Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Violetos Malevskos-Štenger ir Edmundo Štengerio skyrybų bylos nagrinėjime Mundis vėl nepasirodė

Violeta Malevska-Štenger su advokatu Pranu Makausku
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Violeta Malevska-Štenger su advokatu Pranu Makausku
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme buvo toliau nagrinėjama Violetos Malevskos-Štenger ir Edmundo Štengerio skyrybų byla. Kaip ir praėjusį kartą, teisme pasirodė tik ieškovė V.Malevska-Štenger. Mundžiui atstovavo advokatas Saulius Urbonavičius.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Edmundas yra išvykęs, dalyvauja darbo konferencijoje. Šiuo metu vyksta parengiamieji bylos posėdžiai, todėl nei ieškovo, nei atsakovo dalyvavimas posėdžiuose nėra būtinas. Kai reikės, kad jis dalyvautų, nemanau, kad iškils dėl to problemų“, – portalui Žmonės.lt teigė E.Štengerio advokatas S.Urbonavičius.

Dėl byloje svarstomų nepilnamečio Štengerių sūnaus Patriko interesų, skyrybų procesas vyko neviešame teismo posėdyje.

„Niekas nepasistūmėjo į priekį. Žinote, aš pirmą kartą esu teismuose dėl tokių dalykų, tai man labai primena cirką, o advokatai – labai geri aktoriai. Aptarinėjome turtinius klausimus, buvo „stumdomi“ popieriai pirmyn ir atgal. Kitas posėdis numatytas po Naujų metų. Jokių naujų detalių byloje neatsirado“, – portalui Žmonės.lt po posėdžio teigė V.Malevska-Štenger.

Kaip žinoma,  garsių sutuoktinių santykiai pašlijo po 2012 m. pavasarį įvykusio skandalo, V.Malevska-Štenger kreipėsi į policiją ir viešai pasiskundė, kad Mundis ją sumušė ir atėmė vaikus.

Poros santykiai yra žlugę jau kelerius metus, tačiau skyrybų formalumai buvo pradėti tvarkyti tik šiais metais. Teigiama, kad prieš teismo procesą pora ieškojo abipusių susitarimų, tačiau nesėkmingai.

Anot Mundžio advokato Sauliaus Urbonavičiaus, didžiausi nesutarimai kyla dėl dviejų butų padalijimo. Vienas butų, Žmonės.lt žiniomis, yra Jūrmaloje.

Violeta Malevska-Štenger teisme tikisi įrodyti, kad santuokos metu įgytas nekilnojamasis turtas jos pastangomis buvo pagerintas.

Pirmajame posėdyje, kuris vyko rugsėjo mėnesį, dalyvavo tik V.Štenger. Mundis dėl ligos teisme nepasirodė.

Tąsyk posėdžio metu ieškovės V.Malevskos-Štenger advokatas Pranas Makauskas teisėjai Vitai Valeckaitei pateikė privataus susirašinėjimo dokumentus.

Iš laiškų neva matyti, kad Mundis palaikė artimus santykius su moterimi, vardu Daiva. „Šis susirašinėjimas leistų tvirtinti aplinkybes dėl sutuoktinio neištikimybės“, – pareiškė V.Malevskos-Štenger interesams atstovaujantis teisininkas.

Slaptu romanu su Edmundu Štengeriu apkaltinta Daiva Anužytė tikina, kad tokie kaltinimai nėra pagrįsti.

Violeta Malevska-Štenger
Violeta Malevska-Štenger
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką