Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valinsko auklėtoja: mokykloje Arūnas organizavo protesto akcijas ir procesijas

Arūnas Valinskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Arūnas Valinskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienio vakarą „Auksinėje blykstėje“ pamatysite tikruosius Lietuvos įžymybių veidus. Kadangi asmenybė ir žmogaus charakteris formuojasi mokykloje, į laidą pakviesti garsenybių mokytojai neslėpė nieko apie buvusius auklėtinius.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Turbūt daugiausia istorijų „Auksinės blykstės“ studijoje pažėrė mokytoja Vilhelmina Tuskenienė, kurios pamokose sėdėjo tokios įžymybės kaip Arūnas Valinskas ir Rokas Žilinskas. Iki šiol pedagogė žavisi savo mokiniais ir serga už juos, įsivėlusius į skandalą ar viešą istoriją.

Nors garbaus amžiaus, energinga ir linksma mokytoja atsimena visas istorijas, kurių netrūko mokantis A.Valinskui. „Auksinės blykstės“ studijoje ponia Vilhelmina pasakojo, kaip būsimasis laidų vedėjas ir politikas mėgdavo organizuoti įvairias protesto akcijas, procesijas ir kitus, pedagogų akimis, šokiruojančius dalykus. Bet niekada neprisipažindavo tai inicijavęs.

Tačiau puikiai auklėtinį pažįstanti pedagogė iš karto suuosdavo, kieno čia braižas. Į vieną pamoką būsimasis Seimo pirmininkas atsivedė šunį, o jaunai ir labai jų mylimai mokytojai išėjus motinystės atostogų ir ją atėjus pavaduoti solidaus amžiaus kolegei, ilgai laukusi mokinių tuščiame kabinete, mokytoja pagaliau sulaukė jų. Bet tas vaizdas ją stipriai šokiravo. Prasivėrus durims, į klasę įžengė Arūnas Valinskas, nešdamas didelį kryžių, o jam iš paskos išsirikiavusi visa procesija: klasiokai nešė sustingusį vaikiną, kuris simbolizavo numirėlį, o būrelis klasės merginų žingsniavo iš paskos su degančiomis žvakėmis rankose.

Pasak buvusios auklėtojos Vilhelminos, būsimas populiarus TV laidų vedėjas buvo visada kupinas netikėčiausių idėjų, tas, kuris sugebėjo suvienyti visus, buvo absoliutus lyderis. Tačiau geografiją dėsčiusi mokytoja pabrėžė, kad ir pamokose jam negalėjo niekas prilygti.

„Nors apie Margaritos salą ir turtą joje tada nebuvo net minties, bet jau mokykloje per parodomąją pamoką Arūnas mane stebino žiniomis apie Pietų Ameriką. Jis buvo išsinagrinėjęs viską ir kėlė ranką visą pamoką“, – su džiaugsmu ir pasididžiavimu prisiminimais apie mokinį „Auksinės blykstės“ studijoje dalijosi ponia Vilhelmina.

Ši moteris mokė ir dar vieną garsenybę, dar vieną žinomą televizijos veidą, nuėjusį su A.Valinsku į politiką. Roką Žilinską mokytoja V.Tuskenienė minėjo tik geru žodžiu, o stipriai „Auksinės blykstės“ studijoje apkabinusi buvusį auklėtinį prisipažino, kad labai išgyveno Rokui įsivėlus į skandalą su policija.

Moteris iki šiol išsaugojo ir parodė jų nuotraukas iš mokyklos laikų, kai būsimas žinių vedėjas stebino užsidegimu domėtis kitomis valstybėmis, užsienio politika. Žinias R.Žilinskas siurbte siurbė ne tik per pamokas, bet ir likęs klasėje po jų. Mokytoja negalėjo jokių blogų dalykų papasakoti apie buvusį stropuolį, bet Rokas atskleidė kai ką pikantiško iš savo mokyklos laikų.

Kokių išdaigų prikrėtė mokykloje Rokas Žilinskas ir ko dar nežinojote apie Arūną Valinską – jau penktadienį 19.10 val. „Auksinėje blykstėje“ per LNK.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką