Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 20d. 13:48

Viltis žlugo: „Karklės“ festivalis – atšauktas

Antrosios Karklės festivalio dienos akimirkos
Organizatorių nuotr. / Antrosios Karklės festivalio dienos akimirkos

Dar prieš kelias savaites 15min kalbinti vieno didžiausio šalies festivalio „Karklė“ atstovai buvo įsitikinę, kad rugpjūčio pirmąją savaitę pajūryje suplanuotas muzikos šou tikrai įvyks. Vis dėlto trečiadienį pranešta, kad šis festivalis – taip pat atšauktas.

Šią žinią festivalio atstovai pranešė feisbuke.

„Mylimi „Karklės“ draugai, iki pat šios dienos tikėjome ir dėjome visas pastangas, kad visų mūsų taip laukiama muzikos ir pramogų šventė įvyktų. Kiekvieną dieną sulaukdavome žinučių su palaikymo žodžiais „tikime“, „palaikome“, „viskas bus gerai“ ar parama, išreikšta paprasčiausiu širdelės paspaudimu prie „Karklės“ turinio. Viltį palaikė ne tik neįkainojama Jūsų parama, gerėjanti situacija šalyje, bet ir sparčiai šylantis oras, kuris kuždėjo „Vasara jau čia pat“.

Bet... šiais metais vasara bus tylesnė: „Karklė 2020“ festivalis neįvyks, jis yra perkeliamas į kitą vasarą. Neneigsime, sprendimas dėl vasarą vyksiančių masinių renginių nebuvo toks netikėtas, kaip gegužės mėnesį iškritęs sniegas, tačiau dėl to nė kiek nemažiau liūdna.

Galime tik pažadėti, kad kitąmet festivalis sugrįš dar geresnis, stipresnis ir kokybiškesnis – tam turime daugiau nei metus. Papildomo laiko, kuris konvertuosis į laukiamą ir mylimą muzikos fiestą.

Draugai supranta, palaiko ir būna šalia. Neatsitiktinai jus, „Karklės“ lankytojus, taip ir vadiname – draugais. O dabar savo draugų, norėtume paprašyti – kantrybės, supratimo ir vienintelio, bet paties svarbiausio – buvimo kartu. Mes, organizatoriai, būsime atviri: artimiausiu metu suteiksime išsamią informaciją dėl naujos festivalio datos, bilietų ir visko, kas aktualu kiekvienam iš mūsų. O jeigu liks neaiškumų – visuomet galite mums parašyti.

Drauge įveiksim viską, o kitų metų rugpjūtį, užvertę galvas į dangų, skaičiuosim žvaigždes, šokinėsim per bangas ir SVAJONĖS MUS SUVIENYS!“, – skelbiama feisbuke.

„Karklė Live Music Beach“ – tarptautinis gyvos muzikos festivalis ant jūros kranto. Tai įstabi gamta, geriausia muzika, originalūs menai ir festivališkos pramogos. Renginys vyksta tarp Klaipėdos ir Palangos įsikūrusiame viename seniausių žvejų ir gintaro gaudytojų kaimelyje Karklėje. Kasmet šiame renginyje apsilankydavo apie 10 tūkst. žmonių.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

00:20
01:04
01:42

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką