Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Viktoras Diawara: „Bėgimas už pasaulio vaikus gali būti puiki auklėjimo forma“

Viktoras Diawara su sūnumi Kipru
UNICEF nuotr. / Viktoras Diawara su sūnumi Kipru
Šaltinis: 15min
0
A A

Kartu su mažaisiais vilniečiais, šį šeštadienį Vilniaus pusmaratonyje bėgsiančiais po UNICEF vėliava „Už kiekvieną vaiką“, savąjį puskilometrį bandys įveikti ir muzikanto Viktoro Diawaros sūnus Kipras. Kaip teigė grupės „Skamp“ narys, bėgimas už vargstančius pasaulio vaikus kiekvienam mažyliui yra puiki auklėjimo forma, plečianti akiratį ir skatinanti užuojautą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Manau, kad yra svarbu nuo mažens paaiškinti vaikams, atkreipti jų dėmesį į pasaulio vaikų problemas. Kuo ankščiau vaikai sužino ir prisideda prie to, kad ir įvairiom žaismingom formom, tuo yra geriau. O šis renginys tokiam tikslui yra idealus. Tikiuosi, oras bus giedras, tad kodėl neišėjus į gamtą ir smagiai nepraleidus laiko, juolab, kai dar gali prisidėti prie gerų darbų darymo“, – sakė V.Diawara.

Iš Malio kilęs muzikantas prisipažino, jog labdaros tradicijas jo tėvai jam įskiepijo nuo pat mažens. „Dar kai gyvenau su tėvais, mes rinkdavome labdarą Lietuvai, o kai studijavau Vokietijoje, dažnai dalyvaudavau įvairiose lėšų rinkimo akcijose ir renginiuose. Tad UNICEF tikslai man ir mano šeimai yra labai artimi. Būtų puiku, jog kuo daugiau žmonių prie jo prisidėtų“, – teigė V. Diawara.

Balandžio 21 dieną, šeštadienį, 13 val., Vingio parke vyksiančiame Vilniaus pusmaratonyje vaikiška UNICEF rungtis pretenduoja tapti žaismingiausia. Tikimasi, jog UNICEF bėgime dalyvaus apie 300 vaikų nuo 3 iki 12 metų amžiaus. Be W.Diawaros šeimos, renginyje ketina dalyvauti ir daugiau pramogų pasaulio atstovų atžalų. Vilniaus pusmaratonyje vaikai išbandys 500 m distanciją.

UNICEF duomenimis, kas 15 minučių pasaulyje berniukas ar mergaitė miršta, nes nėra paskiepyti, neturi švaraus geriamojo vandens, maisto ir kitų sąlygų išgyvenimui. „Tikimės, jog mindami Vingio parko takelius sostinės vaikai ir jų tėveliai gaus progą apie tai susimąstyti ir imtis pagalbos priemonių“, – sakė UNICEF Lietuva vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką