Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 16d. 17:00

Vilniaus tarybos nario Jono Juodkos nuotaką Angeliną Jadykiną prie altoriaus lydėjo Artūras Zuokas

Artūras Zuokas, Agnė Zuokienė, Jonas Juodka ir Angelina Jadykina
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Artūras Zuokas, Agnė Zuokienė, Jonas Juodka ir Angelina Jadykina

Šeštadienio rytą sostinės širdyje esančioje Šv. Teresės bažnyčioje Vilniaus tarybos narys Jonas Juodka (31) vedė savo mylimąją - buvusį modelį, o dabar – rytietiškų šokių šokėją Angeliną Jadykiną (20). Nuotaką jaunikis į Lietuvą parsivežė iš Rusijos, pora susituokė po pusantrų metų draugystės.

Pirmieji ceremonijos svečiai prie bažnyčios ėmė rinktis dar likus pusvalandžiui iki ceremonijos, netrukus čia pasirodė ir jaunikis J.Juodka. Nuotaką A.Jadykiną jis pasitiko prie bažnyčios durų, svečiai įsimylėjėlių laukė susėdę bažnyčioje. Jų čia būta per kelias dešimtis – artimiausi šeimos nariai, draugai, kolegos.

Iškilminga vestuvių ceremonija XVII amžiuje pastatytoje bažnyčioje prasidėjo 13:30 val., jos būta dvikalbės – kunigas ceremoniją vienu metu vedė ir lietuviškai, ir rusiškai. Skambant kūriniui „Aleliuja“ nuotaką prie altoriaus iškilmingai palydėjo Vilniaus meras Artūras Zuokas. 

„Pagal tradiciją, jaunąją prie altoriaus turėtų lydėti tėvas. Deja, Angelinos tėtis jau seniai mirė. Paklausiau jos, ar norėtų, kad kuris nors vyras ją palydėtų. Angelinai sutikus ėmiau klausinėti artimųjų, kas sutiktų tai padaryti, o visi vis dvejojo. Artūrą pažįstu jau seniai, esame kolegos, todėl ir paprašiau. Jis iškart sutiko – sakė, be problemų“, - Žmonės.lt paaiškino J.Juodka. 

Pati Angelina atskleidė: „Vesdamas mane prie altoriaus jis tvirtai laikė mano ranką, klausė, ar nepersigalvojau. Žinoma, kad ne.“ Po vestuvių nuotaka pasirinko vyro pavardę – tapo Juodkiene.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Angelina Jadykina ir Artūras Zuokas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Angelina Jadykina ir Artūras Zuokas

Šv.Teresės bažnyčią vestuvėms pora pasirinko neatsitiktinai. „Netoli jos yra itin šventa vieta – Aušros vartai. Esame tikintys žmonės, taigi norėjome, kad santuoką palaimintų ir Visagalis. Tikime, kad susituokus tokioje šventoje vietoje mūsų šeima bus labai stipri ir tvirta“, - paaiškino jaunikis. 

J.Juodka neslėpė – prieš ceremoniją taip jaudinosi, kad net reikėjo išgerti vaistų. „Kadangi vedžiau pirmąkart gyvenime, neslėpsiu – labai jaudinausi. Dvi dienas gėriau raminamuosius. Angelina taip pat nerimavo – net labai“, - šypsojosi jis. Jaunosios nerimas niekur nedingo ir po ceremonijos – šypsodamasi tikino, kad ir rankos, ir širdis tebevirpa, bet yra nepaprastai laiminga. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jonas Juodka ir Angelina Jadykina
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jonas Juodka ir Angelina Jadykina

Po vestuvių ceremonijos bažnyčioje jaunavedžiai susirinkusiuosius pakvietė pakelti šampano taurę netoliese esančiame viešbučio „Ramada“ restorano kieme. Vėliau patys artimiausieji išvyko į vestuvių puotą – šioji surengta Trakuose esančiame restorane. 

Padėti suplanuoti šventę porai padėjo vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė ir renginių koordinatorė Aida Januškevičienė, tačiau ženkliai prisidėjo ir patys jaunieji: dėstė, ko nori, patys pasisiuvo šventinius drabužius, rūpinosi, kad viskas pavyktų sklandžiai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vestuvių ceremonijos akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vestuvių ceremonijos akimirka

„Taip entuziastingai planavome vestuves, kad iki jų likus vos mėnesiui prisiminėme tą medaus mėnesį. Užsiminiau Angelinai, kad po vestuvių reiktų pakeliauti, o ji tik nustebo – juk tikrai! Tačiau nieko taip ir nesuspėjome suplanuoti – teks tuo užsiimti po vestuvių. Tikrai pakeliausime“, - sakė J.Juodka. 

Pasipiršo po trijų savaičių draugystės

Jono ir Angelinos meilės istorija drąsiai galėtų tapti kino filmo scenarijumi: susipažino jiedu Rusijoje, įsimylėjo iškart, tuoktis nutarė stebėtinai greitai. 

„Pirmąkart gyvai susitikome Rusijoje, 2013-ųjų vasario 1-ąją – puikiai atsimenu tą dieną. Angelinai pasipiršau po trijų savaičių. Tikiuosi, kad mūsų draugystė taps pavyzdžiu ne tik, kaip gražiai galima draugauti tarpusavyje, bet ir tautų draugystės“, - sakė J.Juodka. 

Jaunikis su šypsena pasakojo, kaip greitai vystėsi poros santykiai: „Jau po poros dienų draugystės susipažinau su Angelinos tėvais, tada pakviečiau visus į Lietuvą. Čia jie atvyko po dviejų savaičių. Tada ir pasipiršau. Tiesą sakant, jau po kelių pažinties dienų supratau, kad Angelina – ta vienintelė. Tai jei ji – vienintelė, ko tada laukti? Pasiūliau jai savo ranką, širdį ir visą gyvenimą. Labai bijojau, koks bus jos atsakymas, tačiau ji pasakė „taip“.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jonas Juodka ir Angelina Jadykina
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jonas Juodka ir Angelina Jadykina

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką