Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 25d. 12:57

Vilniaus senamiestyje prisėsti vilios naujas spalvas įgavę Svajonių, Džiaugsmo, Muzikos, Pirmojo pasimatymo ir Meilės suoliukai

Suoliukų dažymas Vilniaus vokiečių gatvėje
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Suoliukų dažymas Vilniaus Vokiečių gatvėje

Vasarą spalvų mieste netrūksta, tačiau jų niekada nebus per daug. Taigi tarsi kardais teptukais apsiginklavę vilniečiai puolė spalvinti sostinės Vokiečių gatvės pėsčiųjų alėjos suoliukų. Žaliais, mėlynais ar violetiniais atspalviais nudažyti suoliukai turėjo atspindėti Vilniečių kortelės spalvas.

Penki Vilniaus senamiesčio širdyje stūksantys suoliukai gavo simbolinius pavadinimus – prisėsti viliojo Svajonių, Džiaugsmo, Muzikos suoliukai, pasimatymus skirti miestiečiai galės ant Pirmojo pasimatymo suoliuko, o įsimylėjėliai susitikinės ant Meilės suoliuko.

Ši miesto gražinimo akcija „Let‘s Colour“ vyksta jau antrus metus. Pernai prieš Moksleivių dainų šventę buvo atnaujinti ir Lietuvos vėliavos spalvomis nudažyti Vingio lauko estrados suoliukai.

Akcijoje dalyvauti panūdo tiek jaunas, tiek ir senas. Visi čiupo teptukus ir iš anksto parinktomis spalvomis margino suoliukus.

Akciją vykdančio dažų gamintojo „Sadolin“ rinkodaros specialistė Edita Bruzgė džiaugėsi, kad vykdomą suoliukų dažymo akciją teigiamai priima tiek miesto valdžia, tiek patys miestiečiai.

Suoliukų dažymas Vilniaus vokiečių gatvėje
Suoliukų dažymas Vilniaus vokiečių gatvėje

„Vilniaus miesto savivaldybė iškart sutiko įgyvendinti šį projektą. O patys vilniečiai žinią apie Vokiečių gatvės laukiančias permainas sutiko ypač entuziastingai. Išankstinę dalyvių registraciją pradėjome praėjusią savaitę ir jau sulaukėme daugiau kaip 100 norinčių dažyti suoliukus. Tai rodo, kad miestiečiai neabejingi juos supančiai aplinkai ir nori, kad ji taptų ne tik spalvingesnė, bet ir teiktų gerų emocijų“, – kalbėjo E. Bruzgė.

„Let‘s Colour“ – tai pasaulinis chemijos koncerno „Akzo Nobel“ projektas, kuriuo siekiama pilkas erdves mieste transformuoti į spalvingas, akiai malonias vietas. Projekto akcijos, kai vietiniai gyventojai, padedami specialistų, nudažo niūrias gatvių sienas, apleistus ar svarbius, bet atnaujinimo reikalaujančius pastatus bei kitus objektus, nuo 2009 m. įgyvendinamos įvairiose pasaulio šalyse: Brazilijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Indijoje, Lenkijoje, Malaizijoje ir kt.

Suoliukų dažymas Vilniaus vokiečių gatvėje
Suoliukų dažymas Vilniaus vokiečių gatvėje

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką