Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 30d. 22:54

Vilius Tarasovas sukritikavo M.A.M.A vedėjų juokelius ir sulaukė atkirčio

Jazzu, Justinas Jankevičius ir Vilius Tarasovas
Žmonės.lt nuotr. / Jazzu, Justinas Jankevičius ir Vilius Tarasovas

Penktadienį Kaune vykę M.A.M.A muzikos apdovanojimai ir šiemet neapsiėjo be skandalų. Renginio vedėjais tapusių Justės Arlauskaitės-Jazzu ir Justino Jankevičiaus scenoje laidyti juokeliai juokingi pasirodė anaiptol ne visiems. Dainininkas Vilius Tarasovas negailėjo kritikos renginio vedėjams.

Socialiniame tinkle užvirė diskusija, kurioje į pagyras apdovanojimų organizatoriams ir renginio vedėjams V.Tarasovas atsakė: „Man labiausiai patiko įrašytos ovacijos, švilpimai, plojimai“.

Šis jo komentaras netrukus sulaukė priešiškos reakcijos. „Violeta (Violeta Tarasovienė – red.), labai tave užjaučiu“, – rašė J.Arlauskaitė.

„Violetos čia nėra, – atkirto Vilius, o J.Arlauskaitė netruko sureaguoti. – Tavo geriausia pusė yra Riaubiškis... Bent jau vardo nesisavink.“

Violeta Riaubiškytė-Tarasovienė, V.Tarasovo žmona, čia buvo prisiminta ne šiaip sau. Apie ją buvo kalbėta ir M.A.M.A scenoje.

Vos prasidėjus apdovanojimų ceremonijai J.Arlauskaitė ir J.Jankevičius Violetos, kaip ir kitų atlikėjų – Alinos Orlovos bei Rositos Čivilytės – pavardes linksniavo savo pokštuose.

Minėtos trys dainininkės esą turėjo lipti į sceną, tačiau, anot Justino, į šou neatvyko. Situaciją ėmėsi taisyti Jazzu. Ėmusi į rankas mikrofoną ji parodijuojančiai uždainavo žinomiausias minėtų atlikėjų dainas.

V.Tarasovas: „Juokinga buvo tik jiems patiems“

Anot Viliaus Tarasovo, Violeta renginyje ir neturėjo dainuoti, o J.Arlauskaitė ją pamėgdžiojo su perdėtu sarkazmu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./S.Šimkaus  konservatorijos orkestras su Violeta ir Viliumi Tarasovais
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./S.Šimkaus konservatorijos orkestras su Violeta ir Viliumi Tarasovais

„Violeta net neturėjo koncertuoti. Nežinau, kodėl jie užsimanė apie ją kalbėti. Juokinga buvo tik jiems patiems. Vienoje feisbuko diskusijoje parašiau savo nuomonę apie vedėjus, kad jie nejuokingai juokavo, bet jie sunkiai priima kritiką. Tai pradėjo pilti, kai kuriuos debilais vadinti. Kažkoks nesusipratimas“, – Žmonės.lt komentavo V.Tarasovas.

Pasak jo, Justei „iki Čivilytės ir iki Violetos – kaip iki Mėnulio“.

„Svarbiausia pačiai Justei ir Justui patiko ir pakaifavo. Kažkas teisingai rašė, turbūt visus metus ruošėsi tai pradžiai“, – komentavo V.Tarasovas feisbuke.

Čia užvirusi diskusija įtraukė abu apdovanojimų vedėjus. „Viliau, skauda? Nes gi iš kitų juoktis smagiau, nei iš savęs?“ – klausė Jazzu. „Man patinka ir iš savęs, bet tau ir tavo narcizui – tikrai ne“, – atsakė Vilius.

„Viliau, bet nėr taip, kad visai nesusinervinai, ane? Kiekvieno vyro gyvenime ateina laikas, kai supranti, kad pasaulis netobulas. Pvz., tavo netobulame pasaulyje už kas antrą pataikytą natą falcetu mokėtų po litą, o už kiekvieną supratimą, kad „be bavarijos aš niekas“ mokėtų po du ir galėtum Barštį vadint ubagu“, – mintis liejo J.Arlauskaitė.

„Viliau, nepykite. Pažadu pasiūlyti Samui kitais metais įtraukti M.A.M.A „Metų vestuvių muzikantai“ apdovanojimą. Manau, kad bent jau nominuoti tikrai būsite“, – rašė J.Jankevičius.

„Nu, matai, kaip gerai, kad tu toks įtakingas, daktare“, – atkirto V.Tarasovas.

V.Tarasovas sulaukė ir palaikymo. „Ir tikriausiai pats aukščiausias lygis šaipytis iš kitų, ypatingai iš tų, kurių nėra arenoje. Ot, tai pasiekimas...“ – rašė vienas internautas.

Jazzu tęsė: „Vargšai nuskriaustieji.“

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Justinas Jankevičius
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Justinas Jankevičius

Situaciją pakomentavo ir prodiuseris Gediminas Jaunius. Pagyręs M.A.M.A  2015 vedėjus jis vėliau pridūrė komentarą.

„Norėčiau kai ką patikslinti. Išsakydamas komplimentus vedėjui, neturėjau minty nieko kita, kaip fakto, jog retai nutinka, kai vedėjas taikliai ir koncentruotai viso renginio metu šaudo iš humoristinių pabūklų išlaikydamas temos balansą ir nepaslysdamas ant „nacionalinio“ humoro apie antrą galą. Tai neabejotinas Justino talentas – ne tik gebėti dirbti eteryje, bet ir puikiai rašyti scenarijaus tekstus.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Gediminas Jaunius
Gediminas Jaunius

Čia mano simpatijų ribos ir baigiasi, neaprėpdamos nei režisūros, nei nominacijų, nei dar ko. Dėl visų šių dalykų turiu gana tvirtai nusistovėjusią nuomonę. Ypač dėl (ne)nacionalinio šio renginio aspekto. Tai greičiau industrijos dalies, telkiamos į tam tikrą klubą, renginys, nei nacionaliniai apdovanojimai.

Tame būta ir tam tikro grožio, tarsi gera kompanija, stebint daugybei žmonių arenoje ir prie TV ekranų, it metų pabaigtuvių vakarėlyje, pasveikina savo kompanijos geriausius.

Tik tokiu atveju gal būtų geriau išvengti juokelių apie dainininkus, kurie nei buvo nominuoti, nei kviesti į renginį (ar nepageidavę dalyvauti). Visai kas kita, kai taikliai pašaudoma į šio klubo narių langus. Bet vėl gi, tai ne vedėjo bėda, čia jau organizatorių pasirinkimas, jų reikalas yra sužiūrėti, kad pokštai nevirstų konkurencinės kovos įrankiais“, – feisbuke rašė G.Jaunius.

Be to, feisbuke tarp komentarų buvo galima rasti ne kartą išsakytą palyginimą, kad „M.A.M.A = T.Y.L.A“

Kokia jūsų nuomonė: kaip vertinate šių metų ceremoniją ir jos vedėjus?

TAIP PAT SKAITYKITE: M.A.M.A 2015: trigubas Monikos Linkytės triumfas, metų grupė – „Leon Somov & Jazzu“

   

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

06:33
01:02
23:03

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką