Dabar populiaru
Publikuota: 2013 vasario 1d. 16:23

Vilija Matačiūnaitė: „Atėjo laikas, kai galiu sau leisti dainuoti rimtus kūrinius“

Vilija Matačiūnaitė
Luko Balandžio nuotr. / Vilija Matačiūnaitė

Dainininkė ir ne vieno televizinio projekto dalyvė Vilija Matačiūnaitė pusantrų metų buvo tarsi išnykusi iš žiniasklaidos radaro. Didžiojoje Britanijoje šiuo metu gyvenanti dainininkė patikino, kad nors ir pasirodė televizijoje – į Lietuvą grįžti neketina. Tiesa, ji pripažino ir tai, kad televizijos yra labai pasiilgusi, o naujame LRT projekte žada atlikti brandesnius kūrinius ir atskleisti kitą, į paauglę Viliją visai nepanašią, asmenybę.

Muzikiniame projekte „Auksinis balsas“, kuris prasidės ateinantį šeštadienį, Vilija prisistatys su itin sunkia ir rimta JAV atlikėjos Jennifer Hudson daina  „And I Am Telling You“. Anot  Vilijos, dainą ji pasirinko atsitiktinai ir džiaugiasi, kad atlikti ją sekasi puikiai.

Dabar aš ir sulaukiau tam tikro laiko, kai galiu sau leisti dainuoti rimtus ir atsakingus kūrinius ir dėl to nesijaučiu juokingai.

„Pasirinkau šią dainą visiškai netyčia. Manęs paklausė: „Vilija, ką tu norėtum dainuoti?“ ir pirma daina, šovusi man į galvą, buvo būtent ši. Gal juokais, gal intuityviai ją pasirinkau, o niekas per daug ir neprieštaravo. Vėliau aš išsigandau, nes ji labai sudėtinga. Ne vokalo prasme, o emociškai sudėtinga ją atlikti. Kol repetuodavau, klausdavau sesers nuomonės. Ji man sakė, kad dainą reikia ne tik sudainuoti, bet ir atlikti. Tai ir buvo sunkiausia, dėl to aš velnioniškai jaudinausi. Nes jei aš ją tik sudainuočiau, niekam nebūtų įdomu. Dėl to labai bijojau prieš pasirodymą, bet dabar labai džiaugiuosi. Scenoje atliekant ją su muzikantais, ji visai kitaip skambėjo“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo dainininkė.

Paklausta, ar jaučia nerimą, dėl grįžimo į televizijos eterį ir ar nebaugu, kad sugrįžus į žiniasklaidos radarą vėl atsidurs dėmesio centre, atlikėja šypteli: „Nežinau. Nespėjau, tikriausiai, atprasti nuo televizijos. Neslėpsiu – aš labai to pasiilgau ir nesakau, kad nejaučiau to trūkumo. Man  labai gera, ir aš jaučiuosi kaip namie. Jaudulys, aišku, yra begalinis, nes tai yra darbas, bet džiaugsmas – dar didesnis“, – susijaudinimo neslėpė Vilija.

Vilija tikino, kad po pirmojo karto kai ji savo noru kėlė koją į muzikinį realybės šou „Kelias į žvaigždes“ ji pasikeitė tiesiog milžiniškai. Nuo maištaujančios 19-metės iki rimtus kūrinius su orkestru dainuojančios damos.

„Tikriausiai, net nekyla klausimų, kad nuo pirmojo projekto iki dabar aš paaugau. Mokiausi ir vaidinau spektakliuose. Nežinau, ar aš bręstu. Muzikaliai – taip. Viskam yra savas laikas. Dabar aš ir sulaukiau tam tikro laiko, kai galiu sau leisti dainuoti rimtus ir atsakingus kūrinius ir dėl to nesijaučiu juokingai“, – pasakojo atlikėja.

Žinia, dėl dalyvavimo projekte Vilija į Lietuvą grįžti neketina. Atvirkščiai, ji į filmavimus skraidys, o kiek užtruks gyvendama „ant lagaminų“ – taip pat nežinia. „Čia esu tik filmavimų metu. Kai atvažiuoji dviem dienoms, net lagamino nepasiimi, – juokavo ji. – Nes čia atvykus aprengia, apauna, sušukuoja ir padaro. Aišku, nežinau kiek laiko aš užtruksiu šiame projekte. Kol kas man taip tinka“.

Luko Balandžio nuotr./Vilija Matačiūnaitė
Luko Balandžio nuotr./Vilija Matačiūnaitė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką