Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 19d. 16:21

Verslininkė Nora Lapinskienė atsidūrė ligoninėje: pašalintas darinys, tikimasi, kad nepiktybinis

Nora Lapinskienė
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Nora Lapinskienė

„Niekada negali žinoti, kada liga ateis į tavo kiemą“, – sako verslininkė, dermatologijos klinikos vadovė Nora Lapinskienė, kuri trečiadienį atsidūrė Santaros klinikose. Į ligoninę moteris pateko dėl darinio, kurį teko skubiai išoperuoti. Kol kas nėra žinoma, ar jis piktybinis, bet neprarasdama vilties žinoma moteris skatina nepamiršti tikrintis.

Ši žinia Norai – tarsi iš giedro dangaus. Niekas iš artimųjų nėra sirgęs onkologinėmis ligomis, todėl ji nė nemanė, kad ši sunki liga, kaip pati sako, ateis į jos kiemą.

Kreiptis į medikus ją paskatino besitęsęs silpnumas, nuovargis. Vieną savaitgalį negalėjusi išlipti iš lovos, ji suprato, kad reikia kreiptis į medikus.

„Kiekvienais metais tikrinu sveikatą, nuolat lankausi pas daktarus, tad visuomet atrodo, kad jau kam, bet man tai tikrai nenutiks. Praėjusią žiemą gydytoja liepė pasidaryti krūvą kraujo tyrimų, bet aš, kaip dabar bepykčiau ant savęs, jų nepasidariau. Išlėkiau tai į vieną kelionę, tai į kitą, tad tyrimus spėjau pasidaryti tik rudenį. Tada išgirdau, kad rezultatai tikrai nekokie – atlikus vėžio žymenų tyrimus, rezultatai kelis kartus viršijo normą“, – 15min pasakojo N.Lapinskienė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Nora Lapinskienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Nora Lapinskienė

Jai skubiai buvo paskirta operacija, kurią atliko trečiadienį. Medikai Santarų klinikose išpjovė darinį, kol kas nėra žinoma, ar auglys yra piktybinis. Vis dėlto moteris tikisi, kad ligą pavyks įveikti pradiniame etape.

„Darinys, anot daktarų, lyg ir nepiktybinis, bet liko palaukti kelias savaites, kol tiksliai žinosime, kas manęs laukia“, – pasakojo N.Lapinskienė.

Tiesa, likus kelioms dienoms iki operacijos kraujo tyrimai rodė vis kitokius rezultatus, bet daktarai nusprendė daryti operaciją, nes tik tokiu atveju histologijos tyrimų rezultatai bus teisingiausi.

Vis dėlto Noros Lapinskienės laukė dar vienas išbandymas. Kardiograma pirmadienį parodė mikroinfarktą. Kaip 15min pasakojo verslininkė, teko skubiai tikrinti širdį, iškilo klausimas, ar pavyks atlikti už kelių dienų suplanuotą operaciją.

Rūtos Andre nuotr. /Nora Lapinskienė
Rūtos Andre nuotr. /Nora Lapinskienė

„Labai išsigandau, kad bus perkelta operacija, nes ir taip jau ilgai laukiau. Juokavau, kad jeigu teks perkelti, tikrai sustos mano širdelė (juokiasi). Vis dėlto tyrimai parodė, kad širdis sveika, tiesiog patyrė daug streso, todėl operaciją galėjome atlikti“, – po operacijos su 15min kalbėjo verslininkė.

Rezultatai bus po kelių savaičių, tačiau Nora nepraranda pozityvumo.

„Žinoma, šis laukimas nėra labai smagus, tačiau galiu išreikšti didžiausią padėką daktarams. Nedažnai čia tenka pasirodyti, bet jie labai puikiai rūpinasi. Turiu gerą nuojautą, kad viskas bus gerai", – teigė moteris.

Nora niekada nepraranda optimizmo ir tarp artimųjų yra žinoma kaip žmogus, kuris visada ras krislą šviesos, tačiau dabar neslepia, kad nuvyti baisias mintis buvo sunkiau. Ir nors, kaip pati sako, niekada nemėgusi savo sunkumais ar problemomis dalytis su kitais, ji suprato, kad be artimųjų palaikymo šio etapo ir laukimo neištvers.

„Anksčiau galvojau, kad turiu viena iškęsti tai, kas man paskirta. Bet vienas mano pažįstamas psichologas juokais pasakė, kad aš esu egoistė, nes draugai nori bendrauti, padėti, nori žinoti, kaip aš jaučiuosi, todėl negaliu užsidaryti ir būti nuo visų pasislėpusi. Tikrai šiuo metu esu labai palaikoma artimųjų, šeimos narių. Kai tu jauti, kaip jie tave myli, gali viską pakelti“, – atvirai kalba moteris.

Kalbėdama apie artimuosius, moteris tikisi, kad jos istorija padės prisiminti visiems tikrintis. Kaip pati sako, tai yra vienintelis būdas užkirsti sunkioms ligoms kelią.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką