Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 17d. 20:24

Vos vienai merginai pavyko suvaldyti Valeikį (nuotraukos)

Naujojo realybės šou „Atostogų startas“ atrankos akimirkos.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Naujojo realybės šou „Atostogų startas“ atrankos akimirkos.

Finalinėje atrankoje į naująjį realybės šou „Atostogų startas“, kurį ekranuose išvysime jau liepą, su Rimo Valeikio replikomis ir klausimais susidorojo vos viena pretendentė.

Be abejo, tai nuvylė komisijos narius. Naujienų portalui 15min.lt apie finalinę realybės šou atranką ir pretendentus sutiko papasakoti vienas komisijos narių, žinomas prodiuseris ir žurnalistas Edvardas Žičkus. „Šiandien atrankoje buvo 20 dalyvių, esame nusiminę, nes tikėjomės dešimt kartų geresnių rezultatų. Pagrindinės kulkos buvo iššautos pirmadienį. Atrinkome daug stiprios „chebros“, kurie tinkami ir realybės šou, ir būsimam darbui", – atskleidė E.Žičkus. 

E.Žičkus kalbėjo, jog pirmadienį vykusioje atrankoje jau atrinkti šeši dalyviai, o iš atrankoje dalyvavusiųjų trečiadienį dalyvauti šou greičiausiai bus pakviesti tik du ar trys dalyviai. „Dar šešis dalyvius esame pasilikę atsargai, visi jie su klaustuku. Jeigu ką, mes jiems paskambinsime ir pakviesime dalyvauti šou“, – kalbėjo komisijos narys.

Iš viso realybės šou dalyvauti galės 12 dalyvių.

„Šiandien dalyviai nepademonstravo nei savo originalumo, nei žinių, nei reakcijos, nei gabumų“, – nusivylęs E.Žičkus.

Prodiuserio ir žurnalisto teigimu, daugelis trečiadienį atėjusiųjų į atranką nesitikėjo provokuojamų klausimų, todėl ir susimovė. „Svarbu, kaip dalyviai moka reaguoti, išsisukti iš visokiausių situacijų. Kaip žinia, turizmo versle pasitaiko įvairių klientų, ko gero tokių pačiuožusių, kaip Rimas Valeikis, pasitaiko labai dažnai. Suvaldyti Valeikį pavyko vos vienai merginai, na gal dar pora ir pretendavo į tai“, – pasakojo E.Žičkus.

Televizijos kanalas „TV6" ir naujas kelionių organizatorius „Star Holidays" filmuos naują realybės šou – „Atostogų startas“. Dešimt dalyvių varžysis dėl šiais laikais labai trokštamo prizo – darbo keliones organizuojančioje kompanijoje „Star Holidays".

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką