Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 6d. 17:10

Vitalijus Cololo: mes – ne prostitutės, o prekės (papildyta gruodžio 10 d.)

Vitalijus Cololo
Viganto Ovadnevo nuotrauka / VitalijusCololo

Permainų nuotaikomis dabar gyvena populiarus Lietuvos humoristas Vitalijus Cololo. Neseniai jis paliko ilgametę darbovietę. Netrukus pokyčių gali būti ir asmeniniame Vitalijaus gyvenime. 35–erių vyras sako su žmona jau planuojąs broliuką ar sesutę dukrai Evitai, kuris turėtų gimti po sunkmečio.

Vardas, pavardė: Vitalijus Cololo.
Gimimo data, vieta: 1974 08 03, Druskininkai.
Tautybė: graikas.
Šeiminė padėtis: vedęs; žmona – Inga, turi dukrelę Evitą (8).
Pasiekimai: televizijoje dirba ne vienerius metus; dirbo laidose „Tegyvuoja karalius“, „Šeštadienio šou“, „Šapro šou“, „Kioskelis“, „Puikusis šou“, „Dzin“, filmavosi seriale „Grybauskai“; dalyvavo ištvermės realybės šou „Džiunglės“; šiuo metu filmuojasi LNK laidoje „Oplia“.

Pastaruoju metu Tavo gyvenime apstu pokyčių: išėjai iš TV3 televizijos, pasikeitė darbai. Kodėl taip nutiko?

Darbą reikia keisti nors kas septynerius metus. Draugas man sakė, kad veiklą geriausia keisti kas ketverius metus, tačiau mano gyvenime permainos įvyko tik po vienuolikos metų. Vienuolika metų atvariau TV3, o dabar perėjau į LNK. Tiesiog buvo neteisybė – uždarė laidą „Dzin“. Nors tuo metu aš darbavausi ir „Lietuvos talentuose“, tačiau turėjau rinktis iš kelių variantų: arba laida „Dzin“ nutraukiama ir be darbo lieka krūva žmonių, su kuriais ilgai dirbau, arba pereiname į kitą kanalą ir aš atsisakiau likusio darbo TV3 televizijoje. Pasirinkau darbą su kolegomis iš laidos „Dzin“.

Nesigaili dabar dėl tokio savo sprendimo?

Aš niekada nesigailiu dėl savo sprendimų. Tikras vyras turi atsakyti už savo veiksmus. Tu tiesiog negali gailėtis to, ką padarei. Gal toks tavo likimas? Gal taip lemta?

Kai pasklido žinia, kad iš TV3 perėjai į LNK, Tu pakomentavai, kad dėl to kaltas vienas žmogus. Ką turėjai galvoje?

Kaltas ne žmogus, o ambicijos. Pramogų pasaulis yra toks: aktoriai, prodiuseriai, režisieriai kuria laidas, o kiti žmonės tvarkosi televizijoje. Nors jau nebedirbu „Lietuvos talentuose“, bet nuėjau į šią laidą kaip žiūrovas, nes ten dirba šauni komanda: ir prodiuseris Samas (46) (Saulius Urbonavičius – aut. past.), ir vykdančioji prodiuserė Violeta... Ten dirba afigieni žmonės! Aš noriu pasakyti, kad nėra konflikto tarp TV3 ir LNK televizijų, tiesiog yra vieno žmogaus ambicijos.

Apie ką konkrečiai kalbi?

Aš nenoriu įvardyti to žmogaus. Tam, kam reikia, supras. Žiūrovui svarbu produktas, o ne kūrimo procesas. Man svarbiausia, kad žiūrinčiam laidą žmogui būtų linksma ir jis atsipalaiduotų. Tokia mūsų užduotis.

Kaip Tave priėmė naujas kolektyvas? Susipažinai su bičiuliais iš LNK?

Susipažinau su televizijos direktore ponia Zita Sarakiene. Aš esu darbomanas. Galiu be paliovos dirbti, o jei neturiu veiklos, tuomet pradedu kraustytis iš proto. Zita irgi mėgsta dirbti ir gerbia tuos, kurie myli darbą. Ji man pasakė, kad LNK esu reikalingas. Mes esame parduodami. Mes – ne prostitutės, o prekės. Visą gyvenimą mano nuostata buvo tokia – prekė turi turėti klientą. Žinau tai, nes turguje pradirbau 20 metų.

O su kitais kolegomis, liaudiškai tariant, cementovkę jau padarėte?

Dar nesusipažinau. Aš neskirstau kolektyvų, t. y. kur TV3 darbuotojai, o kur LNK. Gal tai blogai, bet manau, kad visi dirbame tą patį darbą.

Netrukus dalyvausi projekte „Žvaigždžių duetai“. Kada nors pagalvojai, kad prieš visą Lietuvą dainuosi gyvai?

Man tai ne naujiena. Jau dalyvavau projekte „Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas“. Tuomet dainavau su Rasa Kaušiūte ir į tą projektą ėjau tiesiog pasilinksminti, gerai praleisti laiką.
Panašiai bus ir „Žvaigždžių duetuose“. Mano tikslas – kad žmonėms būtų linksma, gera.

Kas bus Tavo partnerė?

Dar nežinau. Gal jūs jau žinote (juokiasi)?

Ar Tau būtų skirtumas su kuo geriau dainuoti, pavyzdžiui, ar su Vitalija Katunskyte (52), ar su Oksana Pikul (25)?


Būtų, nes Vitaliją pažįstu menkiau nei Oksaną. Tektų po kiekvienos repeticijos su ja po 50 gramų išgerti, bet aš to nenoriu. O į Pikul žiūriu kaip į merginą, su kuria po dešimt dienų tekdavo gyventi ir sodyboje, ir Turkijoje, ir Egipte. Matote, nei į Vitaliją, nei į Oksaną aš nežvelgiu kaip į sekso objektus. Net žmona mane su Pikul lengvai išleisdavo svetur filmuotis dešimčiai dienų, nes žinojo, kad man Oksana yra tik kolegė. Moteris negali vyrui būti draugė, bet bendradarbė – taip.

Kaip suprantu, dabar esi sveiko gyvenimo būdo propaguotojas? Atsisakei alkoholio?

Nemeluosiu – netrukus laukia „Be tabu“ gimtadienis. Todėl įkalsiu, bet tai bus paskutinis baliukas... Iki kitų metų sausio vidurio. Tiesiog pastaruoju metu smarkiai apribojau alkoholio vartojimą.

Kalbėdamas apie keliones su Oksana Pikul, tikinai, kad žmona neprieštaraudavo, jog Tu į užsienį išvykdavai dirbti su seksualia gražuole. Ar sutuoktinei Ingai „išoperuotas“ pavydo jausmas?

Ne, tiesiog ji manimi pasitiki, o aš – ja. Po Naujųjų metų aš užsidirbsiu pinigų ir išleisiu žmoną su drauge į Turkiją ar Egiptą.

Beje, neseniai prasitarei, kad „Žvaigždžių duetuose“ norėtumei dalyvauti su žmona Inga. Kaip suprantu, gerai sutariate ir daug laiko praleidžiate drauge?

Ne itin daug laiko praleidžiame kartu. Aš gana ilgai būnu Vilniuje, o ji su dukrele Druskininkuose, kur dirba mokytoja ir direktoriaus pavaduotoja.

Beje, gal su žmona jau planuojate šeimos pagausėjimą?

Mes jau bandome tai daryti (šypteli). Stengsimės, kad vaikelis pasaulį išvystų iš karto po krizės. Norėjome, jog jis gimtų rugpjūčio mėnesį, nes aš esu Tigro metais gimęs Liūtas. Tad ir būsimas vaikelis galėtų būti Tigro metais gimęs Liūtas.

Gal žmona jau laukiasi?


Ne, tikrai ne (juokiasi). Ar laukti liko nedaug? Kaip Dievas duos...

„Mes jau bandome tai daryti. Stengsimės, kad vaikelis gimtų iš karto po krizės. Norėjome, jog jis pasaulį išvystų rugpjūčio mėnesį, nes aš esu Tigro metais gimęs Liūtas. Tad ir būsimas vaikelis galėtų būti Tigro metais gimęs Liūtas.“
 

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką