Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 18d. 17:04

Veronikos ir Donato Motvydų sūnus atšventė 4-ąjį gimtadienį: karantinas – ne kliūtis

Veronikos ir Donato Montvydų sūnaus Kajaus gimtadienio akimirka
Asmeninio albumo, Josvydo Elinsko nuotr. / Veronikos ir Donato Montvydų sūnaus Kajaus gimtadienio akimirka

Balandžio 8-ąją Veronikos ir Donato Montvydų sūnui Kajui sukako ketveri metai. Nors šventėje dėl karantino negalėjo dalyvauti būrys draugų, nuotaikos tai nė kiek nesugadino. Gimtadienio rytą sūnų namuose nustebino 100 pripustų balionų, skanus tortas ir daugybė dovanų.

Veronikos ir Donato Motvydų sūnus Kajus karantino metu sutinka jau antrą gimtadienį. Prieš metus galiojo dar didesni ribojimai, todėl atšvęsta tik su artimiausiais šeimos nariais. Šiemet, situacijai nepagerėjus, tokį patį scenarijų teko pakartoti ir vėl. Tik šį kartą džiugino geresnis oras, tad šeima vyko į sodybą pas senelius.

„Mūsų močiutė dirba ugdymo srityje, jau pasiskiepijo dviejomis vakcinos dozėmis, todėl nusprendėme ketvirtą Kajaus gimtadienį paminėti drauge“, – šypteli 15min kalbinta V.Montvydienė.

Žinoma moteris atskleidžia, kad kur kas labiau pasisekė jos dukrai Adelei, kuri gimtadienį sutiko dar spalio mėnesį, kai nebuvo stiprių ribojimų. Todėl jame dalyvavo būrys draugų, vaikai lankėsi žaidimų erdvėse.

„Bet Kajus, dalyvavęs sesės gimtadienyje, visai nepavydi, kad jam nei šiemet, nei pernai neteko atšvęsti tokio paties. Be to, vaikai mato, kad dabar yra karantinas, tad net nekyla klausimas, kodėl nerengėme šventės, nes viskas akivaizdu“, – sako V.Montvydienė.

Nors ir per karantiną, Kajaus gimimo diena neapsiėjo be siurprizų. Ryte vos pabudusio jo laukė 100 iš vakaro Veronikos ir Donato pripustų balionų. Vėliau šeimą lauke sutiko geležiniu žmogumi persirengęs animatorius, kuris per atstumą šoko ir linksmino Kajų.

Asmeninio albumo nuotr./Veronikos ir Donato Montvydų sūnaus Kajaus gimtadienio akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Veronikos ir Donato Montvydų sūnaus Kajaus gimtadienio akimirka

„Aplink nebuvo daugiau žmonių, apie draugus tokiu metu nėra net kalbos. Užtat savaitgalį nuvykome į sodybą, lauke valgėme tortą“, – priduria pašnekovė.

Pasiteiravus, ar gimtadienio dieną išsipildė jos sūnaus svajonės, Veronika atvirauja, kad vaikas gavo beveik viską, ko geidė jo širdis. Tačiau kai kuriems daiktams tenka susitaupyti ir pačiam.

„Mano abu vaikai labai gerai žino, ko nori, todėl negauna beprasmiškų dovanų. Jeigu jie turi kokių nors svajonių, pagal galimybes jas išsipildome. Jei nepavyksta, tuomet vaikai taupo“, – 15min pasakoja V.Montvydienė.

Šiais metais Kajus norėjo didelio šautuvo su kulkomis, gavo ir paspirtuką bei taikinį su strėlytėmis. Vaikas svajojo ir apie „PlayStaytion“ žaidimų konsolę, bet jai kol kas dar teks pataupyti.

Asmeninio albumo nuotr./Veronikos ir Donato Montvydų sūnaus Kajaus gimtadienio akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Veronikos ir Donato Montvydų sūnaus Kajaus gimtadienio akimirka

Veronika, paklausta, ar pastebi, kaip greitai auga vaikai ir kokie jausmai užplūsta pagalvos apie jų brandą, sako su jais besistengianti praleisti daug ir kokybiško laiko. Tai, anot jos, neabejotinai padės išlaikyti draugišką ryšį ir vėliau.

„Nėra taip, kad pasiimu vaikus po darbo 18 val., o 21 val. jie jau miega. Tada tikrai būtų gaila, nes net neįsivaizduotume, kas tavo vaikai ir kaip jie auga. Kadangi su jais praleidžiame labai daug laiko, turime su jais ryšį, daug bendraujame, manau, tai išliks ir ateityje.

Man smagu leisti laiką su vaikais, nejaučiu, kad mano gyvenimas eitų pro šalį, o aš norėčiau būti kitur. Viskas klostosi labai natūraliai“, – šypsosi Veronika.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką