Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vidury gatvės sustojusį automobilį muzikantui Vladui Kovaliovui stumti iki pat namų padėjo praeiviai

Vladas Kovaliovas
Žmonės.lt skaitytojo nuotr. / Vladas Kovaliovas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dainininkas Vladas Kovaliovas trečiadienio vakarą susidūrė su netikėtumais: Žirmūnų mikrorajone Vilniuje vidury gatvės sustojo ir užgeso jo vairuotas automobilis „Chrysler Voyager“. Muzikantui automobilį teko stumti iki pat namų, jam į pagalbą suskubo keletas praeivių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Tokia diena, kad horoskope turėtų būti parašyta „nesėsk prie vairo“. Nežinau, kas atsitiko automobiliui – šiandien (trečiadienį – red. past.) jį vos užvedžiau, nuvežiau į servisą, ten pakeitėme tepalus ir pataisėme rankinį stabdį. Buvo likę 20 metrų iki posūkio į mano namus, kai automobilis sustojo“, – Žmonės.lt pasakojo V.Kovaliovas. Tiesa, automobilį jis vairavo ne savo, o draugo – buvo kuriam laikui pasiskolinęs, kol meistrai taisė jo „Nissan Almera Kima“.

V.Kovaliovas buvo maloniai nustebęs, kad jam ėmus stumti automobilį į pagalbą greitai suskubo aplinkiniai.

Žmonės.lt skaitytojo nuotr./Vladas Kovaliovas
Žmonės.lt skaitytojo nuotr./Vladas Kovaliovas

„Kai automobilis sustojo, šiek tiek pats pastūmiau. Tada iš autobuso stotelės man padėti atbėgo žmogus. Įsukome į kiemą ir atėjo dar daugiau žmonių. Problemų nustumti automobilį iki namų neturėjau. Vienas iš atėjusių padėti buvo sugipsuota ranka“, – žmonių gerumu džiaugėsi dainininkas.

Anot V.Kovaliovo, ironiška, kad jo paties automobilis servise atsidūrė dėl tos pačios problemos – vis užgesdavo variklis. „Ir mano automobilis ėmė streikuoti – vis užgesdavo. Viename servise juokavo, kad mano mašiną reikia pašventinti, nes joje įsikūnijo nelabasis, kitame siūlė ją atiduoti į metalo laužą. Dabar juokiuosi, kad su skolintu draugo automobiliu nutiko lygiai tas pats – gal nelabasis sėdi manyje?“ – juokėsi dainininkas. 

V.Kovaliovo nutikimą gatvėje nufotografavo ir nuotraukas Žmonės.lt redakcijai atsiuntė skaitytojas. Ačiū jam!

Žmonės.lt skaitytojo nuotr./Gatvėje sugedusį automobilį Vladui Kovaliovui teko stumti iki namų
Žmonės.lt skaitytojo nuotr./  Gatvėje sugedusį automobilį Vladui Kovaliovui teko stumti iki namų
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką