Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 20d. 21:00

Vizažo gebėjimais stebinančio Armino istorija: nuo sunkaus „išėjimo iš spintos“ iki meilės sau ir grožiui

Arminas Vasiljevas Interviu
Asmeninio albumo nuotr. / Arminas Vasiljevas

Arminui Vasiljevui neseniai suėjo 18 metų, tačiau vaikinas jau dabar gali pasidžiaugti sekėjų gausa ir išskirtiniais jo kuriamais makiažais. 15min kalbintas „tiktokeris“ pripažįsta, kad kelias iki šios svajonės buvo nelengvas – tai ir patyčios mokykloje, ir visuomenės atstumtis dėl orientacijos, ir nesibaigianti kova su stereotipais. Pasirodo, kad kai kuriems lietuviams vis dar tarsi neįtikėtina, jog vizažą gali mylėti ne moteris, o vyras.

Kodėl dažytis priimtina tik moterims? Kodėl aptardami homoseksualią meilę dažnai galvojame tik apie seksą, o ne apie jausmus? Kaip mokykloje jaučiasi vaikas, kurio orientacija kai kurių yra laikoma nenormalia? Galų gale – kaip atsistoti, kai pasaulis tau kartoja, jog esi kažkuo prastesnis nei kiti?

Jautriame pokalbyje su soc. tinkluose garsėjančiu vizažistu Arminu Vasiljevu – apie skaudžią pradžią, viltį, kad Lietuva pamažu taps tolerantiškesnė, ir džiaugsmą radus sritį, kurią myli.

Makiažo grožį Arminas pasakoja atradęs senokai, benaršydamas „Youtube“ kanaluose. Tuo metu jis paklydęs tarp socialinių tinklų „grožio naujienų ir dramų“, o 2018-aisiais jau rankose laikė savo pirmąją įsigytą šešėlių paletę. Ši pagaminta gerai pasaulyje žinomo vizažisto Jameso Charleso.

Visų pirma taip Arminas makiažą išbandęs ant savo veido, vėliau grožio eksperimentams „pasirašė“ ir draugai. „Dabar, kai pasižiūriu į savo pirmuosius kurtus įvaizdžius, juokiuosi balsu ir džiaugiuosi matydamas milžinišką progresą, kurį padariau per kelerius metus.

Tas kelias buvo nelengvas – visko mokytis teko iš soc. tinklų, o tai yra keblus dalykas, nes turi atsifiltruoti aspektus, kurie neatitinka realybės. Visgi gaudamas patarimų iš profesionalių vizažistų, kaip Darius Galankovas, pasisemiu žinių ir išminties, kartu papletkavojam apie vizažo pasaulį ir kitas žvaigždes“, – pasakoja vaikinas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką