Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 3d. 11:13

Vitalijus Cololo bus palaidotas Druskininkuose, tačiau dar neaišku kada

Vitalijus Cololo
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Vitalijus Cololo

Žinomas humoristas Vitalijus Cololo amžinojo poilsio atguls gimtuosiuose Druskininkuose. Vis dėlto dar nėra aišku, kada pirmadienį Ispanijos ligoninėje miręs 46-uosius metus ėjęs žinomas vyras bus pargabentas į Lietuvą.

Šią informaciją 15min patvirtino su Vitalijumi ir jo žmona atostogavusi artimo bičiulio, grupės „Išjunk šviesą“ lyderio Valdo Burnio žmona Aušra. Ji 15min atskleidė, kad Vitalijus Cololo sunegalavo praėjusią savaitę, viskas įvyko žaibiškai.

„Jokių simptomų nejautė, labai ūminė liga. Tuo metu nebuvau su jais, bet mano vyras pasakojo, kad jiedu su Vitalijumi buvo prie jūros, mėgavosi saule, žydru dangumi, kai netikėtai jam pasidarė negera. Sunegalavo. Svetima šalis, tad nusprendė važiuoti į ligoninę“, – 15min sakė A.Burnienė.

Moteris negalėjo patikslinti, dėl kokių būtent simptomų Vitalijus atsidūrė gydymo įstaigoje. Kol kas neatskleidžiama ir liga, dėl kurios komplikacijų Vitalijui operacijos metu sustojo širdis. Ši informacija netrukus bus paviešinta.

Vis dėlto jau vakar 15min rašė, kad oficiali mirties priežastis – po ūmios ligos sustojo širdis.

Taip pat skaitykite:

Vitalijų Cololo bičiuliai išlydi gražiausiais žodžiais: „Jis ir mirtis nėra suderinami“

Paskutinis Vitalijaus Cololo interviu 15min: „Džiaugsmą patiriu tuomet, kai žmonės nusišypso“

Prieš 3 dienas su V.Cololo reanimacijoje telefonu bendravusi N.Bunkė: „Girdėjosi, kad nėra gerai“

Operacija Vitalijui buvo atlikta sekmadienio naktį. Pirmadienio popietę konstatuota mirtis – jis, kaip sako atlikėjo žmona, nebepabudo.

Draugai iki nelaimės atostogavo savaitę. Tai buvo pirmas kartas, kada Vitalijus svečiavosi Ispanijoje, šių atostogų labai laukė. Į ją išsiruošė tik suaugusieji – Vitalijaus dukra liko kartu su seneliais.

Šiuo metu yra tvarkomi dokumentai. Kadangi Ispanijoje penktadienis yra nedarbo diena, o siuntimą turi išduoti teismas, kol kas dar nėra žinoma, ar iki to laiko pavyks sutvarkyti dokumentus ir kada bus pargabenti velionio palaikai. Vis dėlto artimieji reiškia padėką Lietuvos ambasadai Ispanijoje už pagalbą.

„Svetima šalis, ne viskas taip greitai. Teismas per dvi dienas turi sutvarkyti dokumentus, tad nėra aišku, kada pavyks grįžti. Tikrai ne anksčiau nei savaitgalį“, – 15min sakė Valdo žmona.

Tiesa, šeima skatina kitus prieš keliones būtinai apsidrausti. Tai šiuo atveju labai palengvino situaciją, paskubino reikalus.

„Draudimas mums labai padeda, patvirtino, kad padengs visas išlaidas. Labai gera pamoka išmokta, kad prieš keliaujant būtinas draudimas“, – 15min sakė V.Burnio žmona.

15min moteris patvirtino, kad Vitalijus Cololo tikrai bus palaidotas Druskininkuose. Čia užaugęs ir iki šiol gyvenęs žinomas vyras yra tapęs tikru kurorto veidu, apdovanotas ir garbės medaliais.

Komentarai: 12

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

08:17
00:52
08:29

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką