Dabar populiaru
Publikuota: 2016 kovo 20d. 16:34

Vilnius vienai dienai tapo hiphopo sostine

„Vilnius Street Battle 2016“ renginio akimirka
„Vilnius Street Battle“ nuotr. / „Vilnius Street Battle 2016“ renginio akimirka

Šeštadienį Vilniuje, Legendos klube, „Vilnius Street Battle“ jau ketvirtą kartą sėkmingai subūrė gatvės šokių pasaulio žvaigždes įsimintinam metų įvykiui. Gatvės šokių ritmu sukosi daugiau nei 400 šokėjų iš viso pasaulio.

Pagrindiniai renginio svečiai: Brooklyn Terry (JAV/Japonija), Nelson Ewande (Prancūzija), Ben Wichert (Vokietija), Bboy Focus (Suomija), Bboy Vados (Rusija), Bboy Stepper (Olandija) su komanda po visos dienos teisėjavimo, šokių ir pasirodymų liko sužavėti itin aukšto lygio šokėjų pasirengimu bei kruopščiu organizatorių darbu.  

Didžiausią įspūdį tiek žiūrovams, tiek teisėjams paliko vaikų kategorijoje dalyvavę  šokėjai – lietuviai užėmė visas tris prizines vietas Hip-hop kids kategorijoje!

„Vilnius Street Battle“ nuotr./„Vilnius Street Battle 2016“ renginio akimirka
„Vilnius Street Battle“ nuotr./„Vilnius Street Battle 2016“ renginio akimirka

Renginiu susidomėjo ne tik garsūs kviestiniai svečiai – renginio teisėjai, bet ir Europos čempionatuose aukštus rezultatus pasiekę šokėjai – dalyvių sąrašuose mirgėjo tokie vardai kaip čempiono vardą prieš savaitę Paryžiuje pelnęs Greenteck iš Kanados, Robin iš pasaulio čempionų Top9, Funkymoe ir Stew iš Skandinavijos, Adamas ir Ewe iš Co jest crew“.

Džiaugsmą kelia ir tai, kad tarp šių tarptautinį pripažinimą pelnusių šokėjų iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Italijos, Švedijos ir netgi Kanados lietuviai taip pat sėkmingai skynėsi kelią pergalės link ir užėmė nemažai prizinių vietų.

Pirmosios vietos nugalėtojai džiaugėsi laimėtais 700 eurų vertės piniginiais čekiais ir specialiais rėmėjų įsteigtais prizais. Visiems prizinių vietų laimėtojams įteikti unikalūs „Vilnius Street Battle 2016“ trofėjai.

Nugalėtojų sąrašas:

Hip-Hop 2x2

1 vieta Vitek ir Kryak Farfor (Rusija)

2 vieta Max Stroff ir Lil K (Lietuva/Anglija)

3 vieta Gavr ir Wave (Estija)

House 2x2

1 vieta Gavr ir Jigaboo (Baltarusija)

2 vieta Adam ir Ewa Co jest crew (Lenkija)

3 vieta Gaudrė ir Agata (Lietuva)

Popping 2x2

1 vieta Greenteck ir Temps (Kanada/Lenkija)

2 vieta Vitek ir Kimpop (Rusija)

3 vieta Summoners rift (Latvija/Lietuva)

Breikas 2x2

1 vieta Robin ir Slav iš Top9 (Rusija)

2 vieta Fantos ir Sokol iš Hunters(Baltarusija)

3 vieta pasidalino dvi komandos: Open space&Skeeter ir Funk Zames (Baltarusija ir Rusija)

Top rock 1x1

1 vieta Robin (Rusija)

2 vieta Bboy Pluton (Baltarusija)

3 vieta Bura Deny (Latvija)

Breaking kids 1x1

1 vieta Nixter (Estija)

2 vieta DanikLauskis (Latvija)

3 vieta DanikSida (Latvija)

Hip-Hop kids 1x1

1 vieta Atėnė (Lietuva)

2 vieta Liepa (Lietuva)

3 vieta Oskaras (Lietuva)

Showcase

1 vieta Funky Beat Lovers (Lietuva)

2 vieta Bubble Hard crew (Lietuva)

3 vieta Lazy Dogs (Lietuva)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:39
02:09
06:57

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką