Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 19d. 12:27

Vasha pirmąkart atvirai apie skyrybas: „Iškart po vestuvių vyras pasakė, kad manęs nemyli“

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir Ronaldas Rutkauskas
Asmeninio albumo nuotr. / Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir Ronaldas Rutkauskas

„Skyrybos įvyko ne dėl mano kaltės. Prieš kokius šešis mėnesius sužinojau, kad vis dėlto mano vyras jau vasarą turėjo kitą, su kuria leido laiką. Iškart po vestuvių“, – prisipažino Gabrielė Rutkauskienė-Vasha. Atlikėja jau pavargo nuo aplinkinių spėlionių, kodėl iširo net metų nesulaukusi jos ir krepšininko Ronaldo Rutkausko santuoka, todėl ryžosi papasakoti tai, kas tarp jų iš tiesų nutiko.

„Prieš vestuves viskas buvo gerai, net nebuvo kažkokių minčių, kad kažkas gali būti kitaip. Bet po vestuvių, kaip žaibas iš giedro dangaus, mano vyras atėjo ir man pasakė: aš tavęs nemyliu“, – laidoje „Nuo... Iki...“ apie širdį sudaužiusius žodžius pasakojo Vasha.

Kaip pati sako, visuomet mylima ir ant rankų vyro nešiojama Gabrielė negalėjo patikėti, kaip taip staiga galėjo pasikeisti Ronaldo elgesys. Po vestuvių šeima ruošėsi metus pagyventi Kaune, čia išsinuomojo didelį butą, tačiau jame Ronaldas po šventės taip ir neapsistojo.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Gabrielė Rutkauskienė-Vasha
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Gabrielė Rutkauskienė-Vasha

„Viską išbandžiau. Viską, kas įmanoma. Ir atsiriboti, ir nebendrauti, ir gražiai bendrauti, ir piktai bendrauti, ir per prievartą versti bendrauti su vaiku, ir neversti išvis. Aš taip tikėjau, kad viską įmanoma išgelbėti, nes man buvo labai svarbu, kad vaikas augtų šeimoje, kai aš pati augau išsiskyrusioje. Bet niekas nesuveikė“, – vieną sunkiausių savo gyvenimo laikotarpių prisiminė atlikėja.

Per visą šį laikotarpį Gabrielė ne kartą girdėjo aplinkinių kalbas, kad Ronaldas leidžia laiką su kitomis merginomis. Tačiau iš pradžių ji niekuo nenorėjo tikėti manydama, kad jai rašantys anonimai tik nori pakenkti.

„Buvau užsidėjusi rožinius akinius ir maniau, kad manęs niekada niekas neišduos“, – sakė ji. Tačiau realybė pasirodė kur kas skaudesnė – Vasha galiausiai sužinojo, kad jos vyras leido laiką su kita.

„Visgi supratau, kad buvau labai naivi, tikėdama, kad žmogui tiesiog reikia laisvės ir pabūti vienam. Taip nebūna tiesiog. Galų gale mane pasiekė įrodymai, negaliu atskleisti kokie, bet sužinojau viską – kad buvo viena mergina, ne moteris net, kuri leisdavo laiką su juo ir netgi buvo nuskridusi pas jį į Graikiją“, – „Nuo... Iki...“ laidoje pasakojo Gabrielė Rutkauskienė-Vasha.

Kaip niekada atviras Vashos interviu – apie pasiaukojimą dėl šeimos, nesuskaičiuojamus kartus bandant susitaikyti ir net pasiryžimą atleisti neištikimybę – trečiadienį 20 val. laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gabrielė Rutkauskienė-Vasha atvira – nebendrauja su sutuoktiniu: „Skirtumai išryškėjo po vestuvių“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką