Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 24d. 14:12

Vidas Bareikis – atvirai apie skyrybas: „Su Jurga išbandėme viską“

Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė
15min nuotr. / Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė

„Su Jurga buvome ta pora, kuri išbandė visus įmanomus metodus, kad išlaikytų šeimą“, – prisipažino Vidas Bareikis.

Nors Vidas Bareikis scenoje jau daugiau nei dešimtmetį, kur dainuoja, groja, vaidina ar režisuoja spektaklius, tačiau prasimušti į didžiąsias mases, atrodo, jam pavyko tik dabar. Prasidėjo tikras Vido laikas, jo pilna visur – dainininkas susigriebė svarbiausius muzikos apdovanojimus, surinko pirmą areną, debiutavo kaip laidos vedėjas. Tačiau visa tai į jo gyvenimą neatėjo savaime, tam prireikė, kaip pats sako, kruvino darbo, rašoma pranešime spaudai.

„2017-ųjų Naujųjų naktį supratau, kad nesijaučiu visavertiškai dėl savo karjeros. Dvi savo specialybes – muziką ir teatrą – skirsčiau per pusę. Nusprendžiau, kad mano didžiausia aistra yra muzika, todėl susidėliojau penkerių metų planą ir kibau į darbus. Dabar, praėjus dvejiems metams, koncertai nuo 24 žiūrovų išaugo iki 5 tūkst.“, – šypsosi Vidas, pridurdamas, kad tai toli gražu dar nėra jo plano pabaiga.

LNK nuotr./Vidas Bareikis
LNK nuotr./Vidas Bareikis

Kaip vieną savo sėkmės priežasčių Vidas nurodo ne tik 2018-aisiais surengtą 100 koncertų turą po visą Lietuvą, kur publikai turėjo progą parodyti savo tikrąjį veidą, bet ir… treninguotą įvaizdį.

„Kai pirmąkart neplanuotai užlipau ant scenos su treningais, sulaukiau didelio atgarsio. Susikūrė to intelektualaus chuligano įvaizdis, kaip aš save vadinu. Aš gi nesu tipiškas marozas – baigiau mokslus, skaitau daug knygų, bet viduj chuliganiškumo tikrai yra“, – juokiasi jis.

Kol karjera einasi kaip per sviestą, praėjusiais metais asmeniniame gyvenime teko priimti labai sunkų sprendimą. Po 10 metų santuokos Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė pranešė sukantys skirtingais keliais.

„Man vienas neseniai išsiskyręs draugas pasakė: jūs pabandykite viską, ką galite, kad po to sau galėtumėte sąžiningai pasakyti „aš viską pabandžiau, nepavyko, bet bent pabandžiau“. Juk baisiausia, kai žmonės lengva ranka pabėga. Todėl mes taip pat išbandėme viską, bet priėjome tokį tašką, kai supratome, kad jeigu norime ateityje palaikyti žmogiškus santykius, kitokius, nei jie buvo iki šiol, turime sukrypusį namelį, kuris vadinasi mūsų santykiai, nugriauti, ir tik tada ant to pamato statyti kažką naujo.

Ir kai dabar matau, kaip Jurga harmoningai atrodo, pražydusi… Galvoju, ačiū Dievui, kad viskas taip išsisprendė. Kartais nereikia prilipti prie tų stereotipų: išlaikykim šeimą dėl vaiko, o viduje kapojasi. Dabar mes esame draugai, turime vaiką ir puikiai sutariame“, – laidoje „Nuo...iki…“ atviravo Vidas Bareikis.

Kaip atrodo tas stebuklingasis Vido karjeros planas, kokius metodus porai teko išbandyti, ką Vidui ir Jurgai pasakė jų psichoterapeutas – šį pirmadienio vakarą, 20 val., laidoje „Nuo...iki…“ per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:00
24:59
00:45

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką