Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 14d. 11:55

Vilniaus rotušėje – šeštasis tarptautinis labdaros vakaras veiklioms Lietuvos moterims

Ana-Maria Comsa (kairėje), biopsinių adatų įteikimas
Asmeninio albumo nuotr. / Ana-Maria Comsa (kairėje), biopsinių adatų įteikimas

Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija (International Women’s Association of Vilnius), kuri jau šešioliktus metus vienija Lietuvoje gyvenančias užsienio šalių ambasadų darbuotojų ir verslininkų žmonas bei veiklias Lietuvos moteris, šiemet labdaros vakarą „Sužydėjusi viltis“ (Blossom of Hope) surengs gegužės 17-ąją Vilniaus Rotušėje.

Šeštus metus iš eilės rengiamo labdaros vakaro tikslas – suteikti paramą su krūties vėžiu kovojančioms Lietuvos moterims. Labdaringame renginyje surinktos lėšos bus skiriamos vertingai dovanai – biopsinėms adatoms, kurios palengvina krūties vėžio diagnozavimą ir gydymą, pirkti. Biopsinės adatos bus padovanotos Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių onkologinėms ligoninėms.

„Kasmet su medikais diskutuojame šia jautria tema, teiraujamės dėl biopsinių adatų poreikio – jis, deja, auga, o pacientės, sergančios šia klastinga liga, jaunėja, – praneša Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos ir projekto „Sužydėjusi viltis“ vadovė Ana-Maria Comsa. – Tik garsiai kalbėdami, atkreipdami visuomenės dėmesį, skatindami prevenciją ir nupirkdami tai, kas pagerina ankstyvos krūties vėžio diagnostikos galimybes, galime išgelbėti mūsų mamas, dukras, seseris, močiutes. Džiaugiamės, kad  savo iniciatyva galime prisidėti prie Lietuvos moterų gerovės, prie mūsų kasmet prisijungia vis daugiau geros valios žmonių ir verslų.“

Kasmet į labdaros vakarą „Sužydėjusi viltis“ susirenka apie 150 svečių – bilietas asmeniui kainuoja 200 litų. Renginio programoje – iškirtiniai muzikiniai pasirodymai, aukojimo aukcionas, kokteilis, vakarienė ir šokių vakaras. Įsigyti bilietus ir paaukoti jau galima elektroniniu būdu – susisiekite blossom@iwavilnius.com.

Per penkerius metus labdaros vakarų „Sužydėjusi viltis“ metu buvo surinkta beveik 320 tūkstančių litų, Lietuvos ligonines jau pasiekė daugiau nei 3,6 tūkstančiai taip reikalingų biopsinių adatų. Onkologijos instituto duomenimis, apie 70 proc. krūties vėžio diagnozuojama I-II stadijos. Anksti diagnozavus ligą galima tikėtis gerų gydymo rezultatų.

Labdaringas vakaras „Sužydėjusi viltis“ – jau gegužės 17 dieną Vilniaus Rotušėje!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:34
00:16
00:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką