Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valančiūnų vestuvių puotos Palangoje nepraleido ir Natalija Bunkė, su atlikėja poruojamas krepšininkas Vilmantas Dilys atėjo atskirai

Arvydas Šikšnius ir Natalija Bunkė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Arvydas Šikšnius ir Natalija Bunkė
Šaltinis: 15min
0
A A

Po šeštadienio popietę Šiluvoje, Raseinių rajone, įvykusios vestuvių ceremonijos jaunavedžiai Jonas ir Eglė Valančiūnai išvyko švęsti į pajūrį: Palangoje esančiame 4 žvaigždučių viešbutyje „Pušų paunksnėje“ vyko prabangi vestuvių puota. Į ją atlikėja Natalija Bunkė (31 m.) atvyko įsikibusi krepšininkui Arvydui Šikšniui (26 m.) į parankę – krepšininkas Vilmantas Dilys, su kuriuo dainininkė poruojama, į šventę atėjo atskirai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Apie Jono ir Eglės Valančiūnų vestuvių ceremoniją Šiluvos Švč. Mergelės Marijos gimimo bazilikoje skaitykite ir vaizdo reportažus pamatykite ČIA.

Iš Šiluvos į Palangą vestuvių svečiai patraukė vėlyvą popietę, pirmieji jų Arvydui Saboniui priklausančiame viešbutyje „Pušų paunksnėje“ pasirodė jau 17 val.

Vestuvių puotos metu jaunavedžių ir svečių privatumą užtikrino prie įėjimo į viešbutį budėję apsaugos darbuotojai, visas įėjimas buvo užklotas juoda širma.

Žmonės.lt žiniomis, iš viso vestuvių puotoje Palangoje pakviesti dalyvauti kiek daugiau nei 100 svečių, kurių gretose – ir žinomi žmonės: Vilma ir Robertas Javtokai, dainininkė Natalija Bunkė, krepšininkai Vilmantas Dilys, Artūras Jomantas, Žydrūnas Kelys ir kt. 

Tiesa, su V.Diliu poruojama N.Bunkė į viešbučio teritoriją žengė kito krepšininko pašonėje – A.Šikšniaus. V.Dilys į puotą atėjo atskirai. 

Vis dėlto, nors anksčiau N.Bunkė romaną su V.Diliu ir neigėŽmonės.lt žiniomis, Valančiūnų vestuvių puotos metu jiedu laiką leido kartu.

Portalo šaltinių teigimu, N.Bunkė ir V.Dilys meiliai bendravo visą vakarą, krepšininkas nesibodėjo apglėbti dainininkės. Tiesa, šiltai bendrauti jiedu stengėsi stoviniuodami kiek nuošaliau, idant išvengtų per didelio kitų svečių susidomėjimo.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vilmantas Dilys
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vilmantas Dilys

Jaunavedžių šeimos nariai – Jono mama Danutė Valančiūnaitė ir tėvas Jonas Vilkas, taip pat Eglės tėvai Remigijus ir Vida Ačai bei kiti – ir artimiausi draugai įsikūrė tame pačiame viešbutyje, kuriame ir iškelta šventė, tuo tarpu kiti svečiai apsistojo netoliese esančių viešbučių apartamentuose. 

Jonas ir Eglė Valančiūnai į puotą atvyko saikingai pavėlavę – nors oficialiai šventė turėjo prasidėti 19 valandą, pora atvyko kone 20 minučių vėliau. Į viešbučio teritoriją jaunavedžiai įvažiavo juodu „Mercedes Benz“ markės automobiliu tamsintais langais. 

Sugūžėjusius prabangiai išsipusčiusius svečius „Pušų paunksnėje“ pasitiko ištaiginga aplinka, kurią atsakingai kūrė Mantas Petruškevičius. Iškilmingą atmosferą padėjo sukurti margos gėlės, kurių viduje būta apsčiai, sausasis ledas, prabangiai serviruotus stalus nuklojo baltos staltiesės.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Jonas ir Eglė Valančiūnai
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Jonas ir Eglė Valančiūnai

Puotos metu svečiai vaišinosi užkandžiais ir patiekalais, kuriuos paruošė restorano „Stikliai“ personalas, gerą svečių nuotaiką užtikrino džiazo muzikantai. Žmonės.lt žiniomis, vien vaišės jaunavedžiams atsiėjo per 100 tūkst. litų.

Nuo 22 val. svečiams savo dainas dovanojo atlikėja Julija Jegorova, kelis kūrinius drauge su ja atliko ir LNK šou „Lietuvos balsas“ pernai dalyvavęs Mantvydas Čiuplys. Puotos vedėju tapo buvęs radijo laidų vedėjas, o dabar – renginių organizatorius ir kelių kavinių savininkas Giedrius Masalskis. Valančiūnų vestuvių puota rūpinosi vestuvių planuotoja Laura Vagonė. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką