Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vladui Kovaliovui ir Indrei Launikonytei užsitrenkė durys į „Lietuvos balso“ finalą

„Lietuvos balso“ filmavimas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Vladas Kovaliovas ir Indrė Launikonytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio vakaras LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ dalyviams – ypatingas. Vilniaus Teatro arenoje prasidėjo tiesiogiai transliuojamų finalinių laidų serija.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Iki sausio 1-ąją vyksiančio superfinalo liko mažiau nei mėnuo, todėl projekto mokytojų Donato Montvydo, Ingos ir Arūno Valinskų, Merūno Vitulskio ir Katažinos Zvonkuvienės mokiniai dabar turės kaip reikiant pasitempti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Lietuvos balso“ filmavimas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Lietuvos balso“ mokytojai

Dėl žiūrovų simpatijų sekmadienį kovoja po šešis kiekvieno mokytojo deleguotus mokinius, iš viso jų – net 24. Iki superfinalo dalyvių laukia keturios laidos, todėl jau pirmoje jų savo numerius ruošia 12. Likusieji ketina susirungti kitoje laidoje, o vėliau išlikusieji kovos dėl geriausiojo vardo.

Vakaras prasidėjo Ingos Valinskienės daina „Žvaigždė“, kurią drauge užtraukė kone visi balsingi komisijos nariai.

Pirmieji savo jėgas išbandė I. Ir A.Valinskų mokiniai – du, linksmuoliais vadinami, Donatai iš Plungės. Vienas juodu, kitas baltu kostiumu pasipuošę vaikinai scenoje užtraukė šlagerį „Juoda orchidėja“.

Jų numerį pagyrė K.Zvonkuvienė. Pasak jos, labai sunku būti pirmiems, o vaikinai jautėsi drąsiai ir itin pasitikėjo savimi. Gerų žodžių negailėjo ir Donatų bendravardis D.Montvydas. „Svarbiausia, kad jūsų emociją pajautė žiūrovai“, – sakė jis. Tuo tarpu M.Vitulskis užsiminė, kad iki tol šios dainos labai nemėgo, tačiau šį vakarą ji suskambo kitaip.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Lietuvos balso“ filmavimas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Lietuvos balso“ filmavimas

Šeštadienį „Lietuvos balse“ susirungė K.Zvonkuvienės mokiniai: rokeriškas dainininko Vlado Kovaliovo ir Indrės Launikonytės duetas, moksleivė iš Vilniaus Greta Kvederaitė ir panevėžietis Benas Muraška.

Jo pasirodymas itin sužavėjo ne tik mokytoją Katažiną, kuri skyrė jam aukščiausius balus (ji jam skyrė 50 procentų, 30 – Gretai, 20 – Indrei ir Vladui), bet ir abu Valinskus. Tėvų palaikymo nesulaukiantis vaikinas papirko savo balsu ir charizma.

I.Valinskienė prasitarė, kad jų šeimoje sūnūs – nebalsingi, todėl dar vieną jie galėsiantys užauginti. Ir šis bus dainuojantis. Tuomet Arūnas šmaikštaudamas ištiesė ranką į Beną ir kreipėsi į jį „sūnau“. Tuo pačiu jam atsakė ir Benas, pavadinęs Arūną tėvu. Galiausiai jiedu apsikabino, pasibučiavo, publika jiems garsiai paplojo.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Lietuvos balso“ filmavimas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Arūnas Valinskas ir Benas Muraška

Savo laimę bandė ir viena M.Vitulskio favoričių – latvė Samanta Tina, taip pat – Agnė Juškėnaitė ir su „žalia korta“ į finalus žengęs Eimantas Bešėnas. Savo balus Merūnas paskirstė taip: 50 procentų skyrė Samantai Tinai, 30 – Eimantui, 20 – Agnei.

Scenoje pasirodė Valinskų koordinuojami dainuojantis boksininkas iš Kauno Daugirdas Šemiotas, verslininkas Aleksandras Dirmantas bei linksmuoliai Donatai iš Plungės. Tačiau pirmas jo blynas tiesioginiame eteryje kiek prisvilo. „Šį vakarą stipriai neintonavai. Nepyk, bet tikrai“, – boksininko pasirodymą komentavo Katažina Zvonkuvienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Lietuvos balso“ filmavimas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Daugirdas Šemiotas ir kristina Tarasevičiūtė

Taip pat – D.Montvydo mokinė Justina Budaitė iš Mažeikių. Ji sulaukė itin didelio palaikymo tiek iš mokytojų, tiek iš publikos. Savo balsu projekte kerėjo ir Liana Pušnova, akį traukė ryškios, Kauno panteromis vadinamos Monika su Kristina. Tačiau skirstydamas savo balsus D.Montvydas joms atidavė mažiausiai. Iš 100 procentų 50 jis skyrė – Justinai, 30 – Lianai, 20 – Monikai ir Kristinai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Lietuvos balso“ filmavimas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Justina Budaitė 

Po įtemptos kovos paaiškėjo, kad kitame etape nepasirodys vienais stipriausių dalyvių laikyti, profesionalūs dainininkai V.Kovaliovas ir I.Launikonytė, E.Bešėnas, Monika ir Kristina, A.Dirmantas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką