Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 3d. 09:43

Vyrų susibūrimą į „Barzdų klubą“ palaiko ir Lietuvos garsenybės

Kolekcija „Woodsy“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Kolekcija „Woodsy“

Mylimos moters paliktas keistuolis kino herojus Forestas Gampas iki šiol atmenamas su trejų metų bėgimą paženklinusia vešlia barzda. Pagal Brado Pitto veido plaukų ilgį galima nuspėti, kiek laiko jo neregėjo filmavimo kameros. Tuo tarpu Davido Beckhamo trijų dienų „apžėlimas“ stumteli jį į seksualiausių planetos vyrų gretas. „Barzdos apipintos mitais, istorijomis ir intrigomis“, – savotišku atradimu dalinasi į „Barzdų klubą“ susibūrę vaikinai.

„Merginos iš „Tribe“ dueto mus po vieną susirado „Mados infekcijos“ pasirodymui. Miškinių desanto joms reikėjo vyriškos kolekcijos pristatymui“, – apie idėjos pradžią kalbėjo „Barzdų klubo“ įkūrėjai. „Nuo pirmos akimirkos pasijautėm lyg viena didelė šeima. Kitaip ir negali būti kai tarp nudailintų vaikinų sukiojasi kone dvidešimt „grėsmingų barzdylų“, – kalbėjo jie. Iškart po pasirodymo „Facebook“ tinkle įkūrę viešą „Barzdų klubo“ puslapį, vaikinai greit surinko per šimtą narių, kurių gretose šmėsteli nemenkas būrelis ir dailiosios lyties atstovių.

Viganto Ovadnevo nuotr./Maksas Melmanas
Maksas Melmanas

Idėją palaiko ir muzikantai, kuriuos be barzdų jau sunkiai kas ir pamena. „Barzda yra gėris, nes tai grynai psichologinis momentas. Mano tėvas barzdotas nuo kokių 35 metų, o man jau beveik tiek pat. Dažnai su juo kalbame apie kirpimo subtilybes“, – šypsosi „Biplan“ vokalistas Maksas ir prideda: „Visgi svarbiausias punktas – patempti mane už barzdos suteikia žiauriai daug džiaugsmo ir juoko dukrai. Tai jau kone šventas ritualas.“

Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr./Saulius Petreikis
Saulius Petreikis

Elektroninės muzikos atlikėjas „Golden Parazyth“ su multiinstrumentalistu Sauliumi Petreikiu konkuruoja, kuris ilgiau puoselėja veido grožybes – šioje kovoje vieneriais metais laimi S.Petreikis, prisipažinęs barzdą prižiūrintis kone 8 metus: „Man gražu ir be barzdos jaučiuosi lyg be rūbų. O žiemą tai pati geriausia apsauga nuo šalčio ir vėjo“.

Tuo tarpu „Golden Parazyth“ išduoda su malonumu stebintis ir kitų turtą. „Gatvėje visada nužiūriu vyrus su barzdom, nes labai įdomu jų struktūros bei ilgiai. Tad toks klubas tikrai reikalingas, vien jau tam, kad barzdylos susitikę galėtų aptarti veido plaukų puoselėjimo klausimus“, – sakė jis.

„Barzdų klubą“ įsteigę vyrukai juokauja, kad veido plaukai dabar madinga ir su šypsena pasakoja idėjas: „Susivieniję barzdočiai gali įkurti tiek šukų parduotuvėlę, tiek politinę partiją. Pagaliau juk mūsų daug, galime steigi barzdylų kirpyklas ar organizuoti apžėlusiems vyrams pašlovinti skirtus vakarėlius.“ Visgi pradžiai linksmai nusiteikusi kompanija siūlo prisijungti prie jų bendruomenės „Facebook“. Žadama, kad vos tik surinks 500 narių bus suorganizuotas susitikimas, kurio dalyviai bus raginami tiesiog pabarzdoti.

Vienas barzdotojo Golden Parazyth kūrinių:

VIDEO: Golden Parazyth - A&B (d.o.t.s.)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką