Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 18d. 11:41

Viktorija Jakučinskaitė: „Mamos ir dukros ryšys padeda nepasiklysti šiandienos veidrodžių karalystėje“

Viktorija Jakučinskaitė su dukromis
Redos Mickevičiūtės nuotr. / Viktorija Jakučinskaitė su dukromis

Mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėja, dizainerė ir dviejų vaikų mama Viktorija Jakučinskaitė teigia, kad gyvenime labiausiai vertina ir saugo ryšį su dukromis. Visus šio nuostabaus jausmo ženklus galima išvysti dizainerės kūryboje.

„Tiulio fėja“ gimė iš meilės mano dukroms. Kas kartą žvelgdama į jas, matau ne tik mažutes rudas akis, persiko švelnumo skruostus, bet ir po šelmiška šypsena besislepiantį naiviai mielą tikėjimą stebuklais, fėjomis ir karalystėmis. Branginu tai, kaip didžiausią savo gyvenimo turtą, kuris kas kartą įkvepia kurti“, – atvirauja Viktorija.

Besiruošdama naujos kolekcijos pristatymui, dizainerė neslepia, kad savo kūryboje stengiasi pabrėžti mamos ir dukros santykį. Viktorijos nuomone, tai neįkainojamas ryšis tarp moterų.

„Tai tyli ir stipri sąjunga, perduodanti moteriškumo paslaptį. Kaip mama ir kūrėja, negaliu nepastebėti jaurių akimirkų, kuomet drąsinančios mamos rankos apglėbia jaunosios pečius, mažos krikščionės delniukai stipriai suspaudžia brangiausio jai žmogaus plaštaką, o šalia stovi išdidi sesuo – krikšto mama, kuri taip pat nuo šiol saugos mažylę ir dalinsis moteriškais patarimais...“, – savo įkvėpimo momentais dalinasi „Tiulio fėja“ įkūrėja.

Redos Mickevičiūtės nuotr./Viktorija Jakučinskaitė su dukromis
Redos Mickevičiūtės nuotr./Viktorija Jakučinskaitė su dukromis

Kurdama savo naujausią proginių suknelių kolekciją, Viktorija šiemet sugrįžta prie mamos ir dukros saito. Pasak dizainerės, jis visada buvo ir bus jai svarbus.

„Žinot, svarbiausia tikėti tuo ryšiu ir nepamiršti, nes ši moteriškumo ir motinystės jėga svarbi puoselėjant šeimos tradicijas. Būtent ji padeda mažoms mergaitėms nepasiklysti šiandienos „veidrodžių karalystėje“. Jos dėka stebuklai ir vaikiškas pasaulis, kupinas smagių nuotykių, būna saugus ir pasakiškas. Tad kiekvienai išdykėlei Alisai ir jos mamai linkiu gražių ir šiltų santykių, artimų arbatos popietės pokalbių ir keleto nuotykių per metus, kad gyvenimo romanas nebūtų nuobodus“, – šypsosi Viktorija Jakučinskaitė.

Jau lapkričio 12 d. „Tiulio fėja“ pristatys 2017 metų išskirtinių vestuvinių bei proginių suknelių kolekciją.

Iškilmingai jaukioje viešbučio „Grand Resort“ salėje „Grand Opera“ vyksiantis renginys turėtų priminti Lewis Carroll klasikinio literatūros šedevro herojės Alisos nuotykius veidrodžių karalystėje.

Suknelių pristatyme dalyvaujančios damos, būsimos nuotakos ir kiti garbūs svečiai galės ne tik iš anksto pasiruošti svarbiausioms metų šventėms, bet ir aristokratiškai pasimėgauti penktosios valandos arbatėle, pabendrauti bei kūrybinėse dirbtuvėse iš arčiau susipažinti su Viktorijos Jakučinskaitės darbais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką