Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 1d. 13:13

Vyrų įpročiai, kurie labiausiai erzina moteris

Pora
Photos.com / Pora

Visi žmonės turi trūkumų ir tikrai nėra tobuli, tačiau mes padėsime jums įminti mįslę, kokie vyrų įpročiai labiausiai erzina moteris. Moterys, jūs su tuo galite susitaikyti arba galbūt moteriškai galite pabandyti juos pakeisti.

Tušti pakeliai

Vyrai mėgsta tuščius pakelius išmėtyti po visus kambario kampus. Tai gali būti nuo studentavimo laikų užsilikęs bruožas. Jei norite pašalinti šį įprotį, taip pat turite pradėti visur mėtyti tuščius pakelius. Žinoma, jam tikrai tai nepatiks ir jis nustos tai daryti.

Plaukai kriauklėje

Vyrai turi įprotį palikti plaukus kriauklėje po skutimosi ar panašiai. Tai gali būti tylus protestas prieš jūsų norą būti švariai. Nėra jokio kito būdo kovoti su šiuo šlykščiu įpročiu, tik tiesiai jam pasakyti, jog tai be galo erzina ir kad norite, jog tai liautųsi.

Daug nešvarių puodelių

Dauguma vyrų vienu metu naudoja daug puodelių. Užuot gėrę iš vieno, jie vis išsitraukia kitą, o per kelias valandas jau turime daugybę nešvarių puodelių, išdėliotų kambaryje. Pradėkite mėgdžioti šį įprotį ir greitai jis supras, kad namie nėra švarių indų. Galbūt tai jam padės suprasti, kad indais reikia naudotis kitu būdu.

Informaciją praleidžia pro ausis

Jūs kalbate, tačiau pastebite, kad jis kartais nustoja klausytis. Jei mestelite kokią pribloškiamą naujieną, jis, žinoma, atkreipia dėmesį. Tai, kad jis atkreipia dėmesį tik į tam tikras naujienas, rodo, jog jo ausys ir protas kartais išeina ilsėtis.

Drabužiais nuklotas kambarys

Tai, žinoma, įprastas vaizdas jūsų namuose: kojinės lovoje, apatiniai kampe – žodžiu, drabužiai visuose kampuose. Nerinkite, nes tai niekada nesibaigs. Palikite išmėtytus, jis tikrai pritrūks švarių drabužių, todėl vieną dieną supras, jog nešvarius drabužius reikia sudėti į skalbinių dėžę.

Temos: 2 Moteris Santykiai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką