Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 25d. 12:25

Vestuvėms besiruošianti Katažina Nemycko: „Suknelę renkuosi pati ir mano nuomonė bus paskutinė“

Deivydas Zvonkus ir Katažina Nemycko
Luko Balandžio nuotr. / Deivydas Zvonkus ir Katažina Nemycko

Beveik prieš du mėnesius kompozitorius Deivydas Zvonkus pasipiršo savo mylimajai dainininkei Katažinai Nemycko – po pustrečių metų draugystės pora nusprendė, kad vasarą atšoks vestuves. „Atrodo, kad gyvenimas nušvito kitomis spalvomis! Nuotaika kuo puikiausia!“ – džiaugsmo nė nebando slėpti būsima nuotaka.

„Šiuo metu tiek daug gerų emocijų, kad net sunku nusakyti! Viską jau planuojuosi, bet nuolat aplanko tas jausmas, kad ne sau, o kažkam kitam – vis dar sunku patikėti, kad viskas ruošiama būtent mano šventei! Ieškau įvairiausių su tuo susijusių dalykų – suknelės, papuošimų, dekoracijų, bet vis man nesuvokiama, kad viskas sukasi apie mane, o ne apie kažką kitą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo džiugiai nusiteikusi K.Nemycko.

Paklausta, ar tikrai tik džiugūs rūpesčiai ir jokių stresinių situacijų jai pasiruošimas vestuvėms nekelia, Katažina buvo atvira: būna visko, tačiau ji vis stengiasi sau priminti, kad tai pats gražiausias laikas gyvenime, todėl reikia mėgautis ir neleisti užvirti kartais nevaldomoms moteriškoms emocijoms. O ir Deivydas, anot Katažinos, laikosi puikiai – vis nuramina mylimąją ir leidžia jai kurtis svajonių šventę neprimesdamas savo ambicijų. „Kai vyras viską leidžia ir sako, kad susikurčiau savo svajonių dieną, ar begaliu niurzgėti?“ – šypsosi būsima nuotaka.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Deivydas Zvonkus ir Katažina Nemycko
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Deivydas Zvonkus ir Katažina Nemycko

„Aišku, jau buvo ir truputį susierzinimo, nes aš esu tokia jautruolė, kuri viską galbūt per giliai į širdį ima – kiekvieną smulkmeną. Toks dėmesys atsirado, net prieš tautą, atrodo, kad tam tikra atsakomybė  – tarsi visų įvykis tai. Gerai, kad mane, karštesnio būdo, Deivydas sugeba vis nugesinti“, – juokėsi Katažina, prisipažinusi, kad draugės jai patarusios mėgautis šiuo laiku ir kuo mažiau stresuoti, todėl ji teigė ir besistengianti, kad vestuvių rūpesčiai būtų malonūs ir jaudinantys, o ne keliantys stresą.

Dėl suknelės dar neapsisprendusi

Dainininkė prisipažino, kad viską – nuo suknelės iki mažų smulkmenų – stengiasi sužiūrėti pati, mat dėl savo būdo tiesiog negalinti šių dalykų patikėti kažkam kitam – vis tiek, anot jos, pati turės viską patikrinti ir įvertinti.

„Stengiuosi visus reikalus tvarkyti pati, gal todėl, kad nenoriu rūpesčių primesti kitiems. Be to, esu toks žmogus, kad man reikia viską patikrinti pačiai (kvatojasi). Aišku, draugės ir giminaitės vis padeda dairytis idėjų, parodo pavyzdžių, siuntinėja nuorodas internete. Bet draugėms sakau, kad jos kol kas nepersistengtų, nes, tikiu, kad man jų pagalbos dar prireiks“, – įsitikinusi Katažina.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Katažina Nemycko ir Deivydas Zvonkus
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Katažina Nemycko ir Deivydas Zvonkus

Paklausta, kaip planuoja pasipuošti didžiąją savo gyvenimo dieną, moteris teigė, kad kol kas visi taškai ant „i“ dar nesudėti.

„Turiu viziją, kaip turėtų atrodyti mano suknelė, bet dar nesu dėl to tikra šimtu procentų. Kol kas nenoriu užbėgti įvykiams už akių, nes dar yra nemažai laiko – gali ir nuomonė pasikeisti.  Aš pati renkuosi suknelę ir mano nuomonė šiuo klausimu bus paskutinė. Man gali bandyti primesti savo nuomonę, tačiau kai kalbama apie tokius ypatingus dalykus, tai tik aš pati tai nusprendžiu“, – sakė Katažina, tvirtai įsitikinusi, kad draugės neturėtų daryti nuotakai įtakos renkantis suknelę, nes tik ji pati geriausiai žinanti, kas jai tinka ir patinka.

„Galiu pasakyti tik tiek, kad Natalija mums neorganizuoja vestuvių, nes daug kam kyla šis klausimas. Mes su Deivydu to ir tikėjomės, kad tokių kalbų bus. Stengiuosi nekreipti į tai dėmesio ir mėgautis šiuo laiku“, – pridūrė ji.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė

K.Nemycko teigė, kad nors jau ir apžiūrėjo ne vieną suknelę, kol kas dar nėra tikra net dėl jos ilgio, mat vieną dieną jos širdis linksta prie trumpos, o kitą – prie įspūdingos ilgos suknios. „Šiandien man atrodo, kad noriu trumpos suknelės, o rytoj jau galiu panorėti ilgos, todėl vis dar svarstau, ką pasirinkti. Daugmaž žinau, kas man tinka, belieka tik galutinai apsispręsti, bet kol laiko dar yra – galiu tai sau leisti“, – šypsojosi ji.

Vestuvės sau ir būriui artimųjų

Paklausta, kaip įsivaizduoja būsimą šventę, atlikėja teigė, jog šiuo klausimu iš pradžių taip pat buvę daug diskusijų, tačiau galiausiai jiedu su Deivydu nusprendę, kad tikriausiai rengs nemažą šventę su artimaisiais bei geriausiais bičiuliais.

„Kadangi esu mačiusi ir dalyvavusi daugybėje vestuvių, tai būdavo akimirkų, kai pagalvodavau, kad tokio šurmulio tai jau tikrai nenorėčiau, kad geriau išlėkti kur nors tik dviese ir ramiai atšvęsti. Bet kitą dieną jau kitos mintys: turiu tiek draugų, tiek giminaičių, kurie mane myli ir norėtų pasidalinti tomis svarbiomis akimirkomis! Šiuo metu širdis linksta prie pastarojo scenarijaus, nes tikrai turime nemažai gerų draugų ir mylimų žmonių, todėl, tikėtina, kad vestuvės išeis nemažos...“ – juokėsi Katažina.

Vestuvės įvyks jau šią vasarą, todėl paklausta, ar nenorėjo visko atidėti kitiems metams ir ilgiau pasimėgauti sužadėtinės statusu, Katažina tik papurtė galvą: „O kam laukti? Mums jau ne aštuoniolika, dėl savo jausmų neabejojame, todėl visko norisi čia ir dabar!“

Mariaus Žičiaus nuotr./Deivydas Zvonkus ir Katažina Nemycko
Mariaus Žičiaus nuotr./Deivydas Zvonkus ir Katažina Nemycko

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką