Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 9d. 14:07

Verkių regykloje susituokė aktoriai Jūratė Vilūnaitė ir Rimantas Bagdzevičius

Aktoriai Jūratė Vilūnaitė ir Rimantas Bagdzevičius
Mariaus Žičiaus nuotr. / Aktoriai Jūratė Vilūnaitė ir Rimantas Bagdzevičius

Rugpjūčio 9-oji teatro ir televizijos aktoriams Jūratei Vilūnaitei (45) ir Rimantui Bagdzevičiui (60) – ypatinga diena: šį šeštadienį jiedu vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Pora nusprendė, kad tuoktuvių ceremonijos nori ne Vilniaus santuokų rūmuose, o Verkių regioniniame parke esančioje regykloje, praneša portalas Žmonės.lt.

„Jaudulys tikrai yra, virpėjimas viduje ir tas jausmas, kad priimtas rimtas sprendimas. Nuotaika tikrai džiugi“, – portalui Žmonės.lt sakė J.Vilūnaitė.

Poros vestuvių ceremonija įvyko gražioje Verkių parko regykloje, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į upę ir miškus. J.Vilūnaitė teigė, kad vieta jiems abiems labai patiko, todėl abejonių, kur ištarti priesaikos žodžius – nekilo.

„Ceremonijos vieta išties labai graži – Verkių parke yra regykla, iš kurios matosi labai gražus vaizdas. Apsisprendėme, kad ši vieta mums tinka ir patinka, nes ji ne tik graži, bet, pasidomėjus paaiškėjo, kad ir turinti savo istoriją, mitologiją“, – Žmonės.lt sakė aktorė J.Vilūnaitė.

Šventė tik sau ir artimiesiems

Pasiteiravus, kas ją puošė vestuvėms, J.Vilūnaitė teigė, kad suknelę išsirinko lengvai, mat neturėjo kažkokių konkrečių įmantrių užgaidų. „Suknelės labai nesureikšminau, todėl tiesiog ramiai jos paieškojau ir radusi sau patinkančią – nusipirkau. Be jokio didelio sureikšminimo, nebuvo tokių minčių, kad ji turėtų būti kažkokia labai labai ypatinga ar išskirtinė“, – teigė aktorė.

Virpėjimas viduje ir tas jausmas, kad priimtas rimtas sprendimas. Nuotaika tikrai džiugi.

Moteris patikino, kad ruošdamasi vestuvėms nepatyrė didelių rūpesčių ir streso, mat tiek ceremonija, tiek pati šventė – kukli ir be pompastikos, todėl ir pasiruošti jai nebuvo sudėtinga.

„Mes nedarome didelės puotos, apsisprendėme šventę daryti nedidelę, todėl ir pasiruošimo rūpesčių beveik nesijautė. Nusprendėme, kad tai yra mudviejų šventė, todėl didelių iškilmių net ir nereikia, ceremonijoje – tik liudininkai ir dar keli žmonės“, – teigė už Rimanto Bagdzevičiaus ištekėjusi J.Vilūnaitė.

Iki santuokos pora romantiškus santykius puoselėjo apie ketverius metus.

Iš ankstesnių santuokų Rimantas Bagdzevičius turi dukterį ir du sūnus, o Jūratė Vilūnaitė – sūnų.

R.Bagdzevičius pažįstamas Lietuvos nacionalinio dramos teatro gerbėjams, taip pat jis filmavosi televizijos serialuose „Nekviesta meilė“, „Garbės kuopa“ ir kt.

J.Vilūnaitė dirba tame pat teatre, vaidino serialuose „Nekviesta meilė“, „Namai, kur širdis“ ir kt.

Jūratės Vilūnaitės ir Rimanto Bagdzevičiaus vestuvių nuotraukas išvysite naujausiame žurnale „Žmonės“.

Luko Balandžio nuotr./Jūratė Vilūnaitė
Luko Balandžio nuotr./Jūratė Vilūnaitė praėjusiais metais

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką