Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 14d. 09:48

Vita Jakutienė pirmąkart šoko parašiutu: „Tokio įspūdžio nenupasakosi“

Vita Jakutienė šoko parašiutu
Asmeninio albumo nuotr. / Vita Jakutienė šoko parašiutu
Grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė ryžosi ekstremaliam iššūkiui – Marijampolės aeroklube ji išbandė šuolį parašiutu.

Apie šią ekstremalią pramogą V.Jakutienė svajojo jau seniai, o Naujųjų metų naktį sau pažadėjo, kad vasarą svajonę pagaliau įgyvendins. 

„Paties šuolio tikrai nebijau. Bėda tik, kad bijau aukščio. Pasitikdama 2014-uosius pasižadėjau, kad vasarą tikrai šoksiu parašiutu. Dabar vasara eina į pabaigą, o pažadus juk reikia tesėti“, – likus vos porai valandų iki šuolio Žmonės.lt sakė V.Jakutienė.

Ekstremalią pramogą ji išbandė trečiadienį Marijampolės aeroklube, Vita šoko iš 3 km aukščio.

Dar nė neišbandžiusi pramogos ji jau tikino neabejojanti, kad ateityje norės šokti dar kartą. 

V.Jakutienė juokėsi, kad nors pati šuolio ir nebijojo, dėl jos saugumo itin jaudinosi draugės. „Jos klausė, gal aš išprotėjau... Jaučiu, kad pasidariau ekstremalė, ir jos tai pastebi – jau domisi, kokią atrakciją susigalvosiu vėliau. Žinoma, labai jaudinasi ir mama – nerimauja, kad turiu du vaikus, o nežinia, kas gali nutikti. Bet raminu ją, kad mano saugumas yra užtikrintas – nieko bloga negali įvykti“, – sakė V.Jakutienė. 

Po šuolio V.Jakutienė tikino, kad įspūdis – nepamirštamas, jo palyginti neįmanoma su niekuo – reikia patirti: „Tokio įspūdžio nenupasakosi – reikia patirti! Štai ir draugė domėjosi, kas gi tai per jausmas. Na, krenti ir viskas!“

Ji – pirmoji grupės „Naujos pupytės“ narė, šokusi parašiutu. Nors V.Jakutienė ir ragino scenos koleges prisijungti ir šokti drauge, nesiryžo nė viena: „Oksana ir Skaistė iškart kategoriškai atrėžė, kad nešoks, o Neringa dar mąsto – gal kada nors ir ryšis, bet dabar yra morališkai nepasiruošusi. Kol kas aš – pati drąsiausia!“

Asmeninio albumo nuotr./Vita Jakutienė
Asmeninio albumo nuotr./Vita Jakutienė

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

02:37
01:14:11
00:36

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką