Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 27d. 13:36

Vitalijų Cololo keiksmais įžeidusiam „2 barai“ dalyviui Juozui gresia pašalinimas iš projekto

Projekto „2 Barai“ akimirka
TV3 nuotr. / Projekto „2 Barai“ akimirka

Panašu, kad vos prasidėjus populiariausiam vasaros realybės šou „2 barai“ dalyviai pajuto kylančią įtampą. Praėjus vos kelioms dienoms nuo šou pradžios vienam projekto vaikinų – virėjo specialybę turinčiam Juozui – gresia pašalinimas. Po vakarėlio ryte žadintas vaikinas į savo vadovą Vitalijų Cololo paleido keiksmų laviną, dėl to jam buvo parodyta geltona kortelė.

Šį, antradienio, vakarą televizijos žiūrovai išvys jau antrąjį šios vasaros „2 Barai“ dienoraštį. Jame – akibrokštas, kurio šou istorijoje dar nebuvo. Projektui dar net nespėjus įsibėgėti, vienam dalyviui jau gresia iškritimas.

V.Cololo juoda spalva pažymėtos velnių komandos narys Juozas atrankose pasirodė linksmas ir nuoširdus vaikinas. Tačiau paslysti gali visi – po triukšmingo vakarėlio kietai užmigusį vaikiną dainomis bandęs žadinti komandos kapitonas V.Cololo sulaukė keiksmažodžių lavinos.

TV3 nuotr./Projekto „2 Barai“ akimirka
TV3 nuotr./Projekto „2 Barai“ akimirka

Iš pradžių linksmai nusiteikęs V.Cololo surimtėjo ir paprašė Juozą susitvardyti. Už tokį komandos vadovo negerbimą Juozui skirtas griežčiausias įspėjimas – parodyta geltona kortelė. Jei Juozas gaus antrą geltoną kortelę, jam teks palikti realybės šou.

„Po Juozo žodžių, aš turėjau teisę įsižeisti ir kaip vyras, ir kaip komandos vadovas. Manau, Juozui skirta bausmė teisinga, o savo klaidas reikia atpirkti“, – įvykį komentavo V.Cololo.

„Man emocijos išsprūdo. Su baime laukiau susirinkimo. Ir, pasirodo, ne veltui“, – apie savo poelgį sakė Juozas.

Dienoraščio žiūrovai išvys ir kitas bendro dalyvių gyvenimo detales – bręstančią įtampą tarp Irmanto ir komandos vadovą įžeidusio Juozo, Medos ir Martin įsižiebusią tarpusavio simpatiją, dalyvių pramogas poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ baseine ir išryškėjusį šou lyderį – linksmuolį Kristupą.

TV3 nuotr./Projekto „2 Barai“ akimirka
TV3 nuotr./Projekto „2 Barai“ akimirka

Kodėl Juozas V.Cololo palydėjo keiksmų lavina? Ar geltoną kortelę gavęs dalyvis atsiprašė savo komandos vadovo? Kokius jausmus vienas kitam jaučia Martinas ir Meda? Atsakymai į visus klausimus – jau antradienio vakarą pasakos „2 Barai“.

Šią vasarą projektas persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba dvylika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net dvylikoje baseinų. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką