Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 28, 18:06

Viktorija Siegel-Suodaitė atskleidė savo vaikelio lytį: ar išsipildė svajonė?

Nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu Suodaičiu neseniai pranešė apie šeimos pagausėjimą. Šeštadienį jie atskleidė, kokios lyties kūdikis papildys jų gretas.
Viktorija ir Laurynas Suodaičiai
Viktorija ir Laurynas Suodaičiai / 15min klijuotė

Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis organizavo lyties atskleidimo vakarėlį. Kaip patys pasakojo, Viktorija svajoja apie mergaitę, o Laurynas – apie berniuką.

Po vakarėlio pora atskleidė, kokios lyties vaikelio laukiasi, ir savo sekėjams. Paaiškėjo, jog jų šeima pasipildys berniuku.

Vaikelio lytį parodė virš Viktorijos ir Lauryno skrendančio lėktuvo dūmai. Jie buvo mėlynos spalvos, kurie pasufleravo, jog porai gims berniukas.

Primename, kad apie nėštumą Viktorija paskelbė savo instagramo paskyroje.

Motinos dieną ji paviešino nuotrauką, kurioje matyti nėščiosios pilvukas, ir šmaikštaudama pridūrė: „Nusipirkome arbūzą.“

Po įrašu pasipylė daugybė sveikinimų. Sveikino ir žinomi žmonės, tarp kurių – Oksana Pikul, Inga Žuolytė, Laura Mazalienė.

Porai tai bus pirma bendra atžala. Viktorija jau augina dukrą Nicole iš santykių su Danieliumi Bunkumi.

Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Siegel su šeima
Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Siegel su šeima

15min primena, kad V.Siegel ir L.Suodaitis susituokė 2021-ųjų vasarą.

Laikas iki vestuvių Viktorijai ir Laurynui buvo kupinas išbandymų, viešų aptarinėjimų, tačiau šią audrą nuo pat jųdviejų draugystės pradžios lydėjo begalinė meilė, kuri neleido pasiduoti net sunkiausiais momentais.

„Nuvilnijus didelei bangai prieš metus, jau aiškiai žinojome, kad mudviejų kelias – vestuvės. Buvome įsitikinę, kad niekas mums nesutrukdys mylėti ir gerbti vienas kitą. Šiandien matome, kad buvome teisūs“, – pasakojo L.Suodaitis.

Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvę jaunieji pasirinko neatsitiktinai. Viktorija išpažįsta stačiatikybę, todėl nuo pat pradžių mylimieji žinojo, kad amžiną meilę prisieks cerkvėje. Vis dėlto, Viktorija pasakojo, kad nei tobulas oras, nei vedybų vieta neturi didelės reikšmės. Svarbiausia tai, kad jiedu – jau vyras ir žmona.

„Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą. Nėra taip, kad padėjus parašą viskas pasikeičia. Bet ženkliai maloniau, kai vyras, pabučiuodamas tave į lūpas, ištaria: „Tu mano žmona“. Tam pritartų kiekviena moteris – juk negali būti visą gyvenimą pristatinėjama kaip draugė ar gyventi amžinai sužadėtinės statuse“, – džiaugėsi Viktorija.

Vestuvėms Viktorija pasirinko itin subtilų įvaizdį – ji buvo pasipuošusi mados namų „Mas 924“ kurta suknele ir Militos Daikerytės nuotakos makiažu.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės

O kiekvienam, kuris žavisi vestuvių papuošimais, išradingais sprendimais, į akį turėjo kristi ir Skaisčiausiosios Dievo Motinos cerkvės gėlėmis puoštas skliautas. Įdomu tai, kad prie šios detalės prisidėjo floristas ir dekoratorius Mantas Petruškevičius.

Ir tai tikrai nėra vienintelė detalė, prie kurios savo nagus prikišo žymusis dekoratorius. Jei atkreipėte dėmesį, o tikrai turėjote atkreipti į nuotakos puokštę, tai ji taip pat atkeliavo iš „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“. Panašu, kad M.Petruškevičius stipriai prisidėjo prie pasaka virtusios ceremonijos.

Nors vakaro šventė, kuri vyko prabangiame „Esperanza Resort & SPA“ viešbutyje, liko tik jaunųjų ir svečių akims, tačiau akies krašteliu pavyko pažvelgti į tai, kas buvo skelbiama socialiniuose tinkluose.

Ir čia taip pat pasidarbavo Mantas Petruškevičius, nes šventės salėje esantys stalai, kėdės buvo papuošti specialiai jo dekoruotomis gėlėmis.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės

Buvo ir kita šventės pusė, kuri buvo ne mažiau ryškesnė nei pati ceremonija. Juk vakaro vedėju tapo nuotaikingasis Rolandas Mackevičius. Negana to, jis užkalbino ir žaviąją Viktorijos dukrą Nicole, kuri nors ir kukliai, tačiau sutiko trumpai pasikalbėti su Rolandu.

Vėliau šventės eigoje Viktorija pasirodė su nauju įvaizdžiu. Ji apsivilko trumputę baltą suknelę, su kuria netrukus sukosi ant šokių parketo, kurį savo muzikos garsais užvedė ryškiausios Lietuvos muzikos padangės žvaigždės.

„Saulės kliošas“, Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas – tiek talentų skambėjo Viktorijos ir Lauryno Suodaičių vestuvių šventėje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką