės nuomone, viską formuoja tai, ką visuomenė skaito ir mato žiniasklaidoje. „Tai yra natūralu“, – nesistebėdama tikino pašnekovė.

Renginių vedėja ir atlikėja tikino nelabai nukenčianti nuo savo atlapaširdiškumo. Jos nuomone, kaip tik tokia situacija yra geresnė, visi viską žino, tad tavo gyvenimas yra ramesnis.

Laida „Prie pietų stalo“ transliuojama darbo dienomis 12.10 val.

Žinių radijas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:31
03:10
01:04

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką