Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 16d. 13:35

Vasarą sūnaus susilaukusi Skaistė Vievesė motinystės atostogose neužsibuvo: vėl grįžta į televiziją

Skaistė, Irmantas Vievesis ir sūnus Vėjas Interviu
LNK stopkadras nuotr. / Skaistė ir Irmantas Vievesiai su sūnumi Vėju

Vasarą lietuviškų serialų aktorės Skaistės Vievesės (27) gyvenimas nusidažė naujomis spalvomis – ji ir jos sutuoktinis Irmantas susilaukė pirmagimio. Ir nors pirmieji mėnesiai, kai gimė sūnus Vėjas, nebuvo patys lengviausi, tačiau kalbėdama su 15min aktorė prisipažino, kad visus sunkumus jai įveikti padėjo vyras, dėl kurio galėjo ir vėl užsiimti mylimu darbu.

Praėjo tik šeši mėnesiai po to, kai Skaistė į rankas pirmą kartą paėmė sūnų Vėjų. Visgi šis gyvenimo etapas, anot jos, neturi būti sustyguotas į jokius rėmus bei taisykles, todėl ji stengiasi viską įgyti su patirtimi ir džiaugtis gražiausiomis motinystės akimirkomis.

„Iš tiesų laikas bėga labai greitai. Sūnui Vėjui jau šeši mėnesiai. Prisimenu, kad pirmieji trys buvo ganėtinai sunkūs ir aktyvūs. Nenorėjome užsidaryti namuose, tad laiką leidome gamtoje su kitais šeimos nariais, po gimdymo tai pareikalavo nemažai ištvermės“, – prisimena S.Vievesė.

Irmanto Gintalo nuotr./Skaistė ir Irmantas Vievesiai
Irmanto Gintalo nuotr./Skaistė ir Irmantas Vievesiai

Visais sūnaus poreikiais pora dalijasi vienodai – džiaugsmai ir rūpesčiai krenta ant abiejų pečių. Aktorė tikina, kad tam labiausiai padeda tarpusavio pokalbiai.

„Mes daug kalbamės ir visomis atsakomybėmis dalijamės kartu. Išsakau savo poreikius ir sulaukiu paramos visais klausimais. Pavyzdžiui, jei naktis būna sunkesnė, nes tenka dažnai keltis ir sūnų maitinti krūtine, vyras ryte perima kūdikio priežiūrą ir leidžia man pamiegoti tiek, kiek reikia“, – šypsosi Skaistė.

Tiesa, nėštumo laikotarpiu Skaistei kompaniją palaikė jos sesuo Deimantė, kuri irgi gyveno laukimu. Neįtikėtinas sutapimas ne tik padėjo susidoroti su sunkumais, bet ir sustiprino seserų ryšį.

„Tuo pačiu metu pastojo mano sesuo Deimantė, kurios kūdikis gimė vos 13 dienų skirtumu. Būdamos nėščios daug kalbėjomės, suartėjom ir atradome naują tarpusavio ryšį. Mus vienijo tikra, magiška ir bendra patirtis. Visai neseniai sesuo lankėsi Lietuvoje ir aš susipažinau su savo dukterėčia. Ji visai kitokia nei mano sūnus, buvo labai įdomus susitikimas“, – 15min atvirauja aktorė.

LNK stopkadras nuotr./Skaistė Vievesė ir sūnus Vėjas
LNK stopkadras nuotr./Skaistė Vievesė ir sūnus Vėjas

Vis tik aktorė sako, kad nėštumas jai leido suprasti, jog net sunkūs momentai gali būti paverčiami gražiais prisiminimais.

„Jau susidūrėme su pirma temperatūra, bumtelėjimais, išsiskyrimais su ašaromis akyse, tačiau visi šie dalykai man tampa vis ypatingesni. Jų sunkumais nepavadinčiau, nes Vėjas man didžiausia dovana“, – prisipažįsta S.Vievesė.

Be to, sūnaus priežiūros Vievesiai niekam nepatiki – Vėjų prižiūri patys. Nepaisant to, pramogų bei mėgiamų veiklų šeima neatsisakė.

„Mano ir vyro šeimos gyvena skirtinguose miestuose, todėl Vėjo niekam nepaliekame ir juo rūpinamės patys. Tačiau svarbiausiems pomėgiams randame laiko ir palaikome vienas kitą, jeigu kuriam nors reikia ištrūkti iš namų. Gyvenimas ties sūnaus gimimu nesustojo“, – tvirtina aktorė.

Asmeninio albumo nuotr./Skaistė Vievesė su serialo „Monikai reikia meilės“ kolegomis
Asmeninio albumo nuotr./Skaistė Vievesė su serialo „Monikai reikia meilės“ kolegomis

Ir Skaistės gyvenimas tikrai nesustojo – ją netrukus galėsime išvysti televizijos ekranuose dar kartą. O naujai iškeptos mamos vaidybą LNK serialui „Monikai reikia meilės“ galėjo stebėti ne tik aktoriai, bet ir užkulisiuose laukiantis sūnus.

Skaistei šis sezonas bus ypatingas, kadangi nuo šiol jame ji vaidins su sūneliu Vėju. Praėjęs serialo sezonas baigėsi intriguojančiai – nėščia tapo ne tik serialo herojė, bet ir pati aktorė. Dabar filmavimo aikštelėje jos Vėjas vaidina mažąjį personažą Jokūbėlį.

LNK stopkadras nuotr./Skaistė Vievesė, Irmantas Vievesis ir sūnus Vėjas
LNK stopkadras nuotr./Skaistė Vievesė, Irmantas Vievesis ir sūnus Vėjas

„Vėjas kasdien su manimi važiuoja į filmavimo aikštelę ir stebi visus užkulisius kartu su tėčiu. Anksčiau išmėginome keletą auklių, tačiau su vyru supratome, kad sūnui geriausia bus tik mūsų draugija. Turiu mylintį ir palaikantį sutuoktinį, todėl galiu grįžti į darbus tada, kai esu tam pasiruošusi“, – atvirauja S.Vievesė.

15min primena, kad aktorė naujagimio gimimu pasidalijo socialinio tinklo paskyroje. „Mes jau visi trys kartu“, – rašė ji bei nurodė vaikelio gimimo datą.

Anksčiau S.Vievesė teigė, kad sužinojus, jog laukiasi kūdikio, užplūdo visa banga permainingų jausmų, kurie lydėjo ir keitėsi nėštumo metu. Tai buvo labai džiugi akimirka, todėl nieko nelaukusi ji pranešė ir Irmantui. Visgi nėštumo pradžia nebuvo lengva.

„Turėjome nemažai iššūkių, teko atsisakyti projektų, kurių pasiūla, kaip tyčia, nėštumo metu padvigubėjo, juokėmės su vyru, kad visi bando mano tvirtumą. Tempą sumažinau kardinaliai, iki minimumo, saugojau save, teko ir ligoninėje pagulėti“, – sakė populiarių serialų aktorė.

Komentarai: 1
Temos: 5 LNK Naujagimis Kūdikis Mama
Daugiau

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

04:04
02:49
00:10

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką