Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 3d. 15:58

Vasha su dukra persikraustė pas vyrą Ronaldą į Graikiją: „Pagaliau vėl šeima kartu“

Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų gyvenimas Graikijoje
Asmeninio albumo nuotr. / Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų gyvenimas Graikijoje

Į šiaurinėje Graikijos dalyje esančius Salonikus Gabrielė Rutkauskienė-Vasha (23) su vyru Ronaldu Rutkausku (26) ir dukra Adrija (2) grįžta antrą kartą. Salonikuose jie gyvens devynis mėnesius, iki kitų metų vasaros. Keliauti šeima priversta dėl Ronaldo profesijos – krepšininkas kasmet keičia sporto klubus.

Į Graikiją šeima grįžta antrą kartą – 2016–2017 sezoną Ronaldas žaidė tame pačiame Salonikų „Iraklio“ krepšinio klube. Praėjusiais metais jie gyveno Prancūzijoje – Atlanto vandenyno pakrantėje įsikūrusiame Lorjano mieste.

Asmeninio albumo nuotr. /Gabrielė Rutkauskienė-Vasha su dukra Adrija
Asmeninio albumo nuotr. /Gabrielė Rutkauskienė-Vasha su dukra Adrija

Prancūziją Gabrielė prisimena slogiai, ji pasakoja, kad ten jautėsi atstumta – prancūzai bendravo šaltai ir arogantiškai, retas mokėjo anglų kalbą. O ir klimatas buvo kitas. Lorjano miestas yra prie Atlanto vandenyno, ten pučia stiprūs vėjai, dažnai lyja. Visai kitaip atlikėja jaučiasi Graikijoje.

„Prancūzija ir Graikija labai skirtingos – pirmiausia skiriasi žmonių bendravimas ir mentalitetas. Graikai myli visus, jie labai paslaugūs, visada nori padėti. Graikijoje taip pat labai puikus klimatas – šilta, daug saulės. Kai klimatas geras – gera ir žmonių nuotaika“, – 15min sako G.Rutkauskienė-Vasha.

Asmeninio albumo nuotr. /Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų gyvenimo Graikijoje akimirka
Asmeninio albumo nuotr. /Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų gyvenimo Graikijoje akimirka

Egėjo jūros pakrantėje įsikūrusiuose Salonikuose šiuo metu termometro stulpelis perkopia 23 laipsnius šilumos. Tačiau pora čia norėjo sugrįžti ne tik dėl gerų orų, bet ir gerai pažįstamo miesto.

„Svarstėme apie galimybę pasilikti Lietuvoje, tačiau kai Ronaldas sulaukė pasiūlymo iš Graikijos klubo – nedvejojome, nusprendėme ten grįžti. Čia geras krepšinio lygis, gera komanda. Dukra dar maža, nelanko mokyklos, tad keliauti galime, nesame prie ko nors pririšti. Kai pradės eiti į mokyklą, teks apsistoti kurioje nors šalyje“, – apie persikraustymą pasakoja Gabrielė.

Pora kuriam laikui buvo išsiskyrusi – Ronaldas į Graikiją atvyko rugsėjį – tam, kad priprastų prie klubo ir miesto. Per tą laiką komanda sutvarkė ir visus su apgyvendinimu susijusius reikalus.

Asmeninio albumo nuotr. /Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų dukra Adrija
Asmeninio albumo nuotr. /Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų dukra Adrija

Gabrielė pasakoja, kad praėjusį kartą šeima gyveno name užmiestyje, tačiau šį kartą pasirinko Salonikų centre esantį butą – dėl patogesnio susisiekimo ir galimybės pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis bei jūros pakrante.

Salonikuose G.Rutkauskienė-Vasha planuoja pradėti dukrą Adriją leisti į darželį. Dukrai augant, Gabrielė gali daugiau laiko skirti sau – planuoja tęsti Lietuvoje pradėtą grožio verslą, tačiau ryšio su dukra prarasti neketina, tikisi, kad vaikui galės skirti pakankamai dėmesio.

Asmeninio albumo nuotr. /Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų dukra Adrija
Asmeninio albumo nuotr. /Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų dukra Adrija

Naujuose namuose Graikijoje Vasha tikisi netrukus išvysti ir mamą Viktoriją. Ji – dažna viešnia šeimos namuose, krepšinio sezono metu dukrą aplanko keturis kartus. Gabrielė juokauja, kad mamai tai tarsi mažos atostogos.

Nors Graikijoje Rutkauskų šeima praleis devynis mėnesius – Gabrielė sako čia atsivežusi beveik visą savo drabužių spintą.

„Aš esu šmutkininkė – planavau tilpti į du lagaminus, tačiau prireikė keturių. Vyras priekaištauja man, kad aš per daug daiktų prisivežiau, bet aš tiesiog kitaip negaliu – kam pirkti naujus daiktus Graikijoje, kai galima juos atsivežti iš namų“, – juokiasi G.Rutkauskienė-Vasha.

Asmeninio albumo nuotr. /Gabrielė Rutkauskienė-Vasha
Asmeninio albumo nuotr. /Gabrielė Rutkauskienė-Vasha

Krautis lagaminus pamažu mokosi ir Gabrielės bei Ronaldo dukra Adrija – ji su nekantrumu laukė kada Graikijoje galės pamatyti tėtį ir pasidžiaugti Egėjo jūra. Jau tapo tradicija, kad atvykimas į naują šalį sutampa su Adrijos gimtadieniu, dėl to jį teko šiek tiek paankstinti.

„Dukros gimtadienį minėjome prieš mėnesį, nes tada vyras dar nebuvo išvykęs iš Lietuvos. Norėjome, kad vaiko šventė būtų su visa šeima. Man labai svarbu, kad per vaiko gimtadienį mes būtume visi kartu, nes tai yra vaiko diena, šventė ir jis privalo būti su abiem tėvais“, – 15min pasakoja Gabrielė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką