Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vedusio vyro internetinis flirtas: žmonai – šokas, vyrui – juokas

Ramunė Pajuodytė.
G.Kropio nuotr. / Ramunė Pajuodytė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveika, Ramune, turiu didelę bėdą su vyru. Kartu esame 8 metus, tiesa, vedę – 2 metus. Niekaip nesusikalbame, nesuprantame vienas kito, jis tik nori lėkti su draugais... O „geriausiai“ buvo prieš keletą dienų. Sužinojau jo internetinio portalo slaptažodį ir patikrinau (ko niekada anksčiau nedarydavau), ką jis veikia internete. Aptikau, kad jis rašo įvairiausioms panelėms, kad jos gražios, kad eitų su jomis į viešbutį, glamonėtų, bučiuotų visą naktį ir t.t. Mane ištiko didelis šokas...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

O jis aiškina, kad čia tik internetiniai pliurpalai, kad jis tik taip pramogavo, juokavo. Man taip neatrodo. Jis arba nesuvokia, kad elgiasi blogai, arba apsimeta. Ar gali sveikas, normalus vedęs taip elgtis? Meldžiu, patarkite, ką daryti tokioje situacijoje. Pagarbiai, Indrė

Sveika, Indre. Kartais taip nutinka, kad pasielgiame visiškai sau neįprastai. Gal jau seniai jautei, kad vyro dėmesys nukrypo kažkur kitur, todėl, genama nerimo, patikrinai jo asmeninį susirašinėjimą? Galbūt savo elgesiu jis pats savotiškai provokavo taip pasielgti, tokiu netiesioginiu ir nelabai vykusiu būdu (net sąmoningai to neplanavęs) parodė, kaip jis jaučiasi santuokoje? Kad ir kaip ten būtų, lįsti į kito žmogaus asmeninę erdvę niekada nėra dėkingas užsiėmimas, ir veikiausiai dar ir dėl to dabar jautiesi bjaurokai.

Aišku, pamačiusi žinutes, rašytas kitoms, turėjai pasijusti pažeminta, įskaudinta, išduota, nesaugi. Net jei vyras nebuvo susitikęs nei su viena tų merginų, tai smūgis tai tavo asmenybės daliai, kuri leidžia jaustis patraukliai, geidžiamai. Galų gale tai pakerta pasitikėjimą savimi ir, žinoma, partneriu. Suprantama, kad tu jauti didžiuli apmaudą, išdavystę.

Emocinis nebrandumas

Sutinku su tavimi, kad toks vyro elgesys, kurį jis vadina pajuokavimu, o taip pat jo dažni prasiblaškymai su draugais nesuderinami su atsidavimu šeimai, ir greičiausiai rodo jo emocinį nebrandumą. Suvokia vyras ar ne, kad „čia yra blogai“, tie pokalbiai yra „tik internetiniai pliurpalai“ ar išeina už interneto ribų, svarbu yra tai, kad tau dėl to skaudu; kad negali pasitikėti savo vyru.

Taigi, neverta veltis į diskusijas apie tai, ar toks jo elgesys yra juokai ar ne, normalus jis ar ne. Svarbu, kad tau jis nėra normalus. Manau, turi pasakyti vyrui, kaip tu jautiesi, aiškiai įvardinti, kad tau tas nepriimtina, kad su tuo nesitaikstysi.

Būtina įvertinti santykius

Visgi geriau koncentruotis ne į tai, ką slapta sužinojai, bet į jūsų santykius paskutiniu metu: kaip tu juos matai, kaip vertini savo indėlį į tai, kad judviem neišeina susikalbėti, ką esi pasiruošusi keisti? Ar įmanoma ką nors padaryti, kad išgirstumėte vienas kitą? Ar abu norite to? Kokią savo santykių ateitį matote? Ko tu norėtum iš vyro ir ko iš tavęs norėtų jis?

Sunku atsakyti į tokius klausimus. Galbūt dar sunkiau apskritai pradėti apie tai nuoširdžiai kalbėtis, bet tik taip įmanoma išjudėti iš krizės, kurioje šiuo metu atsidūrėte. Sėkmės ir stiprybės.

Norite paklausti Ramunės? Klauskite: santykiai@15min.lt

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką