Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 14d. 14:38

Viktoras Uspaskichas atskleidė kortas: ateityje ketina verstis struktūrizuoto vandens verslu

Viktoras Uspaskichas
LNK nuotr. / Viktoras Uspaskichas

„Man tiesiog yra pikta ir aš nebūsiu mandagi – tokius žmones kaip Viktoras Uspaskichas ir kitus melo skleidėjus tiesiog pavadinčiau menkystomis“, – piktinasi Šaulių sąjungos narė, savanorė Justina Ragauskaitė.

Moteris pasakoja kone kasdien matanti sunkiai sergančius ir net mirštančius pacientus, o europarlamentaro V.Uspaskicho neva nuo koronaviruso apsaugantis vanduo yra įžeidimas visai medikų bendruomenei.

„Jeigu vieną dieną skyriuje, kuriame aš budžiu, atsidurtų žmogus su abipuse pneumonija ir sakytų, kad aš tai užleidau, nes gydžiausi koronavirusą vandeniu, aš padaryčiau viską, kad toks atvejis atsidurtų teisme“, – sako J.Ragauskaitė.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Justina Ragauskaitė
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Justina Ragauskaitė

Tačiau Viktoras Uspaskichas sako neišsižadantis nė vieno žodžio apie savo vandenį.

„Prisiekiu bet kuo – ir savo vaikais, ir mirusia mama – tikiu vandeniu“ , – rėžė europarlamentaras.

LNK stopkadras/Viktoras Uspaskichas
LNK stopkadras/Viktoras Uspaskichas

LNK televizijos laidos „Bučiuoju. Rūta“ vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės paklaustas, ar pardavinėja neva stebuklingą vandenį, Viktoras atšovė, kad vandenį dalija už dyką, tačiau ateityje ketina jį pardavinėti arba parduoti „išrastą“ technologiją kokiam nors gamintojui.

„Čia verslo planas į ateitį?“ – klausė laidos vedėja. „Taip“, – patvirtino Viktoras Uspaskichas.

LNK stopkadras/Viktoro Uspaskicho vanduo
LNK stopkadras/Viktoro Uspaskicho vanduo

Savanoriai, išgirdę apie europarlamentaro verslo planus, pasiūlė Viktorui pačiam pabandyti būti savanoriu ir pamatyti, kas vyksta ligoninėse. Tačiau politikas atšovė, kad artimiausiu metu turi reikalų ir galbūt būtų tapęs savanoriu, jei būtų planavęs prie pusmetį.

Be to, Darbo partijos lyderis pareiškė, kad savanoriu taptų, jeigu į vadinamuosius kovidinius skyrius būtų įleidžiamas be kaukės ir be apsauginių drabužių.

Tokios Viktoro Uspaskicho išsakytos priežastys ir sąlygos papiktino žurnalistą Skirmantą Malinauską.

„Ši situacija – ir ypač ši laida – leido pamatyti žmones be kaukių. Kai Viktoras sako, jei būčiau žinojęs prieš pusę metų, būčiau pasiderinęs arba, kad jei savanoriauti, tai tik be apsauginių priemonių. Viskas sukasi tik apie jį. Jam nerūpi nei žmonių sveikata, nei Lietuva.“

Komentarai: 8

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką