Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Veronika Brasaitė – tvirtasis Donato Montvydo užnugaris

Veronika Brasaitė ir Donatas Montvydas
Nelės Chomičiūtės/OKTO.LT nuotr. / Veronika Brasaitė ir Donatas Montvydas
Šaltinis: „Laima“
0
A A

Kokia viešumo kaina? Tų, kuriems lemta gyventi su žinomais scenos žmonėmis ir kurių veikla ne mažiau svarbi, įdomi ir prasminga, tačiau viešumu gerokai nusileidžia jų antrųjų pusių profesijoms. Ar daug reikia aukotis, kad padėtum mylimajam išlikti populiarumo viršūnėje?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laimėtojas dainininkas Donatas Montvydas ne tik geba santūriai ir mandagiai atlaikyti gerbėjų reiškiamas simpatijas, bet ir dėl užgriuvusios populiarumo naštos nepraranda žmogiško nuoširdumo. Nepamesti galvos Donatui padeda gyvenimo draugė, tokia pati, kaip ir jis, Freddie Mercury ir Michaelo Jacksono aistringa gerbėja, šokėja Veronika Brasaitė.

Donatas: Buvo „Radiocentro“ apdovanojimų vakaras, turėjau pasirodyti kaip šokių programos dalyvis. Tarp kitų šokėjų pastebėjau labai simpatišką merginą. Bandžiau užkalbinti žvilgsniu, tačiau ji nekreipė dėmesio. Kai po kiek laiko Veronikai papasakojau šį epizodą, ji nieko neprisiminė, nes paprasčiausiai manęs neįsidėmėjo. Vėliau keliai mus suvedė per projektą „Tabami goes Michael Jackson“ – tada aš jau dainavau, o ji su penkių šokėjų grupe buvo back. Maniau, kad pagal dainos turinį (apie meilę) su Veronika suvaidinsiu bučinį, žinoma, nerepetuotą, – pasinaudojau situacija ir pabučiavau spontaniškai, visai nevaidindamas.

Veronika: Su Lietuvos muzikos atlikėjais susidurdavau tik tiek, kiek reikėdavo šokti, – jokio išskirtinio susidomėjimo. Buvau pasinėrusi į Rytų dvikovą, dirbau toje srityje, ir to man pakako. Kai susipažinome, tik tada supratau, kiek daug Donatas turi gerbėjų. Jis santūrus ir moka saugoti privatumą, nesiveldamas į jokius skandalus. Tai mane žavi.

Donatas: Populiarumas neretai atneša didelę vienatvę. Sutikti tau skirtą žmogų nėra paprasta. Gerbėjų minios, o kur ta vienintelė? Tokią būseną yra išgyvenęs ne vienas garsus pasaulio atlikėjas. Mano karjerai vos penkeri metai – per menkas patirties bagažas, kad galėčiau apie tai kalbėti. Kita vertus, saugau savo emocijas ir nenoriu jų barstyti vėjais. Veronika tokiais atvejais – labai gera patarėja.

Veronika: Kai susipažinom, pajutau, kad turim labai panašų muzikinį skonį. Donatas iki šiol saugo kažkada dovanotą garsajuostę su „Europe“, „Deep Purple“, „Led Zeppelin“, „Aerosmith“, „AC/DC“, „Bon Jovi“, Michaelo Jacksono ir Freddie Mercury dainų įrašais. Kone dešimtmetį ji vaikinui atstojo patį geriausią muzikos vadovėlį. Įdomiausia, kad šiais atlikėjais žaviuosi ir aš.

Visą interviu skaitykite gegužės mėnesio žurnale.žurnale „Laima“.

„Laima“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką