Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 2d. 09:31

Vilius ir Violeta Tarasovai į M.A.M.A nebuvo pakviesti: įtaria, kad įžeidė pernai išsakyta kritika

Violeta Riaubiškytė–Tarasovienė ir Vilius Tarasovas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Violeta Riaubiškytė-Tarasovienė ir Vilius Tarasovas

Nuo muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2018 praėjo jau savaitė, tačiau diskusijos apie jų užkulisius netyla ir toliau. Paaiškėjo, kad šiemet Violeta ir Vilius Tarasovai renginyje nepasirodė dėl esminės priežasties – jie kvietimo į renginį taip ir nesulaukė. Anot V.Tarasovo, jis nebuvo pakviestas dėl pernai metais išsakytos griežtos kritikos.

Kalbėdamas su 15min Vilius Tarasovas prisiminė, kad pernai, nusivylęs tuo, jog nemaža dalis dainų metų muzikos apdovanojimuose atliekamos ne gyvai, o pagal fonogramą, savo nuomonę jis išreiškė socialiniame tinkle, kur atlikėjui pritarė dar keli šimtai renginį stebėjusių žiūrovų. Tačiau netrukus jį nustebino vienos iš organizatorių atsakas.

„Neringa Zeleniūtė puolė labai aršiai komentuoti, atsišaudyti rašiusiems žmonėms. Ir man sakė, kad nereikia taip, kad čia televizija, klausė, negi nežinau, kaip vyksta kai kurie renginiai. O aš nesupratau, ką reiškia nereikia, kodėl negalima išsakyti savo nuomonės neįžeidžiant nė vieno konkretaus žmogaus?

Tuo labiau kad yra visos televizinės galimybės, profesionalus įgarsinimas. Man tai vaikiškai atrodo, kai žmogus išsako savo nuomonę ir jį dėl to užsipuola“, – 15min pasakojo V.Tarasovas.

Asmeninio albumo nuotr./Vilius Tarasovas
Asmeninio albumo nuotr./Vilius Tarasovas

Vilius neabejoja, kad būtent šis kivirčas ir lėmė tai, jog jis į šių metų renginį kvietimo negavo.

„O tai dėl ko daugiau? Čia toks pagrindinio organizatoriaus ir jo žmonos asmeninis dalykas. Juk iki tol su tais žmonėmis ir gražiai bendraudavome, ir padėkodavo, kad ateiname. Tačiau po vieno komentaro, nors, rodos, nieko įžeidžiančio jame nebuvo, viskas pasikeitė. Žmonės jautriai reaguoja. Nemanau, kad nepakvietė, nes užmiršo ar kažkaip neapsižiūrėjo“, – savo įžvalgomis dalijosi V.Tarasovas.

Negana to, atlikėjas tikina dar pernai nujautęs, kad taip bus: „Jau kai pamačiau tuos komentarus, kuriuose puolė visiems teisintis, supratau, kad jie nemoka priimti išsakytos kritikos, buvo aišku, kad kitais metais tikriausiai nebebūsiu pakviestas. Ir Violetai sakiau, kad taip bus, žmona neleis sumeluoti. Tuomet ji netikėjo, nes juk nieko blogo nepasakiau. Bet aš buvau teisus, turbūt moku perprasti žmones.“

M.A.M.A organizatoriai anksčiau yra tvirtinę, kad siunčiant kvietimus pirmenybė teikiama muzikos pasaulio atstovams, bet V.Tarasovas nelabai linkęs tuo tikėti.

„Ankstesniais metais, kai ko nors nepakviesdavo, klausdavo, ką jie tokio padarė, kad turėtų būti pakviesti. O tuomet ką muzikine prasme padarė tie, kurie net ne muzikantai? Pasižiūrėkite į nuotraukas, kas šiemet ten dalyvavo. Pilna žmonių, visiškai nesusijusių su muzika. Tai pirmiausia tiesiog susikviečia draugus, pažįstamus“, – kalbėjo Vilius.

Vis dėlto atlikėjas tikisi, kad organizatoriai padarys tam tikras išvadas: „Jie turi ambicijų, bet manau, kad jei išleisime albumą ar dar kažką muzikine prasme nuveiksime, nebus tokie kvaili, kad nepakviestų.“

Paklaustas, ar šiųmetinius M.A.M.A apdovanojimus žiūrėjo per televizorių, Vilius teigė, kad dalį jų matė, tačiau labiau stebėjo tuo pat metu rodytą konkurentų renginį.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Violeta ir Vilius Tarasovai
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Violeta ir Vilius Tarasovai

„Su Violeta dalyvavome apdovanojimuose „Aukso lašas“ ir norėjome pasižiūrėti, kaip ten atrodėme, ar viską gerai padarėme. Tai būtinas darbas atlikėjui – pažerti sau kritikos“, – atviravo V.Tarasovas.

15min susisiekė su M.A.M.A organizatoriais, tačiau nuo oficialių komentarų šia tema jie susilaikė.

Nusivylė ir Monika Šalčiūtė

15min primena, kad dėl to, jog yra nelabai pageidaujama M.A.M.A apdovanojimuose, apgailestavo ir socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė. Apsilankyti renginyje jai pasiūlė renginių organizatorius Lukas Karalius, tačiau vėliau ji išgirdo, kad už tai turėtų susimokėti.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Monika Šalčiūtė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Monika Šalčiūtė

„Supratau, kad jeigu Lukas būtų pakvietęs bet kurį kitą asmenį, jam būtų nieko nekainavę, tačiau išgirdę, kad į kompaniją pasikvietė mane, pasakė, jog turėčiau susimokėti 200 eurų“, – pasakojo Monika.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išrinkite M.A.M.A stiliaus nugalėtojus: kas tapo raudonojo kilimo žvaigžde?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką