Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 24d. 15:43

Viktorijos Siegel vestuvių detalės: kas puošė, kas tapo vedėju ir kas koncertavo

Liepos 23-iąją šiltų sveikinimų sulaukę Viktorija ir Laurynas Suodaičiai tos pačios dienos vakarą svečius pakvietė į prašmatnumu dvelkiantį „Esperanza Resort & SPA“ viešbutį. O išskirtinėje vietoje susirinkę artimiausi bičiuliai ir giminaičiai turėjo progos susipažinti ir su ypatinga programa.

Ar galėtumėte įsivaizduoti, kad vestuvių metu pamatytumėte net tris žymiausius atlikėjus? Jei ne, tai pats metas apžvelgti, kaip viskas atrodė naujai iškeptų jaunavedžių Viktorijos ir Lauryno vestuvių šventėje. Tačiau, žinoma, viskas nuo pat pradžių.

Ne paslaptis, kad pirmiausia į akis krenta būtent nuotakos įvaizdis. O jį Viktorija pasirinko itin subtilų – ji buvo pasipuošusi mados namų „Mas 924“ kurta suknele ir Militos Daikerytės nuotakos makiažu.

O kiekvienam, kuris žavisi vestuvių papuošimais, išradingais sprendimais, į akį turėjo kristi ir Skaisčiausiosios Dievo Motinos cerkvės gėlėmis puoštas skliautas. Įdomu tai, kad prie šios detalės prisidėjo floristas ir dekoratorius Mantas Petruškevičius.

Ir tai tikrai nėra vienintelė detalė, prie kurios savo nagus prikišo žymusis dekoratorius. Jei atkreipėte dėmesį, o tikrai turėjote atkreipti į nuotakos puokštę, tai ji taip pat atkeliavo iš „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“. Panašu, kad M.Petruškevičius stipriai prisidėjo prie pasaka virtusios ceremonijos.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės
Luko Balandžio / 15min nuotr./Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės

Nors vakaro šventė, kuri vyko prabangiame „Esperanza Resort & SPA“ viešbutyje, liko tik jaunųjų ir svečių akims, tačiau akies krašteliu pavyko pažvelgti į tai, kas buvo skelbiama socialiniuose tinkluose.

Ir čia taip pat pasidarbavo Mantas Petruškevičius, nes šventės salėje esantys stalai, kėdės buvo papuošti specialiai jo dekoruotomis gėlėmis. Tad ar jau galėtume teigti, kad tai buvo viena įspūdingiausių švenčių? Na, dar teks palūkėti, nes tai tik nedidelė gražios šventės dalis.

Vestuvių ceremonijos akimirkos – 15min galerijoje:

Buvo ir kita šventės pusė, kuri buvo ne mažiau ryškesnė nei pati ceremonija. Juk vakaro vedėju tapo nuotaikingasis Rolandas Mackevičius. Todėl jau dabar galėtume įsivaizduoti, kad šypsenos iš svečių veidų dar ilgai nedings. Negana to, jis užkalbino ir žaviąją Viktorijos dukrą Nicole, kuri nors ir kukliai, tačiau sutiko trumpai pasikalbėti su Rolandu.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės
Luko Balandžio / 15min nuotr./Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės

Vėliau šventės eigoje Viktorija pasirodė su nauju įvaizdžiu. Ji apsivilko trumputę baltą suknelę, su kuria netrukus sukosi ant šokių parketo, kurį savo muzikos garsais užvedė ryškiausios Lietuvos muzikos padangės žvaigždės.

„Saulės kliošas“, Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas – tiek talentų skambėjo Viktorijos ir Lauryno Suodaičių vestuvių šventėje. Todėl net nenuostabu, kad iš šio vakaro kiekvienas svečias išsineš po ilgai atmintyje išliekantį prisiminimą.

O kas vyko toliau? Galbūt netrukus papasakos ir patys jaunavedžiai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mergvakarį atšventusi Viktorija Siegel: „Nesitiki, kad tuoj tapsiu žmona“

TAIP PAT SKAITYKITE: V.Siegel sužadėtinis Laurynas: „Esu sau pasakęs – mano vaikus gimdys ne sužadėtinė ar draugė, o žmona“

15min primena, kad savo santuoką mylimieji įteisinti nusprendė sostinėje esančioje Skaisčiausiosios Dievo Motinos cerkvėje.

Svečiai į šventę pradėjo rinktis likus maždaug pusvalandžiui iki 13 valandos. Palinkėti laimės jauniesiems atvyko poros artimieji, bičiuliai, kolegos.

Tarp jų – vieną geriausių nuotakos draugių Rasa Stonienė su vyru, verslininku Rimandu, komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis, dizainerė Monika Bliujūtė, „Stylish Paw“ įkūrėja Rasa Stasionienė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės

Viktorijai ir Laurynui pastarieji metai buvo kupini išbandymų, viešų aptarinėjimų, tačiau šią audrą nuo pat jųdviejų draugystės pradžios lydėjo begalinė meilė, kuri neleido pasiduoti net sunkiausiais momentais.

„Nuvilnijus didelei bangai prieš metus, jau aiškiai žinojome, kad mudviejų kelias – vestuvės. Buvome įsitikinę, kad niekas mums nesutrukdys mylėti ir gerbti vienas kitą. Šiandien matome, kad buvome teisūs“, – pasakojo L.Suodaitis.

Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvę jaunieji pasirinko neatsitiktinai. Viktorija išpažįsta stačiatikybę, todėl nuo pat pradžių mylimieji žinojo, kad amžiną meilę prisieks cerkvėje. Vis dėlto, Viktorija pasakojo, kad nei tobulas oras, nei vedybų vieta neturi didelės reikšmės. Svarbiausia tai, kad jiedu – jau vyras ir žmona.

„Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą. Nėra taip, kad padėjus parašą viskas pasikeičia. Bet ženkliai maloniau, kai vyras, pabučiuodamas tave į lūpas, ištaria: „Tu mano žmona“. Tam pritartų kiekviena moteris – juk negali būti visą gyvenimą pristatinėjama kaip draugė ar gyventi amžinai sužadėtinės statuse“, – džiaugėsi Viktorija.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

03:15
07:09
07:38

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką