Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 20d. 17:44

Vilniaus geležinkelio stotyje praeivius stebino Kalėdų Seneliai ir mimai

Mimai
Organizatorių nuotr. / Mimai

Vilniuje tęsiasi iniciatyva „Būk geras visus metus“. Antradienį geležinkelio stotyje praeivius stebino bendras mimų ir Kalėdų Senelių pasirodymas, kurio metu Kalėdų Senelių kostiumus vilkintys savanoriai kvietė žmones pažadėti būti gerais visus metus. Simboliškai prisižadėję praeiviai sulaukė malonaus atlygio – jiems skirto mimų pasirodymo bei riestainio su gerumo citata.

„Per pusvalandį gerais visus metus būti pažadėjo pusšimtis žmonių, išdalijome visą pintinę riestainių, prie kurių buvo pririšti lapeliai sužinomų žmonių mintimis apie gerumą. Net ir skubantys į ar iš geležinkelio stoties noriai stabtelėdavo pasižiūrėti mimų pasirodymų, bendravo, domėjosi, kas ir kodėl čia vyksta“, – sako viena iš akcijos iniciatorių Justina Vaitiekūnaitė.

Pasirodymas geležinkelio stotyje – viena iš keturių šią savaitę vykdomų socialinių akcijų. Gerumo misijos tikslas – skleisti žinią apie gerų darbų darymo svarbą ir priminti, kad sunkiau gyvenantiems žmonėms pagalba yra reikalinga visus metus.

VIDEO: Kalėdų Senelių ir mimų pasirodymas Vilniaus Traukinių Stotyje
Ši netikėta akcija – jau antroji šią savaitę. Pirmadienio pavakarę Vilniaus gyventojus ir miesto svečius nudžiugino Kalėdų Senelių kostiumais vilkinčių iniciatyvių jaunuolių. Kudirkos aikštėje susirinkę Kalėdų Seneliai sušoko nuotaikingą šokį ir taip pradėjo simboliškai pavadintą „Gerumo savaitę“.

VIDEO: Kalvarijų turguje apsilankę vilniečiai sulaukė dovanų iš Kalėdų Senelių-50af3794248d9

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką