TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyrai dalija visas moteris į keturis tipus

Moterys
sxc.hu nuotr. / Moterys.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kažkodėl moterys galvoja, kad visi vyrai pasirengę įsimylėti jas iki ausų vien dėl jų ryškaus makiažo ar sekso kompleksų neturėjimo. Tačiau tai – klaidinga nomonė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pasak psichologų, vyras, išsirinkdamas partnerę, žiūri  ne tik į jos išvaizdą, bet ir į vidų. Todėl vyrai su vienomis moterimis užmezga trumpalaikius santykius, su kitomis – tvirtus, o su trečiomis nė už ką nesietų savo likimo. Dailiosios lyties atstovėms ne pro šalį sužinoti, į kokius moterų tipus vyrai dalija visas moteris.

Prielipa

Ne tik jauni, impulsyvūs ir karštakošiai vaikinai gali sau pasakyti, kad ta mergina labai įkyri, tikra prielipa. O jau apsirūpinęs, turintis gyvenimo patirties vyras taip pat apeis iš tolo tokią moterį, kuri lipte limpa prie jo.

Juk vyrai pagal savo prigimtį – medžiotojai ir užkariautojai, įpratę ne tik atrasti naujas planetas, bet ir užkariauti moteris. O kam gali patikti, jei mergina tiesiog kariasi ant kaklo. Nors atpažinti tokį moterų tipą plika akimi gal ir ne kiekvienam vyrui pavyksta. Juk moterys sugeba sumaniai slėpti šį savo charakterio bruožą.

Tačiau ilgainiui, užmezgus santykius, o juo labiau kartu gyvenant, tai anksčiau ar vėliau, bet išplauks į paviršių. Tada prasideda kontroliavimas, priekaištai, draudimas susitikinėti su draugais ir t. t.

Pasaulio centras

Ir jaunus vyrus, ir patyrusius taip pat atbaido šių moterų, galvojančių, kad jos – pasaulio centras ir viskas turi suktis tik apie jas, tipas. Koks vyras ištvers, jei moteris valandų valandas sukiojasi prie veidrodžio, puošiasi, o galų gale išėjusi į gatvę elgiasi iššaukiančiai ir visaip stengiasi atkreipti kitų dėmesį.

Toks elgesys gal ir nėra jos esminis charakterio bruožas. Greičiau taip yra dėl jos jaunumo ir nepatirties, kai merginai labai norisi parodyti kažką neįprasto ir šokiruojančio. Tiesiog tokia būtybė dažnai būna dar neišaugusi iš vaikiškų marškinėlių ir nori atrodyti savo vaikinui išdykėlė neklaužada, pabėgusi iš vaikų darželio, kad piktintų suaugusius.

Žinoma, jokiam vyrui nepatiks, kai dalykinės vakarienės metu jo antra pusė pataiso jam kaklaraištį, plaukus ar nuima prikibusį pūkelį nuo kostiumo.Mergina, laikanti save pasaulio centru, santykių pradžioje gali patikti ypač vyresniam vyrui, kuris greta linksmos, nerūpestingos merginos prisimena savo jaunystę.

Antroji mamytė

Yra moterų, kurios nepatinka daugeliui vyrų, tipų. O vadinasi tas moterų tipas – mamytė. Vyras seniai jau ne berniukas, jis jau išaugo, kad jam reikėtų pataisinėti drabužėlius ir įdėti pietų į mokyklą.

Suaugusiam vyrui nereikia antros mamos, nes jis ir taip nežino, kaip palaikyti gerus santykius su pirma, o čia dar jo mergina ar žmona nusprendė prisiimti mamos vaidmenį, užuot buvusi nuostabi meilužė.

Toks nenatūralus moters elgesys su mylimu vyru gali būti jos tėvų auklėjimo ar elgesio rezultatas. Žinoma, jokiam vyrui nepatiks, kai dalykinės vakarienės metu jo antra pusė pataiso jam kaklaraištį, plaukus ar nuima prikibusį pūkelį nuo kostiumo.

Amžina vilioklė

Šio tipo moterys stengiasi patikti visiems vyrams. Reikalas tas, kad nė vienas normalus vyras negali atsilaikyti prieš jų skleidžiamus kerus. Yra tokių moterų, kurioms tikrai nereikia lankyti gundymo meno kursų, kaip suvilioti ir paimti vyrą, nes joms tai įaugę į kraują.

Paprastai tokios gudrios viliotojos užkariauja vyrus tik dėl to, kad papildytų savo kolekciją ir patenkintų savimeilę. Vyras, pakliuvęs į tokios lemtingos moters pančius, tampa dar vienu jos garbintoju, manančiu, kad ji – vienintelė ir nepakartojama.

Šio tipo moterys pasižymi komunikabilumu, artimu bendravimu, humoro jausmu ir traukia vyrus kaip magnetas. Tiesa, jų vilionės iš pradžių labiau primena žaidimą, tačiau jis gali gana lengvai peraugti į tikrą ir didelį jausmą – meilę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Santykiai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką