Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 17d. 12:12

Vidas Bareikis „Finalo ketverte“ laukia didesnės drąsos

Vidas Bareikis
LNK nuotr. / Vidas Bareikis

Muzikinis projektas „Finalo ketvertas“ įsibėgėja. Jau šiandien žiūrovų laukiantis trečiasis finalas žada stebinti ne tik įspūdingais pasirodymais bei maksimaliai įtemptomis dvikovomis, bet ir nemenkais iššūkiais muzikiniuose sostuose sėdinčiam ketvertui.

Pirmosios laidos įrodė, kad kartais dvikovos baigtį gali nulemti itin nedidelis balsų skaičius. Seksualioji Senjasa muzikinį sostą iš Gabrielės Banevičienės-Gabi iškovojo vos 4% persvara. Įspūdingas buvo ir Senjasos kelias į sostą – teisėjai išskirtinį jos pasirodymą griežtai kritikavo.

„Duočiau „ne“, bet kadangi čia toks projektas, linkiu ketvertui užsivesti savo variklius ir ją suvaryti, dėl to duosiu „taip“,“ – aštriai pasisakė Vidas Bareikis. Vis dėlto, tiesioginis žiūrovų balsavimas nulėmė, kad būtent Senjasa užėmė muzikinį sostą.

LNK nuotr./Vidas Bareikis ir Egidijus Dragūnas
LNK nuotr./Vidas Bareikis ir Egidijus Dragūnas

„Iš Senjasos tikėjausi didesnės drąsos. Ji – iššaukianti, jos įvaizdis – šokiruojantis, maniau, kad rinksis kietesnius varžovus, jau turinčius platesnę gerbėjų auditoriją. Manau, Gabi buvo parankiausias variantas iš keturių, bet, jei kovoje nori įrodyti savo jėgą, privalai rinktis stipriausią oponentą ir duoti jam į kaulus. Tuomet gali tikėtis užsitarnauti visų pagarbą,“ – teigė teisėjas Vidas Bareikis.

Projekto rengėjai atskleidė, kad muzikinės dvikovos – ne vienintelis iššūkis, su kuriuo šią savaitę teks susidurti sostus užėmusiam ketvertui. „Jau žinome, kad į sceną lips neįtikėtinai stiprūs pretendentai. Kai kurių tiesiog neįmanoma pamiršti ir esame tikri, kad tiek teisėjai, tiek žiūrovai turėtų likti be amo. Vis dėlto, didžiausias iššūkis, matyt, lauks ne scenoje. „Finalo ketvertui“ teks išmėginti ne tik vokalines, bet ir fizines bei dvasines galimybes,“ – žiūrovus intrigavo rengėjai.

LNK nuotr./Kotryna Juodzevičiutė, Senjasa, Gabrielius Vagelis ir Juna
LNK nuotr./Kotryna Juodzevičiutė, Senjasa, Gabrielius Vagelis ir Juna

„Finalo ketvertas“ – moderniausias LNK muzikinis projektas, kurio kiekviena laida – lyg finalas. Kiekvieną sekmadienį keturi pergalės verti vokalistai siekia apginti savo muzikinius sostus. Pretendentai, gavę tris teisėjų Vido Barekio, Egidijaus Dragūno ir Martyno Tylos „taip“, gali mesti iššūkį vienam iš „Finalo ketverto“ narių. Dvikovos baigtį tiesioginiu balsavimu visada nulemia žiūrovai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:31
01:50
09:27

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką