Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilma ir Robertas Javtokai: „Savo laimę ir savo stebuklą mes jau turime...“

Vilma ir Robertas Javtokai
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Vilmos ir Roberto Javtokų šeima
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Artėjant gražiausiai metų šventei Kalėdoms vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų Robertas Javtokas (33) bei gražuolė jo žmona Vilma (29), auginantys dukrytę Gretą (6) bei sūnų Simą (4), interviu žurnalui „Žmonės“ prisipažįsta jokių kalėdinių dovanų ir stebuklų nelaukiantys, nes savo laimę ir savo stebuklą jau turi – tvirtą šeimą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Iš tiesų tai man nieko netrūksta. Turiu šeimą, brolį, tėvus, močiutę... Aš niekam nieko nepavydžiu ir viską, ko man reikia, turiu. Tai, ko labai noriu, aš dažniausiai nusiperku. O prašyti sveikatos, laimės... Laimė irgi priklauso ne nuo Kalėdų Senelio, o nuo tavęs paties. Laimė – ne vienos nakties stebuklas, dėl jos dirbama daug metų“, – neabejoja aštuonerius metus santuokoje gyvenantis Robertas. Ir Vilma tikina laiško Kalėdų Seneliui nerašiusi, nors prieš pat Kalėdas jai sukaks trisdešimt. „Aš jau gavau gyvenime didžiausią dovaną – tvirtą šeimą, noriu visada ją tokią turėti.

Mano gyvenimas net pranoko lūkesčius. Jaunystėje nė nesitikėjau, kad iki trisdešimties jau turėsiu du nuostabius vaikus ir vyrą, kurį be galo myliu. Manau, kad man labai pasisekė. Net neturėčiau apie ką daugiau svajoti“, – sako Vilma.

Gal todėl, kad laimę abu stengiasi įžvelgti paprastuose kasdieniuose dalykuose, kad vis dar su virpuliu širdyje skuba į pasimatymus? „Tie mūsų pasimatymai dabar net gražesni nei prieš trylika metų, kai ėmėme draugauti... Nes visada lauki, visada brangini tą laiką, kai mylimas žmogus yra šalia“, – pasvarsto moteris.

„Ir man toks virpulys savotiškas, kai žinai, kad laukia... Skambini: „Važiuoju pas jus...“ – žmonai pritaria Robertas. –  Jeigu namuose gera, grįžti norisi visada. O man namuose labai gera.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką