Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 2d. 20:51

Vilniuje – Sporto kino festivalio atidarymas: atvyko garsūs svečiai

Gabija Jaraminaitė, broliai Lavrinovičiai, Džiugas Siaurusaitis, Baiba Skurstenė-Serdiukė su vyru Mykolu Serdiuku, Valda Bičkutė
15min nuotr. / Gabija Jaraminaitė, broliai Lavrinovičiai, Džiugas Siaurusaitis, Baiba Skurstenė-Serdiukė su vyru Mykolu Serdiuku, Valda Bičkutė
Ketvirtadienio vakarą vyko Sporto kino festivalio atidarymas. Į šventinį renginį atvyko ir šveicarų dramos „Olga“ premjeros nepraleido ir LTOK atstovai, įvairių sporto federacijų, sporto bendruomenės nariai, garsūs sportininkai, žinomi pramogų pasaulio atstovai ir daugelis kitų.

Naujausias režisieriaus Elie Grappe‘o darbas jau spėjo susižerti kritikų ovacijas didžiausiuose kino festivaliuose, filmas vadinamas realiu kandidatu pretenduoti „Oskaro“ nominacijai už geriausią filmą užsienio kalba.

Jo pamatyti atvyko daug žinomų žmonių – Dainius Novickas, Ričardas Nekriošius, Vaida Žūsinaitė, Ernestas Česonis, Milda Valčiukaitė tikėtina, Saulius Ritter, Eglė Balčiūnaitė, Diana Zagainova, Tadas Šuškevičius, broliai Lavrinovičiai, Baiba Skurstenė-Serdiukė su vyru Mykolu Serdiuku, Valda Bičkutė ir dar daugelis kitų.

Prieš tai sveikinimo žodį tarė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir kino kritikas, festivalio programos sudarytojas Edvinas Pukšta.

Sporto kino festivalis organizuojamas jau septintą kartą. Šiemet festivalio programą sudarė žinomas kino kritikas Edvinas Pukšta, jo atrinkti filmai jau spėjo apkeliauti didžiuosius pasaulio kino festivalius, sulaukti prestižinių įvertinimų.

Pagrindinės šių metų festivalio temos: tolerancija, lygybė, humaniškumas, diskriminacija, socialinė atsakomybė. Šiemet festivalyje bus rodomi įvairias sporto šakas apimantys filmai, tarp jų – plaukimas, futbolas, banglentės, nardymas, bėgimas, banglentės, riedlentės, gimnastika.

Sporto kino festivalyje šiemet bus rodomi 9 filmai, iš kurių 6 dokumentiniai ir 3 vaidybiniai. Pusė jų kurti režisierių moterų, kitą režisavo vyrai. Filmai išsiskiria geografine gausa, programoje – ne tik Europos kinas, bet ir Egipto, Kanados, Kinijos, Australijos kūrėjų darbai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Maistas

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką