Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilija Pilibaityte-Mia. „Esu dėkinga Dievuliui už visus išbandymus“ (papildyta gruodžio 24 d.)

Vilija Pilibaitytė-Mia
Žurnalo "Privatu!" viršelis / Vilija Pilibaitytė-Mia
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po praėjusią savaitę žurnale „Privatu!“ paviešintos Mios (28) buvusio vaikino Radvilo Bubelio (37) išpažinties nusprendė netylėti ir dainininkė. Moteris atvirai papasakojo, kas dabar vyksta jos gyvenime. „Niekam nelinkėčiau patirti to, ką išgyvenau aš“, – su nuoskauda balse kalba muzikantė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Mia, kaip jautiesi, kai Radvilas atvirai visai Lietuvai ryžosi papasakoti apie jūsų skyrybas?

Man be galo sunku kalbėti apie jausmus. Didžiausia mano gyvenimo meilė yra muzika ir sūnus. Dėl to aš niekada neabejojau. O vyrai... Negaliu sakyti, kad jie yra tik laikini pakeleiviai. Tiesiog šalia manęs iki šiol nėra tokio žmogaus, kuris man būtų skirtas amžiams. Ieškoti laimės, siekti gerų santykių neuždrausta niekam. Visi esame vienodi.

Ko Tau stinga iki pilnos laimės? Kodėl nepavyksta rasti sėkmingo gyvenimo recepto?

Nesiseka todėl, kad gyvenime jau niekuo nebepasitikiu. Per daug sykių esu nudegusi. Ir pati pridariau nemažai klaidų. Daug kartų klydau bendraudama su žurnalistais. Dažniausiai apie mane rašomi straipsniai buvo labai paviršutiniški. Niekas neįsigilino, kokia esu iš tikrųjų. Jei atvirai, gyvenime man teko labai daug iškentėti. Kartais net susimąstau, iš kur manyje tiek daug stiprybės ir jėgų? Kaip sugebu nepalūžti, nepasiduoti?

Prieš savaitę Radvilas mums teigė, kad jūs išsiskyrėte gražiuoju ir iki šiol palaikote šiltus ryšius. Tai tiesa?

Mudu susiskambiname, bet retai. Nesu linkusi drabstytis purvais. Manau, išsidraskyti, išsirėkti yra lengviausia. Aš ir Radvilas daug patyrėme: buvo ir gražių, ir liūdnų akimirkų. Todėl teigti, kad jo nepažįstu, ar sutikus gatvėje jam neištarti „labas“, būtų daugiau nei kvaila. Yra kaip yra... Esu įsitikinusi, kad niekas gyvenime nenutinka be priežasties. Jei jau išsiskyrėme su Radvilu, vadinasi, taip buvo lemta.

Ar nustebai, kad ne Tu, o buvęs vaikinas pirmasis žiniasklaidai patvirtino, kad turi naują širdies draugą?

Šis Radvilo poelgis ypač negražus ir negarbingas. Vis dėlto stengiuosi nesigilinti į šią situaciją, nuo jos atsiriboti. Pastaruoju metu mano galvoje sukasi labai daug minčių. Esu paskendusi įvairiuose apmąstymuose. Apie dabartinius santykius nesu pasirengusi kalbėti. Tiesiog noriu gyventi kaip dauguma Lietuvos žmonių. Trokštu mylėti ir būti mylima. Deja, kol kas man tai nelemta.

Internete buvo paviešintos Tavo ir Tavo naujojo draugo nuotraukos. Kaip reagavai sužinojusi, kad Tave paparacina?

Jau pripratau prie fotoaparatų blyksčių, bet tą akimirką labai nustebau. Man buvo netikėta, kad esu paslapčia fotografuojama. Tuo metu patyriau šoką, galvoje sukosi begalė minčių. Klausiau savęs, kas ir kodėl nori mane nufotografuoti? Labai nustebo, sutriko ir šalia manęs buvęs vaikinas. Nepuolėme keiktis, grūmoti fotografui – jis per kelias sekundes nudūmė automobiliu.

Pastarosiomis savaitėmis pasklido daug įvairių spėlionių apie Tave ir Tavo slaptąjį draugą. Buvo skelbiama, kad Tavo naujas mylimasis – geriausias Radvilo bičiulis. Nemanai, jog dabar Tau tinkamiausias momentas atversti visas kortas?

Nenoriu nieko detalizuoti. Tik patvirtinsiu, kad jis nėra Radvilo draugas. Pabrėšiu – noras užmegzti gražius ir nuoširdžius santykius nėra nuodėmė.

Neseniai buvai „pakrikštyta“ nauju epitetu. Kaip galėtumei pakomentuoti teiginį, kad buvai pavadinta „naująja pramogų pasaulio barakuda“ ir su vyrais draugauji tik iš išskaičiavimo?

(Juokiasi.) Tai mažų mažiausiai juokinga! Niekada nebuvau barakuda ir niekada ja netapsiu. Man nereikia svetimų pinigų. Nesu ta moteris, kuri neturi darbo ir negali prasimaitinti. Nesinori viešai girtis ir didžiuotis tokiu metu, kai pusė Lietuvos kenčia nepriteklių, bet privalau save apginti. Man sekasi puikiai. Dėkoju Dievui, kad mano finansinė padėtis gera, kad nesunkiai galiu išlaikyti sūnų.

Pastaruoju metu pramogų pasaulyje padaugėjo merginų ir vaikinų, kurie ieško tik turtingų antrųjų pusių ir tokiu būdu siekia geresnio gyvenimo. Ką manai apie tokius asmenis?

Tokie žmonės parduoda ne tik savo laiką, kūną, bet ir sielą. Aš negaliu to daryti, nes esu menininkė. Niekam negaliu parduoti savo sielos, nes nebegalėsiu kurti. O tai man būtų didžiausia gyvenimo tragedija.

Netrukus baigsis 2011-ieji. Kaip apibūdintumei šiuos metus?

Jie buvo be galo įvairūs. Vis dėlto niekam nelinkėčiau patirti to, ką išgyvenau aš. Jei galvojate, kad mūsų, žvaigždžių, gyvenimas yra rožėmis klotas, kad mums iki pilnos laimės trūksta tik paukščių pieno, – labai klystate. Mes esame tokie patys, kaip ir jūs. Mes ir liūdime, ir juokiamės, ir patiriame skaudžių akimirkų... Būna visko. Tiesą pasakius, mums, žinomiems asmenims, daug sunkiau gyventi nei paprastiems Lietuvos piliečiams. Tačiau nenoriu skųstis ir verkti. Esu dėkinga Dievuliui už visus siųstus išbandymus. Tik taip man pavyksta tobulėti. Vis dėlto neslėpsiu: laukiu akimirkos, kai mano gyvenimas taps ramesnis ir stabilesnis.

Nesinori, kad šis interviu baigtųsi liūdna gaida. Gal gali Lietuvos žmonėms palinkėti kažko gražaus artėjančių švenčių proga?

Linkiu visiems ramybės širdyse ir nesibaigiančio džiaugsmo. Per Kalėdas vieni kitiems dovanokite ne materialias dovanas, o šypsenas. Mums visiems labai trūksta pozityvių, gerų emocijų. To ir linkiu visiems per šias šventes.

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką