Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 20d. 20:09

Vitalijus Cololo šoko į ledinę eketę: 22 kg numetęs humoristas parodė ir naujas kūno formas

Vitalijus Cololo 2019-aisiais ir 2017-aisiais
Luko Balandžio, asmeninio albumo nuotr. / Vitalijus Cololo per maudynes 2019 metais (kairėje) ir 2017-aisiais

Kiekvienais metais sausio 20-oji Vitalijui Cololo – šventa diena. Jau penkerius metus iš eilės vyras kartu su bičiulių kompanija neria į ledinį vandens telkinį, po kurio, sako, pasijaučia lyg naujai gimęs. Šie metai – ne išimtis. Tik šįkart humoristas dar ir pademonstravo įspūdingas kūno formas – numetęs 22 kg, jis nežada sustoti.

Viso pasaulio stačiatikiai sausio 19-ąją minėdami Jėzaus krikšto dieną rengia ritualines maudynes, taip nuplaudami nuodėmes. Šio ritualo kasmet nepraleidžia ir V.Cololo. Dieną vėliau, sekmadienį, Vitalijus su draugais patraukė į Trakus, prie Margio ežero. Nepabūgę minusinės temperatūros ir sniego, jie visi šoko į vandenį ir kelis kartus panėrė.

„Nuo 12 valandos nakties iki 12 valandos dienos vanduo turi kitą konsistenciją, neturi bakterijų, vienai parai pakeičia savo gydomąsias savybes. Šitos dienos laukiu kaip šventės. Į vandenį su tokiu džiaugsmu einu... Nuplaunu visus savo griekus ir daug geriau jaučiuosi. Tada norisi gėrį daryti. Tai – kaip išpažintis prieš patį save, išsivalai nuo viso blogio ir pradedi naujus metus,“ – 15min pasakojo jis.

Žiūrėkite, kaip atrodė Vitalijaus Cololo ir Aleksandro Kazakevičiaus maudynės:

Žinoma, tokiai avantiūrai Vitalijus Cololo ruošiasi iš anksto – tris mėnesius kiekvieną rytą lenda po kontrastiniu dušu – 10 sekundžių stovi po lediniu, dar 10 sekundžių – po karštu vandeniu, ir tai kartoja ne vieną sykį.

„Šįkart pirmą kartą buvome ten, kur nebuvo daug žmonių, kompanijoje buvome visi savi. Iš pradžių ramiai pašnekėjome, prisiminėme metus, pasiruošėme ir tik tada ėjome maudytis. Mūsų nespaudė laikas. O anksčiau važiuodavau į vietas, kur suvažiuoja labai daug žmonių kaip pliaže“, – kalbėjo Vitalijus.

Asmeninio albumo nuotr./Vitalijus Cololo
Asmeninio albumo nuotr./Vitalijus Cololo

Paklaustas, ar kūno negėlė ledinis vanduo, Vitalijus tikino, kad šie metai labai šilti. „Nebuvo šalta, buvo labai faina. Užpraeitais metais buvo labai didelis šaltis, tai panėrus, atrodė, kad smegenys atsijungė... Bet tada išneri kaip naujai gimęs, – prisiminė jis. – Šįkart irgi buvo gera. Dabar sėdžiu, šypsausi, žiūriu televizorių užsidėjęs vilnones kojines ir geriu arbatą su medumi.“

Džiaugiasi naujomis apimtimis

Maudynėse Vitalijus Cololo pademonstravo ir savo naujas kūno formas. Vyras per pastaruosius mėnesius atsikratė 22 kilogramų.

„Draugai pamatę mane sakė: gerai atrodai, vadinasi, gerai jautiesi. Būtent taip ir yra. Pasiūliau, jei ir jiems reikės pagalbos, aš pasakysiu, kaip tai padaryti“, – juokėsi jis.

Asmeninio albumo nuotr./Vitalijus Cololo
Asmeninio albumo nuotr./Vitalijus Cololo

Pasak jo, numetus svorio, jo savijauta kardinaliai nepasikeitė – Vitalijus ir su papildomais kilogramais jautėsi gerai.

„Aš nebuvau tas žmogus, kuriam buvo sunku vaikščioti, lipti. Aš gyvenau aktyviai, sportavau. Visada buvau fiziškai stiprus žmogus, todėl nešioti papildomus kilogramus nebuvo sunku. O dabar mano gyvenime pasikeitė dydis. Taip pat galiu padaryti pratimus, kurių anksčiau nedarydavau.

Bet tai buvo tiesiog iššūkis sau, aš nesistengiau kažkam kažko įrodyti. Aš sau pasakiau ir padariau. Liūdna gyventi be iššūkių, liūdna plaukti su visais viena upe, norisi prieš srovę. Vyras yra tas, kuris laikosi žodžio. Aš jo ir laikausi“, – pasakojo jis.

Vitalijus sako, kad sulieknėti jam padėjo tik dieta. Imti kitaip maitintis, atsisakyti kai kurių produktų jam nebuvo sunku – tikina, kad nėra nieko, ko negalėtum pakeisti.

„Prieš 6 metus svėriau 155 kg, numečiau 30 kg ir priaugau keletą kilogramų. O dabar, pradėjęs dietą, svėriau 129 kg ir numečiau 22 kg. Beliko keletas kilogramų, kad būčiau vyras iki 100 kg, juo esu buvęs prieš 20 metų. Sau pasakiau, kad iki gegužės aš ten pabuvosiu vėl“, – 15min pasakojo Vitalijus Cololo.

O taip Vitalijaus Cololo maudynės atrodė 2017-aisiais:

Temos: 1 Vitalijus Cololo

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką