Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Viktorija Vaičaitė Bahamose nardė su delfinais, o Majamyje apžiūrėjo garsenybių vilas

Viktorija Vaičaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Viktorija Vaičaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Buvusi grupės „Dolce Vita“ narė Viktorija Vaičaitė grįžo iš atostogų Jungtinėse Amerikos Valstijose: čia ji sutiko savo 22-ąjį gimtadienį ir aplankė Floridoje gyvenančią močiutę.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

JAV V.Vaičaitė aplanko nuolat – ten bene 30 metų gyvena mylima močiutė, kuri turi JAV pilietybę. 

„Amerika – mano svajonių šalis. Ten nuolat puikiai pailsiu, atsipalaiduoju. Man ten viskas patinka: žmonės, aplinka. Šias atostogas jau senai planavau – nuo pernykštės žiemos. Pagaliau pavyko planą įgyvendinti“, – bendraudama su Žmonės.lt pasidžiaugė V.Vaičaitė.

Visas atostogas ji praleido Floridos valstijoje: pirma Daytona Beach, kur gyvena močiutė, o vėliau pakeliavo – nuvyko į Orlando Beach, Bahamus, Majamį. 

22-ąjį savo gimtadienį V.Vaičaitė sutiko neįprasta: lėktuve virš Atlanto vandenyno. Tačiau vos pasiekus Floridą ją išskėstomis rankomis pasitiko močiutė. „Ji – labai šiuolaikiška. Pasitiko su dovanomis ir šampanu, gera nuotaika“, – pasidžiaugė Viktorija. Vėliau gimtadienį jos paminėjo kavinėje. 

Viktorija pasakoja negalinti atsistebėti, kaip garbingo amžiaus sulaukusi močiutė turiningai leidžią senatvę svečioje šalyje: sako, Lietuvoje pensininkai dažniausiai žiūri televizorių, o štai Amerikoje jie buriasi į bendruomenes, drauge žaidžia kortomis ar golfą, vaikšto į koncertus ir restoranus. O jos močiutė lanko zumbos treniruotes!

Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Vaičaitė
Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Vaičaitė

Nors už Atlanto Viktorija lankėsi ne pirmą kartą, šįkart pažįstamus kraštus pamatė naujomis akimis: juk anksčiau atvažiuodavo būdama jaunesnė, taigi dabar iš naujo įvertino gamtos grožį, vietinius gyventojus. 

Keliavo po Floridą

Bet ant močiutės sofos V.Vaičaitė ilgai nemiegojo – nutarė pakeliauti po Floridą ir pamatyti, ko nemačiusi. Taip ir padarė: kruizu nuplaukė į Bahamas, taip pat apsilankė Majamyje. 

Didelį įspūdį Viktorijai paliko apsilankymas „Universal Studio“: „Ten susitikau su visais animacinių filmų herojais, išbandžiau 3D atrakcionus. Neįsivaizduoju, kada tokių bus ir Lietuvoje... Jausmas nenupasakojamas – atrodo, kad pats tampi, pavyzdžiui, „Transformerių“ herojumi ar vienu iš Simpsonų.“

Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Vaičaitė
Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Vaičaitė

O Bahamose įgyvendino svajonę – plaukiojo su delfinais: „Tai buvo mano didelė svajonė, nes labai myliu delfinus. O ten net galėjau vieną pabučiuoti! Su jais paplaukiojau, panardžiau.“

Be to, Bahamose ji apžiūrėjo itin prabangų viešbutį, kuriame nuolat apsistoja pasaulinio lygio garsenybės. „Panašią pramogą išbandžiau ir Majamyje – su jachta apiplaukėme turtingų žmonių vilas. Mačiau, pavyzdžiui, Jennifer Lopez ir Miley Cyrus namus“, – pasakojo. Tik nė vienos garsenybės gyvai nepamatė: „Gal jie Holivude slepiasi?“

Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Vaičaitė
Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Vaičaitė

Amerikoje visi mandagūs

Vis į JAV grįžtanti V.Vaičaitė šiam kraštui jaučia itin didelę simpatiją. „Galėjau palyginti lietuvišką ir amerikietišką gyvenimą. Ir, galiu pasakyti, kad sulaukusi senyvo amžiaus pati norėčiau gyventi Amerikoje. Žmonės ten – labai kultūringi: visada užleis, jei netyčia atsitrenks į petį – atsiprašys, neužlįs priešais nosį. Ir vairuoja jie kitaip nei lietuviai – yra daug mandagesni net kelyje. Be to, jie gyvena savo gyvenimus – priešingai nei Lietuvoje, nenužiūrinėja vieni kitų“, – porina.

Paklausta apie „amerikietiškos šypsenos“ stereotipą Viktorija paaiškina paprastai: „Man tai atrodo elementarus mandagumas. Gal jie kada ir būna nepatenkinti, bet neleidžia sau to parodyti, nes gerbia aplinką. Manau, geriau jau tikrai susilaikyti ir nusišypsoti, o ne būnant blogos nuotaikos burbėti kažką nepažįstamam.“

Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Vaičaitė
Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Vaičaitė

Ar žino žmonės ten Lietuvą? Viktorija pasakoja, kad vietiniai ją nuolat palaikydavo rusaite: „Gal dėl akcento? Juk visi, kalbantys svetima kalba, turi akcentą, o lietuvių dažniausiai panašiausias į rusų. Be to, rusai linkę puoštis, tai gal dėl aprangos stiliaus jiems taip atrodė? Lietuvių ten mažai, tai, spėju, niekas Lietuvos ten ir nežino.“

Bet už tai, kad palaikydavo rusiakalbe, ji nesupykdavo: „Nusijuokdavau ir paaiškindavau, iš kur esu. Tikrai nepasijausdavau nepatogiai. Juk kiek tik keliauju, tiek visi galvoja, kad esu iš Rusijos. Bet juk kitą kartą gali ir amerikoną pamatęs pagalvoti, kad jis – suomis: iš išvaizdos juk nepasakysi.“

Kaip namo be lauktuvių? Sau Viktorija Floridoje prisipirko kosmetikos, broliui ir sesei – žaislų bei saldainių. Sako, į Ameriką dar sugrįš – norėtų kuo greičiau. 

Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Vaičaitė
Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Vaičaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką