Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Verslininkas Polujanskas ir egzotiška gražuolė iš Kambodžos Yalin Mey pagaliau įteisins skyrybas

Yalin Mey su buvusiu vyru Jurgiu Polujansku
„Scanpix“ nuotr. / Yalin Mey su, galima sakyti, buvusiu vyru Jurgiu Polujansku
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Teisme bus nagrinėjama verslininko Jurgio Polujansko ir kambodžietės Yalin Mey-Polujanskas skyrybų byla.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jau prieš porą metų pašliję vilniečio verslininko J.Polujansko ir gražuolės iš Kambodžos Yalin Mey-Polujanskas santykiai, tikėtina, pagaliau bus nutraukti ir oficialiai.

Žinoma pora prisiruošė kreiptis į teismą, kad būtų patvirtinti skyrybų formalumai.

Yra vilčių, kad teisinis skyrybų procesas trisdešimtmečiam miljonieriui Jurgiui ir 29 metų turtuolei Yalin Mey nebus itin varginamas – nutraukti santuoką jie pageidauja bendru sutarimu. Kaip žinoma, pora turi mažametį vaiką, mergaitę augina motina.

Dėl įvairių dalykų išgarsėjusios poros (žr. susijusius straipsnius) skyrybų bylą nagrinės Naujojoje Vilnioje įsikūręs Vilniaus miesto 4-asis apylinkės teismas.

Teisėja Diana Savickienė planuota surengti posėdį jau šio pirmadienio popietę. Gali būti, kad skyrybų reikalus teisme išspręs abiejų šalių pasamdyti advokatai.

Dar užpraėjusią vasarą kambodžietė žurnalui „Žmonės“ yra pripažinusi, kad be Jurgio gyventi jai bus geriau. Kita vertus, moteris neslėpė, kad skyrybos – tragedija jos šeimai: „Neslėpsiu, mano šeima patyrė šoką. Tėvas sušaukė šeimos pasitarimą, visi svarstė, tarėsi, ką daryti, kaip elgtis dėl verslo, kokius sprendimus priimti... Į skyrybas mūsų kultūros žmonės žiūri kitaip nei Lietuvoje. Skyrybos mano šeimai – didžiulė tragedija. Juk mano krašte antroji pusė renkamasi visam gyvenimui.“

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką