Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaiva Budraitytė: „Pastaruoju metu sulaukiu daug meilės laiškų“

Vaiva Budraitytė
V. Ovadnevo nuotr. / Vaiva Budraitytė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

LNK pasimatymų šou „Būk mano meile“ vedėja, sėkmingai už astrologo Gaudento Naujoko (46) ištekėjusi būrėja V.Budraitytė (50) nė negalėjo pagalvoti, kad, sulaukusi 50 metų, iš perpus jaunesnių vaikinų išgirs meilės prisipažinimų ir nepadorių pasiūlymų. Dabar moteris įsitikino, kad tokia yra nemalonioji populiarumo kaina.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vaiva, teko girdėti, kad daug projekto „Būk mano meile“ dalyvių laidoje sutinka filmuotis tik todėl, jog susipažintų su Jumis ir išgirstų Jūsų prognozes. Tai tiesa?

Laidos kūrėjai man sakė, kad daugelis atvažiuoja dėl šios priežasties. Tiesą pasakius, labai nustebau. Manau, nemažai Lietuvos žmonių yra kompleksuoti ir negali tiesiai šviesiai pasakyti, kad nori su manimi susipažinti (šypteli).

Ar Jums nepabodo žmonių dėmesys? Nepavargote nuo astrologinių prognozių ištroškusių tautiečių antplūdžio?

Toks mano darbas. Aš jį mėgstu. Man patinka bendrauti su žmonėmis. Jei jie atvyksta į laidą, stengiuosi kuo išsamiau ir nuoširdžiau viską papasakoti. Pastebėjau, kad pastaruoju metu vaikinai išdrąsėjo. Jie vis dažniau į mane kreipiasi dėl astrologinių prognozių. Tačiau atvirai užduoti rūpimus klausimus jaunimas dar bijo.

Ar pastebėjote, kad nuo tada, kai Jus beveik kasdien ėmė rodyti per televizorių, padidėjo dėmesys?

Ne, nes mes su vyru beveik nebūname viešumoje. Po filmavimų dirbame namuose, gyvename kaip atsiskyrėliai. Atsisakome eiti į viešus renginius, išskyrus į tuos, kurie susiję su laida „Būk mano meile“. Parduotuvėje stengiamės apsipirkti vakarais, kai tarp prekių lentynų sukiojasi mažai žmonių.

Turbūt teko išvysti ir neigiamą populiarumo pusę.

Pastaruoju metu gaunu daug meilės laiškų, bet jie labai keisti. Rašo, kad ką nors nužudys ar iš tos meilės man pats nusižudys. Pasijutau tarsi persekiojama. Perskaičiusi tuos laiškus, susivimdžiau ir suskubau juos sudeginti židinyje. Buvo ir daugiau atvejų. Skambina telefonu trisdešimtmečiai, siūlo draugystę, žada geresnį gyvenimą, prisipažįsta, kad mane myli... Kai kurie net tvirtina, jog mano vyras Gaudentas yra negražus, jog jie daug geriau atrodo.

Gal ir intymių pasiūlymų sulaukiate?

Kol kas dar nė vienas atvirai nepasakė „einame mylėtis“, bet tie žmonės dėl savo keistų pasiūlymų daro man psichologinį spaudimą. Tiesa, tai ne pirmas toks atvejis mano gyvenime. Kadaise buvo toks keistuolis, kuris man siųsdavo trumpąsias žinutes. Jis rašydavo, kad tris valandas gali be perstojo mylėtis...

Esu sulaukusi kvietimo susitikti ir už pinigus. Kartą maždaug 20 metų vaikinas atvirai man pareiškė: „Tu graži, turbūt esi prie babkių. Gal galėčiau būti tavo palydovas? Už tai neprašyčiau daug pinigų...“

Beje, mano vyras irgi išgirsta įvairių pasiūlymų iš ponių ir panelių, sulaukia jų dėmesio.  Tiesiog mes prie to stengiamės priprasti ir į tai rimtai nereaguoti.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką